Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

kiekviena raibuolės rūšis individuali ir kas tinka vienai, gali kitą pražudyti.
Enciklopedija, čia, čia (tik užsiregistravus matosi) ir čia ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 18 vasario 2011 - 18:07
QUOTE(seseilgakase @ 2011 02 18, 18:32)
sitas gelytes maciau vilniaus ermitaze, toks ziauriai grazus ziedas, vos ne juodas su baltom plunksnelem, bet neemiau, nes saknys ju visu buvo nekokios.. papuvusios neblogai. o ir ziedai ne visi prasiskleide, plius kaina ~40lt. spalva labai viliojo, nes nematyta tokia, bet va augalo bukle.. nezinau net ka ir patart. gal gi nevisos saknys supuvusios..siaip tai reiktu traukt ir ziuret kas tenjai su saknim, bet tada jau manau tektu ir ziedstiebi kirpt.cia ne susalimo esme. jos jau parduotuvej buvo tokios.


Jūs visiškai teisi... laaabai norėjau tokios tamsios, tai MB ir surado... sakė iš visų ten buvusių atrinko su geriausiom šaknim o žiedai truputėlį dar prasiskleidė ir sustojo, o va šaknys iš arčiau
user posted image

user posted image

user posted image

o kas blogiausia nesu patyrusi augintoja doh.gif tai gal sakau traukt laukant pašalinti tas negeras šaknis, o jau paskui kaip pasiseks cool.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 18, 16:23)
gali nusipirkti žurnalą 'orchidėjos',berods,2 nr. yra apie jas parašyta smile.gif
šiaip ,aš esu nusipirkus 'sodo spalvų' leidžiamą žurnalą apie orchidėjas,ten viskas taip aiškiai trumpai išdėstyta ,ir dar nebrangus smile.gif

o jei rinktis vieną iš tavo paminėtų, kuriam duotum prioritetą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 02 18, 18:11)
tai gal sakau traukt laukant pašalinti tas negeras šaknis


taip, bet prieš tai pastudijuokit pirmo puslapio nuorodas apie persodinimą ir tik paskui imkites darbo.. jei liks mažai sveikų šaknų, žiedstiebį rekomenduojama nukirpti, kad augalas skirtų jėgas "masės" auginimui, o ne žiedų išlaikymui.. žiedstiebį galima pamerkti į vazą
Atsakyti
as patarciau jos nelaistyti kokias 3 savaites ir stebeti kas vyksta,nes matosi kad vandenuko buvo negaileta biggrin.gif turetu pradeti leist naujas saknis
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 18, 18:23)
šiaip ,aš esu nusipirkus 'sodo spalvų' leidžiamą žurnalą apie orchidėjas,ten viskas taip aiškiai trumpai išdėstyta ,ir dar nebrangus smile.gif

šio žurnalo aš taip pat laaabai norėčiau, bet beda ta kad pardavime nera, net internetu užsisakyti nera doh.gif tai gal kas turi, jau nebereikia ir nori parduoti arba gal kas galite tiesiog man ji atskanuotib ir atsiusti, bučiau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
mergaites,padekit!!!!nors labai jau noriu miegucio,bet butinai turejau jums parodyti ka siandien gavau dovanu is savo geliu pardavejo blush2.gif paziurekit,ar dar imanoma ja atgaivinti... g.gif g.gif dar ir ziedas vienas buvo,ale ir ta pakeliui pameciau kazkur ax.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
nesuprantu,ar cia jinai pasalus,ar cia jinai perlaistyta doh.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
as privalau ja atreanimuoti,nes ziedai tai jos pasakiski...ir,jei neklystu dar jinai ir rusine g.gif zodziu,laukiu komentaru drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 02 18, 23:29)
jei neklystu dar jinai ir rusine  g.gif 


tikriausiai veislinė labiau smile.gif

man atrodo pašalus.. gal reikėtų "amputuoti nušalusias galūnes" iki sveikos vietos..
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 18, 18:15)
o jei rinktis vieną iš tavo paminėtų, kuriam duotum prioritetą?  4u.gif

kad man abu geri,tiesa,'sodo spalvų' žurnalo tikrai nebėra pirkt.Bet man jis tikrai geras,glaustai apie daugelį orchidėjų rūšių parašyta,kaip persodint,kada,žodžiu,pradedantiesiems kaip tik smile.gif Bet ir internete gali daug visko rast smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 02 13, 13:51)
Merginos, ateinu pasidziaugti  4u.gif  Pries kokia savaite klausiau, ka daryti, kad orchideja isleido pumpurus ir sustojo, tris men nejudejo is vietos. Tai kazkas cia man patare patresti, ka as ir padariau, pastaciau ja pacioj sauleciausioj kambario vietoj ir ka gi, vakar pumpuras prasiskleide  thumbup.gif  Labai tikiuosi ir kiti prasiskleis, tik turbut nauju jau nebeuzveis....  unsure.gif
Aciu padejusioms  4u.gif


Pas mane ta pati problema... Jei nemeluoju, tai jau gal apie pora mėnesių, kai stovi su pumpurais ir nepražįsta. Nežinau ko jai trūksta ir ką daryti? Tręšti tai ji pritręšta, ir skystom trąšom liejau, ir vėl įkišau naują trąšų lazdelę. O dėl saulės, tai gaila, bet į kambarį jos nepakliūva, o šiaip orchidėja stovi gan šviesioj vietoj... Pabodo laukti doh.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nusipirkau praeita savaite 'maximkoj' orchideja ax.gif nu ziauriai grazi, didele, bet ziuriu siandien ryte (pirma karta matau) ant lapu is ... na kaip sia pasakius... is vidines lapu puses tokie vandens laseliai, mazyciai mazyciai, bet ju daug g.gif kaip asareles g.gif kas cia tai mano grazuolei pasidare kazin g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2011 02 19, 14:21)
kas cia tai mano grazuolei pasidare kazin g.gif


nieko baisaus
Atsakyti