Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

QUOTE(vogels @ 2011 02 27, 21:09)
jūsų įkvėpta ir aš numezgiau pirmą šalį garsiom muselėm  va kas gavosi  mirksiukas.gif
user posted image
user posted image


bigsmile.gif Negalejau praeiti nepakomentavus - fantastika!
Pamacius Jusu darbeli ir as uzsimaniau ax.gif . Tikriausiai ir siuliukai prisideda prie tokio efekto. Kokius naudojote?
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2011 02 27, 21:09)
jūsų įkvėpta ir aš numezgiau pirmą šalį garsiom muselėm  va kas gavosi 

wub.gif ir siulai, ir rastas, na super grazu
Atsakyti
[quote=vogels,2011 02 27, 22:09]
jūsų įkvėpta ir aš numezgiau pirmą šalį garsiom muselėm va kas gavosi mirksiukas.gif

Labai grazu thumbup.gif Ir siulas blizgantis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As dar muselemis nei vieno neturiu, itariu reiks ir sau nunarpliot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zifara: 28 vasario 2011 - 07:40
QUOTE(vogels @ 2011 02 27, 23:09)
jūsų įkvėpta ir aš numezgiau pirmą šalį garsiom muselėm  va kas gavosi  mirksiukas.gif
user posted image
user posted image

va čia tai grožis bigsmile.gif -SUPER thumbup.gif Sėkmės sekančiuose bandymuose smile.gif
Atsakyti
Bazile, labai gražus thumbup.gif

Tutka, va čia

vogels, fantastika thumbup.gif gal galėtum apie siūlus papasakoti plačiau - jaučiu ir aš pribrendau museliukams lotuliukas.gif kiek, kokių ir kokiam dydžiui reikia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 28 vasario 2011 - 13:19
QUOTE(rimusia @ 2011 02 27, 16:43)
Jau tos kates doh.gif ,kur silciau,kur minksciau lotuliukas.gif
O salikas grazus  thumbup.gif

Aciu mergaites biggrin.gif man ir jis patiko, mezgiau pirma kart. Vis norisi naujus rastus isbandyt. Šalis vadinasi Muir Muir by Rosemary Hill
Atsakyti
ačiū labai visoms 4u.gif šalis skirtas dovanų - tetai 75m - jubiliejus. man pačiai irgi begalo patiko ir greit mezgasi ir gražu. siūliukus pirkau Kaune bazėj berods 6 sandėlys . pasiūlė pardavėja. pilka spalva turkiška Pretty mochera su viskoze 1 kamuoliukas 100 gr -500m. ir 1 kamuoliukas turkiško Celebi bukle. šiaip ir aš sau jau užsimaniau tokio biggrin.gif tai vėl kimbu į darbą.gal galit patarti kuri mochera gerai skalbiasi ir nešiojasi kad taip labai nepūkuotų doh.gif . gal bandyt Kid mochera su šilku g.gif
Atsakyti
vogels 4u.gif o kokio dydžio šalis?

man tai kažkaip iš tos plonos mocheros nelabai patinka - man svorio reikia doh.gif ax.gif nors draugėms esu primezgusi ir kuo puikiausiai nešioja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2011 02 28, 15:46)
vogels  4u.gif  o kokio dydžio šalis?

man tai kažkaip iš tos plonos mocheros nelabai patinka - man svorio reikia doh.gif  ax.gif  nors draugėms esu primezgusi ir kuo puikiausiai nešioja ax.gif


60x1,50 m tokio prašė.
žiemą man irgi svorio reikia tai turiu garbanėlių šaliką, o jau pavasariui tik kaip puošmeną ant palto manau tiktų ir toks plonas.
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 02 28, 14:12)
Aciu mergaites  biggrin.gif man ir jis patiko, mezgiau pirma kart. Vis norisi naujus rastus isbandyt.  Šalis vadinasi Muir Muir by Rosemary Hill


Laba, na salis jusu tai dieviskai grazus bigsmile.gif
Turiu prasymuka (jei nepasirodys per didelis) ax.gif Kadangi sitoj sriti tik pradedu, tai gal galetumet paaiskinti mezgimo zenklus kurie yra schemoje 4u.gif
Tikrai megsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2011 02 28, 13:55)
Laba, na salis jusu tai dieviskai grazus  bigsmile.gif
Turiu prasymuka (jei nepasirodys per didelis)  ax.gif  Kadangi sitoj sriti tik pradedu, tai gal galetumet paaiskinti mezgimo zenklus kurie yra schemoje  4u.gif
Tikrai megsiu  smile.gif

Aciu.
sudetingo nieko nera: \ arba / 2 sumegztos akys (pasvirimas rodo sumezgimo krypti), o - uzmetimas, ь- persukta akis, trikampelis- 3 sumegztos (sumezginejau vienodai- nekreipiau demesio i tai kad perbrauktas- mezginyje skirtumu nesimatys). Ka P raides zydrame fone reiskia- nesigilinau- mezgiau paprasta aki biggrin.gif
Tai lyg viskas, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 28 vasario 2011 - 14:36
QUOTE(Bazile @ 2011 02 28, 15:34)
Aciu.
sudetingo nieko nera: \ arba / 2 sumegztos akys (pasvirimas rodo sumezgimo krypti), o - uzmetimas, ь- persukta akis, trikampelis- 3 sumegztos (sumezginejau vienodai- nekreipiau demesio i tai kad perbrauktas- mezginyje skirtumu nesimatys). Ka P raides zydrame fone reiskia- nesigilinau- mezgiau paprasta aki  biggrin.gif
Tai lyg viskas, sekmes  4u.gif



Didelis dekui 4u.gif
Kai bus rezultatas pasirodysiu ax.gif
Atsakyti