Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(skgreta @ 2011 02 16, 14:42)
Sveikos, 4u.gif

Dar norejau pasiteirauti gal kur  nors galima rasti informacija apie karsta dusa lietuviu kalba, kiek skaiciau jis paskatina zydejima ir padeda gelytems, bet kaip ta karsta dusa atlikti randu tik rusu kalba, o jos deja nemoku  verysad.gif

apie karsta dusa ir siaip labai daug info randu cia:
http://www.rojaussod...wforum.php?f=95
cia as gyvenu thumbup.gif
Atsakyti
o ar karstas dusas visoms orchideju rusims tinka?
Atsakyti
Laba diena, gal galit man patarti ka daryti, mano orchideja buv oisleidusi stieba, ant jo ziedeliai jau buvo ir tas stiebas man nuluzo, jau gal pora savaiciu nieko nevyksta su tuo stiebu. Nezianu ka daryti, nukirpti ji ar laukti?
Atsakyti
QUOTE(Rita_Sa @ 2011 02 16, 18:13)
Laba diena, gal galit man patarti ka daryti, mano orchideja buv oisleidusi stieba, ant jo ziedeliai jau buvo ir tas stiebas man nuluzo, jau gal pora savaiciu nieko nevyksta su tuo stiebu. Nezianu ka daryti, nukirpti ji ar laukti?

Ziurint ties kuria vieta nuluzo g.gif siaip tiketina, kad isleis atzala, tai galit neskubet kirpt.. as esu pora kartu nulauzus, neperseniausiai katinas viena nukando doh.gif tai ziuriu jau leidzia is sono atzala smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita_Sa @ 2011 02 16, 18:13)
Laba diena, gal galit man patarti ka daryti, mano orchideja buv oisleidusi stieba, ant jo ziedeliai jau buvo ir tas stiebas man nuluzo, jau gal pora savaiciu nieko nevyksta su tuo stiebu. Nezianu ka daryti, nukirpti ji ar laukti?

Mano irgi nuluzo,pries 1,5men.Nieko nedarau,tikiuosi,kad isleis stiebeli.Seniau budavo,kad nuluzta-tai isleisdavo nauja.Sisyk nuluzo dar nelabai didelis budamas(bandziau palenkt,prisegt prie pagalio blush2.gif )-tai gal del to neleidzia naujo. blush2.gif
Atsakyti
Man nuluzo virsunele kur buvo ziedukai sukrauti :/
tai lauksiu, aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal nesupyksit, kad prašau patarimo blush2.gif

"Valentinas" atnešė dovanų
user posted image

o šaknys štai tokios

user posted image

šaknys buvo permirkusios, kelios turbūt ir pagedę nuo dregmės, o be to matyt tokios dėmelės ant šaknų g.gif Tai vat ir nežinau ar čiau jau reikėtų ją kažkaip gelbėti blush2.gif
Atsakyti
butu gerai nuotrauka iš arčiau....o gal šalčio gavo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 18, 16:19)
butu gerai nuotrauka iš arčiau....o gal šalčio gavo... g.gif

pamėginsiu, bet kaži ar su muiline kas nors geresnio išeis blush2.gif MB dievagojasi kad stengėsi saugot nuo šalčio ir a/m buvo arčiau parduotuvės privaręs ir namo tekinom nėšė rolleyes.gif
mane labiau neramina, kad šaknys permirkę labai g.gif
Atsakyti
klausimas nr. 1: kada ateina laikas ištraukt augelėlį iš reanimatoriaus? mano duotuoju atveju jis auginasi ne šakneles, o lapelius. lapeliai jau 1 cm ilgio, du vienetai biggrin.gif

klausimas nr. 2: ar yra kur nors nuoroda, kaip auginti raibuolę? viskas, vienoj vietoj susiteminta, o ne "forumo" pavidalu ax.gif

ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 18, 15:05)
klausimas nr. 1: kada ateina laikas ištraukt augelėlį iš reanimatoriaus? mano duotuoju atveju jis auginasi ne šakneles, o lapelius. lapeliai jau 1 cm ilgio, du vienetai biggrin.gif

klausimas nr. 2: ar yra kur nors nuoroda, kaip auginti raibuolę? viskas, vienoj vietoj susiteminta, o ne "forumo" pavidalu  ax.gif

ačiū!

gali nusipirkti žurnalą 'orchidėjos',berods,2 nr. yra apie jas parašyta smile.gif
šiaip ,aš esu nusipirkus 'sodo spalvų' leidžiamą žurnalą apie orchidėjas,ten viskas taip aiškiai trumpai išdėstyta ,ir dar nebrangus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2011 02 18, 14:13)
Sveikos  4u.gif  gal nesupyksit, kad prašau patarimo  blush2.gif

"Valentinas" atnešė dovanų


šaknys buvo permirkusios, kelios turbūt ir pagedę nuo dregmės, o be to matyt tokios dėmelės ant šaknų  g.gif  Tai vat ir nežinau ar čiau jau reikėtų ją kažkaip gelbėti  blush2.gif


sitas gelytes maciau vilniaus ermitaze, toks ziauriai grazus ziedas, vos ne juodas su baltom plunksnelem, bet neemiau, nes saknys ju visu buvo nekokios.. papuvusios neblogai. o ir ziedai ne visi prasiskleide, plius kaina ~40lt. spalva labai viliojo, nes nematyta tokia, bet va augalo bukle.. nezinau net ka ir patart. gal gi nevisos saknys supuvusios..siaip tai reiktu traukt ir ziuret kas tenjai su saknim, bet tada jau manau tektu ir ziedstiebi kirpt.cia ne susalimo esme. jos jau parduotuvej buvo tokios.
Atsakyti