Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(Sunreja @ 2011 02 13, 12:51)
tik turbut nauju jau nebeuzveis....  unsure.gif

Uzveis, uzveis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2011 02 13, 19:11)
Uzveis, uzveis  biggrin.gif


Turejau omeny su siuo zydejimu... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 02 14, 10:19)
Turejau omeny su siuo zydejimu...  blush2.gif  4u.gif

Pas mane daznai kai nuzydi-tai vel ima leist pumpurus is virsunes.

Siaip tai raso,,kad nuzydejus reikia nukirpt stieba virs akutes,bet nesuprantu virs kurios,todel nekerpu ir laukiu.Dazniausiai vel pradeda zydet is virsunes arba stiebas pradeda dziuti-tada nukerpu tiek kiek nudziuvo.Idomu kaip is tikruju reik daryt. g.gif Negi reikia zalia stieba nukirpt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 14 vasario 2011 - 11:03
QUOTE(Liutukeee @ 2011 02 14, 11:01)
Siaip tai raso,,kad nuzydejus reikia nukirpt stieba virs akutes,bet nesuprantu virs kurios


kerpama virš nežydėjusios akutės
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 02 14, 11:01)
Pas mane daznai kai nuzydi-tai vel ima leist pumpurus is virsunes.

Siaip tai raso,,kad nuzydejus reikia nukirpt stieba virs akutes,bet nesuprantu virs kurios,todel nekerpu ir laukiu.Dazniausiai vel pradeda zydet is virsunes arba stiebas pradeda dziuti-tada nukerpu tiek kiek nudziuvo.Idomu kaip is tikruju reik daryt. g.gif Negi reikia zalia stieba nukirpt? g.gif


As turiu viena, kuri tik viena karta metuose zydi, o kitos dvi - du kartus metuose, bet sakiau reiks karsta dusa ismeginti, kad greiciau prazystu... ax.gif

O stieba kerpu visaip - kartais zalia, kartais nudziuvusi, tas reikalas itakos maniskems nepadare rolleyes.gif
Atsakyti
liko man šiek tiek substrato su arklio mėšlu,mat cimbidį persodinau,tai kažin ar galima falenopsius į jį sodint?
Atsakyti
Pagal mane phalaenopsiams arklio meslo nereikia. Visai kitokios saknys, skirtingas substratas.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 02 14, 15:07)
liko man šiek tiek substrato su arklio mėšlu,mat cimbidį persodinau,tai kažin ar galima falenopsius į jį sodint?

Vaje,kas cia per substratas?Kaiptik gavau CYMBIDIUM dovanu ir atejau pas Jus klaust kaip ji priziuret.Kiek esu turejusi-Miltonia,dar kazkokias i Cymbidium panasias-tai visos numire. blush2.gif Tai kai pamaciau,kad vyras parnese Cymbidium-tai iskart ir sustresavau.Dabar jis perdziuves?Ar laistyt ar mirkyt vandeny?
Papildyta:
Internete tai paskaiciau apie ju prieziura,tai padariau isvadas,kad joms reik vesesnio oro,o del laistymo nelabai supratau.
Gal ir butu viskas aisku,bet,kad jau numarinau tokias gal 7orchidejas. verysad.gif O atrodo priziurejau gerai.Bet nugelto,nudziuvo lapai po zydejimo.
Atsakyti
Nusipirkau nukainota Falenopsi. Yra daug zaliu ir sveiku saknu, taciau yra ir tokiu lyg papuvusiu, negraziu, nurudusiu. Jas nukirpus, kiek skaiciau, reikia nudezinfekuot cinamonu. Ar reikia kazkiek tam cinamone palaikyt (diena, dvi..) ir tik tada sodint? Ar ten labai greit nusidezinfekuoja ir galima iskart sodint?
Atsakyti
QUOTE(Isla Bonita @ 2011 02 15, 21:59)
Ar reikia kazkiek tam cinamone palaikyt (diena, dvi..) ir tik tada sodint? Ar ten labai greit nusidezinfekuoja ir galima iskart sodint?


pjūvio vietą patepti cinamonu ir galima sodinti
Atsakyti
Noriu isigyti paphiopedilum ir labai butu idomu suzinoti apie juos daugiau, neradau info apie tinkamus jiems vazonelius, bet kaip pastebejau juos sodina i visokius, tai jiems nebutini permatomi vazoneliai, kaip phaleonopsiams, jei ne, tai gal galima sodinti i molini, ar butinai i plasmasini? taip pat su laistymu nelabai aisku, raso kad reikia gan dažnai laistyti, kai kurie minėjo jog laisto iškart vandeniu iš krano, tai raibuoles nereikia merkti i vandeni,galima laistyti kaip kitas geles pro viršu ar i lekštute pripilt vandens? blush2.gif
P.S. labai dekui už paaiškinima mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

Turiu orchideja Dendrobium ir Cambria (na kaip issiaiskinau tai cia nera tikslus pavadinimas o yra kazkoks hibridas) niekur nerandu informacijos kaip turi atrodyti ju saknys na kaip zinoti kad nesupuvusios ir kad augaliukams viskas gerai. Virsutines saknys atrodo tokios sausos gelsvos nezinau ar tokios jos ir turi buti g.gif gal kuri auginate siu rusiu orichidejas ir galite patarti.

Dar norejau pasiteirauti gal kur nors galima rasti informacija apie karsta dusa lietuviu kalba, kiek skaiciau jis paskatina zydejima ir padeda gelytems, bet kaip ta karsta dusa atlikti randu tik rusu kalba, o jos deja nemoku verysad.gif
Atsakyti