Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros, pončai... XI tema

user posted imageMiela, jauku, šilta... ko daugiau reikia žiemą ...
Mūsų pačių darbeliai:
user posted image

Sena tema

Daugumos pamėgtų muselių aprašymas: Pateikė Villyte

1 eilė. 2 akys krastinės, muselė iš 5 akių, 1 gera akis, muselė iš 5 akių, 1 gera, muselė ir t.t., gale 2 kraštinės akys.
MUSELĖ - išmegzti gerąją akį iš viršaus per 5 akis, akių nenukeli nuo virbalo, o daryti užmetimą ant dešiniojo virbalo, tada vėl išmezgi gerąją akį per tas pačias nenukeltas akis, vėl užmetimas ir vėl išmezgi per tas pačias nenukeltas akis - ant dešiniojo virbalo gaunasi 5 akys išmegztos iš 5 akių. Tada jau nukelti tas išmegztąsias akis nuo virbalo.
2 eilė. blogosiom akim
3 eilė. blogosiom akim
4 eilė. blogosiom akim
5 eilė. 2 kraštinės akys, 3 geros akys, muselė iš 5 akių, 1 gera, muselė, gera, muselė, gera ir t.t., gale - 3 geros, 2 kraštinės.
6, 7, 8, eilės blogosiomis
9 eilė kaip ir pirma.

Gaunasi muselės šachmatiškai. Muselės gražiau atrodo, kai mezgasi su didesniais virbalais, kokiu 7 ar 8 (kitos išvis mezga 10), aš tai 7 mezgu arba 6

user posted image
Dar keli rastai tinkami šaliams:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 04 sausio 2011 - 09:40
Sveiki,
peržiurejau visa seną temą, bet kažkaip neradau, Bazile, Jusu megzto šalio schemos, kuris yra 1 zinutes 1 eileje antras. Gal galėtumet idėti schemą.
Būčiau labai labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zilva @ 2011 01 05, 01:31)
Sveiki,
peržiurejau visa seną temą, bet kažkaip neradau, Bazile, Jusu megzto šalio schemos, kuris yra 1 zinutes 1 eileje antras. Gal galėtumet idėti schemą.
Būčiau labai labai dėkinga smile.gif

Baltojo ir samaninio rasto shema Wawes 4u.gif
Atsakyti
labas rytas, matau nauji namučiai wub.gif labai smagu ir visi darbeliai taip gražiai išdėlioti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2011 01 05, 08:20)
labas rytas, matau nauji namučiai  wub.gif  labai smagu ir visi darbeliai taip gražiai išdėlioti  thumbup.gif

smile.gif ne visus darbelius priglobiau... atsiprasau tu kuriu darbeliai nepateko... skubejau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bazile: 05 sausio 2011 - 08:32
Niekaip neatsibostančios "muselės'' smile.gif
user posted image
Atsakyti
http://www.supermama...?...6851&st=192 man cia labai grazus geltonas salikelis, bet jis tikriausiai megztas su masina schmoll.gif kazin ar galima nusimegzti toki su virbalais. gal kas turit minciu kaip numegzti???
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2011 01 05, 10:11)
http://www.supermama...?...6851&st=192 man cia labai grazus geltonas salikelis, bet jis tikriausiai megztas su masina schmoll.gif  kazin ar galima nusimegzti toki su virbalais. gal kas turit minciu kaip numegzti???

as tai megzciau ilga ilga virvute,tada susukciau ir sutvirtinciau gelyte ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sherry: 05 sausio 2011 - 11:21
QUOTE(sherry @ 2011 01 05, 11:20)
as tai megzciau ilga ilga virvute,tada susukciau ir sutvirtinciau gelyte ax.gif

Man ir taip atrodo, ilga virvele ir susukta smile.gif. Dar ankstesneje temoje buvo panasus vaseliu nunertas.
Atsakyti
Aciu Bazile uz naujus namucius thumbup.gif
Dar megztos senais metais,padovanotos Kaledoms
Abrazo
user posted image user posted image user posted image
ir Mornig Glory
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bazile @ 2011 01 05, 09:09)
Baltojo ir samaninio rasto shema Wawes  4u.gif


Man ir patiko jusu megztas salis situo rastu, bet kad nelabai suprantamai cia angliskai parasyta g.gif niekaip neissifruoju tu sutrumpinimu. Gal jei nesunku galetumete lietuviskai parasyti rasto schema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2011 01 05, 17:07)
Man ir patiko jusu megztas salis situo rastu, bet kad nelabai suprantamai cia angliskai parasyta  g.gif niekaip neissifruoju tu sutrumpinimu. Gal jei nesunku galetumete lietuviskai parasyti rasto schema  4u.gif

P-išvirkšcia, K-gera, K2tog- 2 sumegztos i dešine, SSK- 2 sumegztos i kairę, yo- uždėta.
pvz: K10- tai butu 10 geru akiu.
kitokio neturiu aprašymo smile.gif
Atsakyti