Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(rrine @ 2011 01 05, 20:48)
apie ligas galima rasti čia http://shop.passiflo.../articles_id/59 , čia radau ir savo gėlės ligą- tikrai bakterinės kilmės.  man buvo trečias kvadratas nuo apačios, ačiū dievui , kad nupirkus ją izoliavau smile.gif

Nuorodoje mano paskutinis variantas...mano gele "isbere" demem per para verysad.gif
Aciu labai visoms uz greita reagavima ir pagalba 4u.gif
Atsakyti
Laba visoms smile.gif
Ka patartumet daryt su apsalusiu phalenopsiu, saknys sveikos, o lapai beveik vsis nusale, lieka praktiskai tik vienas sveikas lapas. mest lauk ar ji atsigaus?
Atsakyti
Jei tikrai nusalus,tada dar nemesk.Stebek,kas toliau su ja darysis.Jei skrotele neapsalo,tai isaugins naujus lapus.
Atsakyti
O dar sakykit, žiedstiebius turbut reikia nupjaut, kad neeikvotu augalo ir susitelktų augalas i lapų auginimą? g.gif
Atsakyti
taip
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2011 01 05, 20:00)
Prasau pagalbos: pries ~2-3 savaites nupirkau phal. (iki siol nelaistytas pas mane), man atrodo kad buvo uzlaistytas parduotuveje, nes juodos, "anglingos" demes buvo ir yra virs saknu ir prie ziedstiebio:

user posted image
Gele atskyriau, su kiekviena diena tu "slapiu" demiu vis daugiau, tad nukirpau tuos demetus lapus. Liko vienintelis, pats jauniausias  unsure.gif kol kas be demiu.
Ar tai galejo buti nuo salcio nesant is parduotuves iki automobilio ar namuose? nors stovejo ant placios palanges antroje eileje, kitos orchidejos sveikos, zaliais lapais, o sita... O gal kokia liga?
Aciu uz komentarus.

Čia knygoje radau, atsiprašau dėl klaidų, nukopijavau, o žodžiai visi sumalti, bet viskas aišku blush2.gif
Lapų dėmėtumas
PoZymiai: dregnos rudos dėmės ant lapų, jei pakenkimas
smarkus, smulkios dėmės padidėja ir susilieja
Neinfekcinio demetumo prieZastimis gali buti
netolygus laistymas, per didelė saulės šviesa pavasario ir vasaros laikotarpiu, pesticidai, nesubalansuotas
maitinimas.
Kovos būdai: pašalinkite pažeistus lapus,apipurškite
augalą sisteminiu fungicidu.Kelias dienas augalo
nelaistykite ir nepurškite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 07 sausio 2011 - 20:55
yerena, meskit tą orchę, juk per akcijas galima nebrangiai sveikų pasiimt mirksiukas.gif
Priedo, dezinfekuokit tą vietą kur laikėt, kad kitų neužkrėst.
Atsakyti
aš irgi ko gero mesčiau... būtų baisu prie kitų augalų dėt.
Atsakyti
sveikos, merginos 4u.gif
turiu dvi orchidejas, tik va beda su tinkama vieta namuose.... doh.gif
stovi jos pas mane ant stalo netoli nuo lango, bet kate lipdama ant stalo vis nuvercia doh.gif
ant palanges bijau jas det, nes langai mediniai, nera taip jau silta, tai tikriausiai pastacius ant palanges gelytems ateitu galas? atleiskit jei jums sis klausimas pasirodys kvailas, bet kaip geliu augintoja, as visiskai zalia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(change @ 2011 01 08, 18:08)
sveikos, merginos  4u.gif
turiu dvi orchidejas, tik va beda su tinkama vieta namuose.... doh.gif
stovi jos pas mane ant stalo netoli nuo lango, bet kate lipdama ant stalo vis nuvercia doh.gif 
ant palanges bijau jas det, nes langai mediniai, nera taip jau silta, tai tikriausiai pastacius ant palanges gelytems ateitu galas? atleiskit jei jums sis klausimas pasirodys kvailas, bet kaip geliu augintoja, as visiskai zalia blush2.gif
silumos
Sveikute as irgi zalia, tai uztat turiu termometra smile.gif ant palanges su plastikiniais langais 18 silumos g.gif o toleliau nuo lango 21. Vakariniame kambaryje 23 silumos. Turbut nieko nepadejau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano vieno phalaenopsio lapai irgi negrazus. Ir vel karvytes verysad.gif negi ir si mane nuvils. Pries tai tureta taip pat nusibaige nuo kazkokios lapu infekcijos. Siandien labai tingiu nufotkint. Ryt gal imesiu foto.
Atsakyti
Mergaites pirkau nukainuota orchyte. Buvo perdziuvus visus ziedukus net paciame celofane numetus saknyciu nemazai paliejau gerai, bet lapai du neatsigavo paliege taip ir liko. Kazi atsigaus patys lapai ar maziausiai del ju pergyventi tokie pasirauksleja ir ne kieti g.gif
Ir ar butina is karto nukirpti ziedstiebi, nes visi ziedukai nudziuvo nubyrejo. Ir dar viena ziedstebi isleidusi naujai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 08 sausio 2011 - 23:44