Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

gal galite padeti pradedanciai, kaip mezgant skraiste prideti alis is krastu ir vyduryje ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2011 03 04, 18:05)
ateinu pas jus su klausimu ,gal galit pasakyti kiek mazdaug reikia siulu saliui ,nusipirkau 75g kid moheros  ir 7 storio virbalus ,dabar galvoju kad saliui bus gal maza siulu  g.gif

Iseis, jei megzite neitin platu -iki 100 akiu. Juk visada galima nusipirkt dar viena kamuoliuka... biggrin.gif Smulkiam zmogugui pakaks.
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2011 03 04, 17:55)
skara anytai smile.gif
[url=http://www.radikal.ru][img]

DAILI 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bazile @ 2011 02 27, 16:23)
Prisiruosiau savo "juoduli" nupaveiksluot smile.gif
dar dziustantis, ir jau uzbaigtas. Mohera su silku, 4 kamuoliukai, ~92x230 cm

FAINUOLIS 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Palme22 @ 2011 03 05, 10:47)
gal galite padeti pradedanciai, kaip mezgant skraiste prideti alis is krastu ir vyduryje ?  blush2.gif

Kaip nori. Jei su užmetimu, tai bus skulutės. Gali iš vienos akise dvi padaryti. Po aštuonias akis kiekvienoje geroje eilėje reikia dadėti.
Papildyta:
QUOTE(azalija170 @ 2011 03 04, 19:05)
ateinu pas jus su klausimu ,gal galit pasakyti kiek mazdaug reikia siulu saliui ,nusipirkau 75g kid moheros  ir 7 storio virbalus ,dabar galvoju kad saliui bus gal maza siulu  g.gif

Manau užtektinai.
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 03 05, 11:09)
Iseis, jei megzite neitin platu -iki 100 akiu. Juk visada galima nusipirkt dar viena kamuoliuka... biggrin.gif Smulkiam zmogugui pakaks.

Čia gi penki kamuoliukai. Aš skarai, kurios plotis 180cm, sumezgiau 3 kamuoliukus, megzdama 3Nr. virbalais.
Atsakyti
http://jurgosmamanij...u-skraiste.html

noriu tokia skraiste numegzti, bet man rieciasi galai g.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2011 03 05, 13:59)
Čia gi penki kamuoliukai. Aš skarai, kurios plotis 180cm, sumezgiau 3 kamuoliukus, megzdama 3Nr. virbalais.

nu 75 gr tai 3 kamuoliukai. As megzdama sunaudoju 4, is 3 toks gana striukas iseina šaliukas biggrin.gif Skarai kazkaip maziau tereikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 05 kovo 2011 - 18:14
[quote=aggree,2011 02 08, 10:39]
Prieš tai bandžiau megzti su virbalais, vargo vakarienė doh.gif daug sunkiau megzti 4-6 akis, nei 50 biggrin.gif
O čia mezgiau su lėlyte-pyniku, jis pats kainavo 13 litų, virvelė gaunasi lygesnė ir žymiai greičiau.

Labai gražu 4u.gif .Ir aš bandysiu narpliot,tik teks virbalais,nes esu ne LT,čia tokių ,,lėlyčių,, pirkt nėra,o laukt kol atsiųs negaliu-LABAI JAU NORIU lotuliukas.gif .Net suknelę vos prisiverčiau pabaigti...
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sia savaite baigtas salikas sau
user posted image
user posted image
Papildyta:
Ir dar anksčiau baigti šalikučiai žiemai
( čia su pirštinėm, bet ir šalikas yra ax.gif )
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zifara: 05 kovo 2011 - 22:33
ZIFARA-labai jau grazus darbeliai,o tas rozinis salis-nuostabus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2011 03 06, 13:43)
ZIFARA-labai jau grazus darbeliai,o tas rozinis salis-nuostabus thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  4u.gif

Aciu blush2.gif
Man labai jau jis patiko...
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2011 03 04, 20:05)
ateinu pas jus su klausimu ,gal galit pasakyti kiek mazdaug reikia siulu saliui ,nusipirkau 75g kid moheros  ir 7 storio virbalus ,dabar galvoju kad saliui bus gal maza siulu  g.gif


as mezgu 4 nr virbalais tai sumezgu 5 matkelius kid mocheros, metrazas 240 metru 25 gr, tai neplauto matmenys kazkur 70x180 jei gerai pamenu, issiplovus dar truputi pailgeja ir paplateja uzdedu apie 160 akiu smile.gif
Atsakyti