Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

QUOTE(aggree @ 2011 02 08, 11:39)
Prieš tai bandžiau megzti su virbalais, vargo vakarienė doh.gif daug sunkiau megzti 4-6 akis, nei 50 biggrin.gif
O čia mezgiau su lėlyte-pyniku, jis pats kainavo 13 litų, virvelė gaunasi lygesnė ir žymiai greičiau.
Sužavėjo mane tos virvelės, dabar pradėjau dar vieną biggrin.gif Nors pagal planą turėjo būti muselinis šalis, bet neradau siūlų tokių kaip noriu.


O kaip tos virveles isvyniotos atrodo? 4u.gif Na, tas salikas ne ant kaklo?
Atsakyti
QUOTE(spanguolyte85 @ 2011 02 15, 14:50)
Aha angliškai suprantu, bet kadangi nesu labai pažengusi nerėja, tai man kažkaip iš aprašymo sunku suprast, geriau, kad schema kokia būtų, o tokių schemų nerandu....arba nemoku ieškot g.gif


Va kad anglam isvis su schemom sunku doh.gif lotuliukas.gif jie tik rasyta supranta...
Atsakyti
du salikeliai pavasarui
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2011 02 15, 16:58)
du salikeliai pavasarui
user posted image
user posted image


Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2011 02 15, 17:58)
du salikeliai pavasarui


Labai grazu 4u.gif ,o is kokiu siulu mezgiai g.gif
Atsakyti
Salikelis pavasariui. Daugiau eksperimentas neriant su karoliukais.

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2011 02 15, 19:21)
Labai grazu 4u.gif ,o is kokiu siulu mezgiai g.gif


cia lyg medvilniniai-lininiai plonyciai, vienoje susukau 4 kitoje 6 siulus, jie buvoje babinoje susukti, pirkti kai buvo dar rubliai rolleyes.gif
Atsakyti

Labai kruopštūs darbeliai, ir raštelis (pirmasis) man labai patiko.
Aš ir noriu nusimegzti šaliką,tik nežinau iš kokių siūlų(kad "nekąstų" ir nesipūkuotų).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serbentėlė: 16 vasario 2011 - 00:16
pagelbėsiu su foto
radau čia

Paaiškinimą galima rasti paspaudus nuorodą po nuotrauka - ten nunertas tinklelis ir prie jo prinerti raukiniai. wink.gif
Sėkmės kūryboje!


user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 16 vasario 2011 - 11:07
QUOTE(serbentėlė @ 2011 02 16, 00:15)
Labai kruopštūs darbeliai, ir raštelis (pirmasis) man labai patiko.
Aš ir noriu nusimegzti šaliką,tik nežinau iš kokių siūlų(kad "nekąstų" ir nesipūkuotų).

megzk is kid moherio su silku ,man ir silta ir svelnu ,mezgasi smagiai,geras metrazas is poros kamuoliuku jau nemazas salis iseina jei su storesniais virbalais..
Atsakyti
Pasirodisiu ir as su keliom savo nertom skareliem mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ačiū, Daivee, už patarimą.Būtinai pasidairysiu Kidmoherio su šilku ( kad nelikčiau sukandžiota).
Kiek projektų galvoje, tiek pat noro juos įgyvendinti, kad, rodos, gyvenimo bus maža...
Atsakyti