Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

mocha- nepergyvenk jai tos smulkiosios džiuna šaknys..svarbu kad nedžiutu tos stambiosios..smulkiosios laikinos kiek skaičiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 02 08, 14:10)
Nusipirkau prieš mėnesį laiko gal


tai gal pašalo, kol į parduotuvę ar namo keliavo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 08, 14:14)
mocha- nepergyvenk jai tos smulkiosios džiuna šaknys..svarbu kad nedžiutu tos stambiosios..smulkiosios laikinos kiek skaičiau... blush2.gif

Bet tai tų stambių irgi nėra daug, kelios vos. Va tame ir keisčiausia. Arba nunaikinau, arba nežinau doh.gif Sunyko turbūt. Nors dabar papurškiau vandens dulksna šaknis, kai kurios pažaliuoja švelniai žalia spalva, o kitos tai jau ir lieko kažkokios geltonos.
Man atrodo, kol nenumarinau visai, gal kas norit priglaust nupiepelę, padovanočiau?Šeštadienį į Vilnių varau ryte, galėtų kas paimti iš manęs, Vilniaus nepažįstu. Dar kaunietėm pasiūlymas galioja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mocha: 08 vasario 2011 - 14:25
QUOTE(mocha @ 2011 02 08, 15:19)
Bet tai tų stambių irgi nėra daug, kelios vos. Va tame ir keisčiausia. Arba nunaikinau, arba nežinau doh.gif


ir pas mano šaknų nedaug,bet lapai gražus standus...ir naujus matau leidžia..tai turbūt pakanka drėgmės kiek gauna per jas..aš merkiu karta į savaite..kas antra diena apipurškinėju...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 02 08, 14:23)
ir pas mano  šaknų nedaug,bet lapai gražus standus...ir naujus matau leidžia..tai turbūt pakanka drėgmės kiek gauna per jas..aš merkiu karta į savaite..kas antra diena apipurškinėju...

Lapai tvakoj ir pas mane, bet mane ta gėlė baugina, tokia baimė, kad aš ją numarinsiu biggrin.gif o nesinori, kažkada žydėtų gi gražiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 02 08, 14:19)
Man atrodo, kol nenumarinau visai, gal kas norit priglaust nupiepelę, padovanočiau?Šeštadienį į Vilnių varau ryte, galėtų kas paimti iš manęs, Vilniaus nepažįstu. Dar kaunietėm pasiūlymas galioja blush2.gif


aš neatsisakyčiau blush2.gif
Atsakyti
Nu, rodau gėlę. Jazau, kaip matos, kad sudirbau ją.
Nors galvoju, gal ir galėjo gaut šalčio. Ne iš kart namo variau, o į svečius. Nešiaus iš mašinos gėlę į vidų, kitą dieną iš vidaus per lauką į mašiną.
Štai kaip atrodė, kai nusipirkau smile.gif
user posted image
Štai kaip atrodo šiai dienai verysad.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papurškus ant šaknų vandens:
user posted image
Nu kaip? unsure.gif Gal dar nėr labai baisiai?
Atsakyti
nemanau kad atrodo blogai...laistyk ir mirkyk virintu vandeniu,,kad minkštas butu ir trašų nepadaugink kad nenudegintum šaknų...
Atsakyti
Aš net nežinau, dar pagalvosiu ar ją pasilikti. Mes nedraugaujam su ja biggrin.gif
Jei ką, zuzla, brūkštelsiu iki penktadienio kas ir kaip. smile.gif jai neapsigalvosi. O ir aš nesumąstysiu pasilikti.
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 02 08, 15:26)
Aš net nežinau, dar pagalvosiu ar ją pasilikti. Mes nedraugaujam su ja biggrin.gif
Jei ką, zuzla, brūkštelsiu iki penktadienio kas ir kaip. smile.gif jai neapsigalvosi. O ir aš nesumąstysiu pasilikti.


ok
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 02 08, 14:10)
Nusipirkau prieš mėnesį laiko gal, stovi pas mane ant vakarinės palangės,

vandos ilgai adaptuojasi, mėnuo joms mažai ir gerai būtų rytinė arba pietinė palangė, t.y. kuo daugiau šviesos.
Vanda graži, manau tikrai atsiras norinčių.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 02 08, 15:36)
vandos ilgai adaptuojasi, mėnuo joms mažai ir gerai būtų rytinė arba pietinė palangė, t.y. kuo daugiau šviesos.
Vanda graži, manau tikrai atsiras norinčių.

nuraminot mane, vadinas, dar nenuvariau miriop vargšelės. unsure.gif
Atsakyti