Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

Sveikos,

Mezgu pirmaji savo sali, iskilo klausimukas, kokio ilgio mazdaug jus juos mezgat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukeee: 26 sausio 2011 - 19:00
QUOTE(valentinuke @ 2011 01 26, 02:02)
BENOMAMA- thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif skara wub.gif  4u.gif ,o as vis nesiriztu pabasndit,bijau nusivilt,nes manau kad nieko neiseis,niekai nesusigaudau kaip pradzia pradiet blush2.gif  doh.gif

ziurint kokia skara, ruzava pradedu is 3 akiu, o juoda is 7 smile.gif man patinka skaras megzti, kazkaip jos man greitai mezgasi. Nusprendziau, kad ir man jos reikia, gana kitus puosti ax.gif
Atsakyti
benomama, labai gražūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Benomama, gražios skaros.
Romap, labai liuks šalis, raštas tai spalvytei labai tinka.
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2011 01 26, 19:59)
Sveikos,

Mezgu pirmaji savo sali, iskilo klausimukas, kokio ilgio mazdaug jus juos mezgat?


Aš tai įvairiai: trumpiausias buvo apie 160, šeip daugiausia apie 180, bet buvo ir 200cm...
Papildyta:
Ačiū, viosim, labai jau norėjosi pavasariškos palvos... ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Romap,linaule labai gražūs šaliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
linaule grazus salio rastelis
Romap, zaliukas kvepia pavasariu wub.gif
coliukeee, as tai mezgu is 3 matkeliu kidmoheros po 240 m siulu ir 4 matkelis krastu apnerimui ir gelei lieka, tai iseina salis apie 175-180 cm Cia priklauso ir nuo rasto ir nuo mezgimo laisvumo. Salis patogiausia kai buna apie 180 cm, jei virs 200 cm tai jau man asmeniskai per ilgas, bet mano ugis nedidelis, tai jei aukstesniai ar stambesniai, tai tada ilgesnis geriau. Esu mezgus net 250 cm, bet jau labai labai ilgas, sunku su tokiu susitvarkyti, kad graziai atrodytu, nebent nesiot kaip salika, daug kartu aplink kakla apsukt arba surist idomiai ax.gif
Atsakyti
Linaule, gražu, patiko ir man tas raštas.
Atsakyti
Nete radau toki vervelini ,gal kam pravers smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2011 01 28, 00:30)
Nete radau toki vervelini ,gal kam pravers  smile.gif

tikrai pravers, labai ačiū, susirgau aš virvelių liga bigsmile.gif
Atsakyti
Laba,
Noriu pasidemonstruoti pirma savo sali. Siuliukas 50% Super Fine Kid Mohair 50% Polyamid, 1000 m, 100 g. Sunaudojau mazdaug 110 g. Salis gavos mazdaug 60x170. Tik va, ziuriu i ji ir kazko man truksta, gal kutusiuku, gal kokios gelytes. Beda, kad su vaseliu nlb draugauju, tai bijau sugadint savo pirma kepini besistengdama smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti