Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

QUOTE(Raaima @ 2011 02 28, 15:00)
Didelis dekui  4u.gif
Kai bus rezultatas pasirodysiu  ax.gif

Butinai. Lauksime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 02 28, 15:12)
Aciu mergaites  biggrin.gif man ir jis patiko, mezgiau pirma kart. Vis norisi naujus rastus isbandyt.  Šalis vadinasi Muir Muir by Rosemary Hill

grazus, gal kas isvers ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 02 27, 16:23)
Prisiruosiau savo "juoduli" nupaveiksluot smile.gif

As toki pernai buvau pradejus megzt, bet neuzteko kantrybes-isardziau biggrin.gif
Labai labai grazus 4u.gif
ir maniekenas labai grozio dadeda biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Nerealus darbai thumbup.gif
Norejau paklausti gal esate kas nors mezge su juosteliniais siulais?
Kiek ju reikia vienam salikeliui?
Ir kokia mazdaug ju kaina? smile.gif
LAbai noriu nusimegzti toki salika, bet gal yra ir kitas budas juos megzti? Nesu susidurusi su tokiu mezgimu ax.gif
Aciu isanksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linaule @ 2011 02 28, 19:27)

linaule, skara didele ir šilta atrodo smile.gif

Papildyta:
QUOTE(vogels @ 2011 02 27, 21:09)
jūsų įkvėpta ir aš numezgiau pirmą šalį garsiom muselėm  va kas gavosi  mirksiukas.gif

Labai gerai spalvos dera... grazu. Bet man paciai museles baisiai nepatiko megzt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ingapoc @ 2011 02 28, 16:53)
As toki pernai buvau pradejus megzt, bet neuzteko kantrybes-isardziau  biggrin.gif
Labai labai grazus  4u.gif
ir maniekenas labai grozio dadeda  biggrin.gif

Tai kad is mocheros ardymui dar daugiau kantrybes reikia... jau geriau "damušt" pradėtajį iki galo. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 01 kovo 2011 - 08:23
QUOTE(Bazile @ 2011 03 01, 09:23)
Tai kad is mocheros ardymui dar daugiau kantrybes reikia... jau geriau "damušt" pradėtajį iki galo.  rolleyes.gif

Na matyt jis man taip 'nelipo' kad lengviau buvo isradyt nei pabaigt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 02 20, 12:31)
bet isplovus bet koki megzta, nerta daikta jis tampa daug minkstesnis ir malonesnis  mirksiukas.gif


Aga, viskozine skara skalbiau, tai tikrai minkstesne ir mielesne gavos thumbup.gif
Bet vat meztuka merino vilneles isploviau ir jazus kaip issitampe, tox skystas paliko... verysad.gif Gal per laisvai mezgu?... Nesuprantu, jau kelintakart su tuo plovimu susimaunu doh.gif Gal yra kokiu kietininanciu medziagu vilnai?
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 03 01, 23:52)
Bet vat meztuka merino vilneles isploviau ir jazus kaip issitampe, tox skystas paliko... verysad.gif 

Su merinu jau taip buna..
reikia arba 'kieciau' megzt arba virbalus imt mazesnius..
as dar dabar isigudrinau is merino siek tiek dydi mazesni megzt, tada isskalbus buna pats tas smile.gif
o kad kietinancio ko buna tai nesu girdejus.
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 03 01, 22:52)
Aga, viskozine skara skalbiau, tai tikrai minkstesne ir mielesne gavos thumbup.gif
Bet vat meztuka merino vilneles isploviau ir jazus kaip issitampe, tox skystas paliko... verysad.gif  Gal per laisvai mezgu?... Nesuprantu, jau kelintakart su tuo plovimu susimaunu doh.gif  Gal yra kokiu kietininanciu medziagu vilnai?

Vilna bijo karsto vandens- rubai išskalbti karštame vandenyje "mažėja", traukiasi. Bet tada rizikuoji visai sugadint daiktą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 03 02, 08:40)
Su merinu jau taip buna..
reikia arba 'kieciau' megzt arba virbalus imt mazesnius..
as dar dabar isigudrinau is merino siek tiek dydi mazesni megzt, tada isskalbus buna pats tas  smile.gif
o kad kietinancio ko buna tai nesu girdejus.


Oh, o toks malonus siuliukas wub.gif Pasizadejau daugiau visad megzt dvigubu, nes virbalai tai mano 2-2.5 dydzio, 3.5 ir 4 seniai dulka lotuliukas.gif

O kuri svelni vilna maziau tysta? Gal su 30 proc. akrilano geriau laikos?
Papildyta:
QUOTE(Bazile @ 2011 03 02, 09:07)
Vilna bijo karsto vandens- rubai išskalbti karštame vandenyje "mažėja", traukiasi. Bet tada rizikuoji visai sugadint daiktą  biggrin.gif


Sita girrdejau, bandysiu i karsciausia krano vandeni kadu imerkt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilgakojuke: 02 kovo 2011 - 10:56
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif

Visada žaviuosi Jūsu visomis megztomis grožybėmis. Jūs tikros šaunuolės 4u.gif Šiandien nusprendžiau ir aš parodyti savo "musyčių" šalį kurį mezgiau dovanų, jai Jūs nieko prieš blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti