Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(yerena @ 2011 02 07, 20:03)
Partizane, kaip Jūsų gele iš "reanimatoriaus"?
Manoji supuvusi phal. nežiniukė jau kažką leidžia (po savaitės šiltame, tamsiame vonios kambaryje):

nu,merginos,jus saunuoles!!!tokios nuotraukos tikrai ikvepia thumbup.gif as savo tokios bukles jau seniai buciau isveitus i siuksline....bet po tokiu nuotrauku perziurejimo,tikrai taip nedaryciau...saunuoles!dekui uz nuotraukas thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, ką daryt su ta prakeikta vanda sad.gif Laistau kas antrą dieną, kartais net kasdien (tiksliau mirkau), bet kaip toliau džiovina tas savo šaknikes, taip toliau džiūsta. Dabar pasižiūriu, kad vos kelios likusios normalios, o visos kitos stagarai sudžiūvę. Ką aš darau ne taip?
Be reikalo pirkau, neperprantu tos gėlės. Auga ji pas mane permatomoj stiklinėj vazoj. Lapai žali, stangrūs, nu bet su šaknim nesuprantu sad.gif Ar jas galima kišt į reanimatorių?
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 02 07, 21:50)
ploja.gif valio! (ne Jūsų, o tavo  4u.gif )

maniške irgi leidžia, trijose vietose. speju, kad viena vieta - tai bus lapelis, o kitos - šaknelės turbūt?  g.gif 
o kodėl tamsoj laikot? man rodos šviesa BŪTINA. ir dar - ar ne per šlapia? kad nepūtų tos juodos vietos  g.gif
aš laikau vazą ant radiatoriaus, o radiatorius prie pat lango. jai ten tokia "garinė pirtelė"


Laikau vonios kambaryje, nes ten pastoviai šilta. O šlapia- nes tik ką mirkiau ir pastebėjau tą mažą stebuklą bigsmile.gif kadangi atsirado gyvybės ženklų, palaikysiu ją šiltai kurį laiką ir apgyvendinsiu jau ant palangės.
Atsakyti
Mano trys kvietkai reanimatoriuj jau dvi savaites, tai siandien istraukiau pasiziureti kaip jie gyvena. Dendrochilum jauciasi puikiai, nustojo gelsti, pradejo leisti nauju lapu 4u.gif Dendrobium discolor kolkas nerodo jokiu pokyciu... bet as mazai vilties ir turejau. Saknu yra, visai neblogos, bet va galima sakyt nei vieno gumbo normalaus nera, keli mazi susirauksleje ir parude. Tai jauciu jau as jo neisgelbesiu. O dar vienas nusibaiges phal, su viena maza saknim, irgi nieko labai nepasikeite, bet dar tikiuosi, kad atsigaus...
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 02 07, 23:23)
Merginos, ką daryt su ta prakeikta vanda sad.gif Laistau kas antrą dieną, kartais net kasdien (tiksliau mirkau), bet kaip toliau džiovina tas savo šaknikes, taip toliau džiūsta. Dabar pasižiūriu, kad vos kelios likusios normalios, o visos kitos stagarai sudžiūvę. Ką aš darau ne taip?
Be reikalo pirkau, neperprantu tos gėlės. Auga ji pas mane permatomoj stiklinėj vazoj. Lapai žali, stangrūs, nu bet su šaknim nesuprantu sad.gif Ar jas galima kišt į reanimatorių?

kad nerašytumėt apie vandas blogai, negalima keikt nei žmonių, nei augalų.
Kasdien liedama žiemą, supūdysite. Jei stangrios šaknys, o papurškus moment atsiranda raštai, vadinasi pilnos vandens, nesvarbu, kad nesimato.
Prašom parodyti savo karalienę smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
norėjau paklausti, gal ką patarsite. mano phalenopsis užmezgė labai daug pumpurų, bet jie vos spėję išsiskleisti nuvysta verysad.gif nežinau kas yra. nežinau ar tai sutapimas, bet ir kitas, būtent violetinis pries metus darė tą patį, išskleidžia žiedą ir nuvysta. dabar taip džiaugiausi, kad daug pumpurų, kad žydės, bet vysta žiedai verysad.gif
balta bujoja, žydi jau virš mėnesio thumbup.gif o su violetiniu nežinau ką daryt unsure.gif tręšiu shultz trąšom, visas vienodai.
gal ką patarsit unsure.gif
Atsakyti
panelės, kurių falenopsių pumpurai gelsta ir krenta.. paskaitykit temą, pirmo puslapio nuorodą DUK.. n kartų jau kalbėta šia tema mastau.gif

mocha, primink prašau savo vandos įsigijimo, žydėjimo, būklės istoriją

ką tik perskaičiau, kad vandos šaknys gali džiūti ir dėl vandens pertekliaus.. geriausiai laistyti kas 3 dienas kokia kaitra bebūtų.. esant normaliai temperatūrai užtenka kas 5 dienas mirkyti (čia)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 08 vasario 2011 - 11:48
Labukas!

Gal kas nors galite paaiskinti, ka mano orchideja uzaugino? g.gif

Aciuuu ! 4u.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikos gal galit pagelbet, pradejo dziuti masiskai mano orcideju stiebai, kas galetu butu? aciu
Atsakyti
QUOTE(Burbulenzas @ 2011 02 08, 13:37)
Gal kas nors galite paaiskinti, ka mano orchideja uzaugino?  g.gif


manau, galėjo būti keikis, bet "apsigalvojo" ir užaugo žiedstiebis
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 02 08, 08:42)
kad nerašytumėt apie vandas blogai, negalima keikt nei žmonių, nei augalų.
Kasdien liedama žiemą, supūdysite. Jei stangrios šaknys, o papurškus moment atsiranda raštai, vadinasi pilnos vandens, nesvarbu, kad nesimato.
Prašom parodyti savo karalienę  smile.gif


drinks_cheers.gif sutinku su merginom...nesinervuok.. smile.gif vandute ir as po dvieju dienu iš ermitažo nusipirkau (TIKSLIAU VYRAS NUPIRKO)tad mano laikosi visai nieko..tik lapukus sulutė nudegino laikiau ant pietines palangės..jau nebelaikau..o dėl šaknu ka tau galiu patart jai kai laistai atsiranda tokia gražios žalios šaknys,tai jaiviskas ok..o jai tos smulkios ir džiuna tai nieko tokio svarbiau tos storosios..gal atsakiaiau.pati auginu tik pirmasias dvi,nuo pernai vasaros..tad mokausi..šiandien atėjo pirmas žurnaliukas apie orchidėjas,kibsiu skaityt..
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 02 08, 07:42)
kad nerašytumėt apie vandas blogai, negalima keikt nei žmonių, nei augalų.
Kasdien liedama žiemą, supūdysite. Jei stangrios šaknys, o papurškus moment atsiranda raštai, vadinasi pilnos vandens, nesvarbu, kad nesimato.
Prašom parodyti savo karalienę  smile.gif

Dievaži, apie orchidėjas negalėčiau rašyt blogai, pati gi apie jas tupinėju, žydi, džiugina žiedais smile.gif Nu bet vanda nesusipratimas. Laisčiau rečiau - džiūsta šaknys, laistau dažniau - džiūsta toliau. Tai kaip suprast? Pabandysiu įkelt nuotraukas kai nusipirkau ir kokia ji atrodo dabar nupeipusi.
Nusipirkau prieš mėnesį laiko gal, stovi pas mane ant vakarinės palangės, namuose labai šilta.Manau drėgmės tikrai mažai ore. Iš pradžių gavau bristi, kad laistau per retai, kas savaitę ar daugiau. Pradėjau dažniau. Kas keturias, dvi dienas. Įvairiai. Bet vakar nuėjau pažiūrėt kaip laikos, nu tai ką, didžioji dauguma šaknų nudžiūvusios sad.gif Kietos tokios, stagariukai. Man atrodo, kad ne man šita gėlė doh.gif verysad.gif arba aš nevykėlė, nemoku elgtis.
Atsakyti