Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(Laura81r @ 2011 02 18, 23:29)
as privalau ja atreanimuoti,nes ziedai tai jos pasakiski...ir,jei neklystu dar jinai ir rusine  g.gif  zodziu,laukiu komentaru  drinks_cheers.gif

Svarbu nebutu kokia virusine infekcija ir kitu neuzkrestu.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 19, 15:55)
nieko baisaus



dekui uz atsakyma 4u.gif
niekad taip nemaciau, tai issiganadau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2011 02 19, 13:47)
Pas mane ta pati problema... Jei nemeluoju, tai jau gal apie pora mėnesių, kai stovi su pumpurais ir nepražįsta. Nežinau ko jai trūksta ir ką daryti? Tręšti tai ji pritręšta, ir skystom trąšom liejau, ir vėl įkišau naują trąšų lazdelę. O dėl saulės, tai gaila, bet į kambarį jos nepakliūva, o šiaip orchidėja stovi gan šviesioj vietoj... Pabodo laukti doh.gif


Kas per trasu lazdele? Ir as noriu tokios bigsmile.gif
Atsakyti
as dar vis nerimstu del saviskes kilmingosios unsure.gif po dienos sviesai apziurejus,negraziu dalyku pamaciau ant saknu...tai paemiau ir viska isdraskiau ax.gif paziurekit kokiu gerybiu radau g.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
zodziu,manau,vaizda susidarete...ir zaliu,ir baltu pelesiu buvo.gerai dar,kad grybu neradau schmoll.gif
o taip atrodo nuplautos saknys
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
[IMG=http://img201.imageshack.us/img201/8607/picture3609small.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
kaip manote,ar cia virusas kokis,kaip sake Tina,ar cia tik nuo mirkymo besaikio ir vesumos? g.gif nes parduotuve ten labai vesi,o kazkokia "protinga"pardaveja,kad nereiktu laistyti,paeme ir imerke i vazona pilna vandens? ir dar...maciau sia gele apie kelias savaites toj pardej,tai tikrai dar pries savaite atrode normali ir sveika doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 20, 14:14)
kaip manote,ar cia virusas kokis,kaip sake Tina,ar cia tik nuo mirkymo besaikio ir vesumos?  g.gif 


pagal mane paprasčiausias grybelinis pelėsis.. pašalinti puvėkus ir sodinti.. na galima dar permanganato tirpale pamirkyt.. ir porą sav nelaistyt
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 02 19, 16:49)
Kas per trasu lazdele? Ir as noriu tokios  bigsmile.gif


Va, tokios http://www.emolus.lt...trasu_orchideja Man bent tai labai patogu.... O kaip jūsų gėlytė laikosi, ar pražydo kiti pumpurai? Nežinau kaip saviškę išjudinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 20, 13:40)
pagal mane paprasčiausias grybelinis pelėsis.. pašalinti puvėkus ir sodinti.. na galima dar permanganato tirpale pamirkyt.. ir porą sav nelaistyt

dekui labai,supratau.nes labai bijojau,kad nebutu koks velnias,kuris gali uzkresti mano visas orchytes blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės, noriu truputuką pasiguosti ax.gif Namie auginu 7 orchidėjas, jokių problemų neturėjau, tačiau dabar vienai orchidėjai nugelto visi lapai (tai nukirpau), ji belapė pas mane šiuo metu, tačiau yra vienas stiebelis iš kurio turi išsiskleisti 2 žiedukai..Kaip manot kas nutiko?Ar yra galimybės atgaivinti ją? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperLaura @ 2011 02 20, 18:16)
vienai orchidėjai nugelto visi lapai (tai nukirpau), ji belapė pas mane šiuo metu, tačiau yra vienas stiebelis iš kurio turi išsiskleisti 2 žiedukai..Kaip manot kas nutiko?Ar yra galimybės atgaivinti ją?  doh.gif


visu pirma, jei gelsta, niekada lapų nekirpkit, jei augalui nereikia, pats numes.. juk kirpdama galit kokią infekciją "užnešt"..
antra, tam, kad atsakyti į jūsų klausimus, reikia žinot, kaip prižiūrit savo orchidėjas ir kada "ligonė" atsirado jūsų namuose..
trečia, vargstančiam falenopsiui rekomenduojama nukirpti žiedstiebį..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 20 vasario 2011 - 18:35
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 20, 14:14)
kaip manote,ar cia virusas kokis,kaip sake Tina,ar cia tik nuo mirkymo besaikio ir vesumos? 

Viruso itarima man lapas sukele. Nuo laistymo kazin ar taip jis galetu pasidaryt g.gif
Atsakyti
ei, mergaitės, kada manote laikas ištraukti augaliuką iš reanimatoriaus?
tarkim, kiek cm lapeliai turėtų būti užaugę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 20, 21:35)
ei, mergaitės, kada manote laikas ištraukti augaliuką iš reanimatoriaus?
tarkim, kiek cm lapeliai turėtų būti užaugę?  4u.gif


kodėl lapeliai? o ne šaknelės? taip pat kaip ir su keikiais - kelios šaknys ~5 cm ir sodink, po truputį pratindama prie nereanimatoriaus sąlygų
Atsakyti