Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

Nusipirkau falenopsį.Parsinešus apžiūrėjau ,kad ten 2 augalai.Senasis ir jau paaugęs keikis,kuris ir žydi.Pas senąjį matosi ,kad kažkas buvo išaugę iš pačio skrotelės viduriuko,greičiausiai žiedstiebis.Noriu paklaust ,ar senasis,jei žydėjo iš skrotelės gali dar kada nors pražysti,ar laikui bėgant sunyks ir nebežydės daugiau? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms siu gelyciu myletojoms.
Nebezinau kaip man jas labiau mylet ir priziuret, kad jos man
ziedukus isaugintu ir prazydintu. Atrodo ir palaistytos, ir patrestos...
Bet isaugina ziedstiebius, sukrauna pumpurus ir po kiek laiko tie visi pumpuriukai nudziusta ir nukrenta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2011 02 06, 15:47)
Nusipirkau falenopsį.Parsinešus apžiūrėjau ,kad ten 2 augalai.Senasis ir jau paaugęs keikis,kuris ir žydi.Pas senąjį matosi ,kad kažkas buvo išaugę iš pačio skrotelės viduriuko,greičiausiai žiedstiebis.Noriu paklaust ,ar senasis,jei žydėjo iš skrotelės gali dar kada nors pražysti,ar laikui bėgant sunyks ir nebežydės daugiau? Ačiū 4u.gif


greičiausiai ne - dėl to ir išsiaugino keikį
QUOTE(Ramutuke @ 2011 02 06, 15:59)
Labukas visoms siu gelyciu myletojoms.
Nebezinau kaip man jas labiau mylet ir priziuret, kad jos man
ziedukus isaugintu ir prazydintu. Atrodo ir palaistytos, ir patrestos...
Bet isaugina ziedstiebius, sukrauna pumpurus ir po kiek laiko tie visi pumpuriukai nudziusta ir nukrenta sad.gif

čia kiek laiko taip? šią žiemą?
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2011 01 24, 17:47)
Reikia pagalbos. Apie orchidejas nieko neismanau, nors auginu viena jau kokius 4-5 metus. Iki siol augo ir zydejo kuo puikiausiai nieko ypatingo nedarant. Taciau rudeni as turbut biski persistengiau laistydama ir jai tas labai nepatiko. Tada bandziau laistyti maziau, bet man nepanasu, kad jai nuo to geriau butu. Tiesa dar pries kelis men numete kelis seniausius lapus ir isleido du naujus ziedkocius ir viena priaugino ant seno. Taciau jie taip ir neprazydo, nors dar po truputi auga ir pupuriukai bresta, bet kazkaip labai suletejo. Lapai pasidare tokie miksti, tokie tarsi lyg vystantys. Tai pradejau intensyviai dometis, perskaiciau visa sita tema.


Mergaites, noriu su jumis pasidziaugti, kad mano gelyte jau atsigauna bigsmile.gif Lapai vel pasidare standus kaip anksciau. Aisku gaila, kad siemet turbut neteks pasidziaugti ziedais, bet svarbiausia kad gelyte atsigauna ir as jau zinau kaip teisingai ja priziureti.
Dar karta visoms dekui uz pagalba ir informacija, kuria cia radau aciuks.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif Atėjau su klausimu kas čia auga blush2.gif Mat cymbus auginu jau kokie metai, o su žiedynais dar nesusidūriau, taip, kad jei kas nors galėtų pasakyti ar kur nors galiu tikėtis žiedyno, būtų labai ačiū 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
dar truputį per maži, kad burt iš kavos tirščių, kas gali būt, kai tie mažieji paaugs dvigubai maždaug tada bus lengviau pasakyt. Kolkas panašu, kad auginiai paskutinis tai 100 proc, šioks toks mano pvz
user posted image
abu žiedstiebiai
user posted image
žiedstiebis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 06 vasario 2011 - 19:04
QUOTE(Ramutuke @ 2011 02 06, 15:59)
Labukas visoms siu gelyciu myletojoms.
Nebezinau kaip man jas labiau mylet ir priziuret, kad jos man
ziedukus isaugintu ir prazydintu. Atrodo ir palaistytos, ir patrestos...
Bet isaugina ziedstiebius, sukrauna pumpurus ir po kiek laiko tie visi pumpuriukai nudziusta ir nukrenta sad.gif

ir pas mane ta pati problema doh.gif nezinau nei ka daryti
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 31, 20:58)
mes turime vienodo stovio orchidėjas biggrin.gif maniškė dabar "reanimatoriuje", kalasi kažkas, gal "naujas augimo taškas", nes visa viršūnė gi visa nupjauta / išpjaustinėta

Partizane, kaip Jūsų gele iš "reanimatoriaus"?
Manoji supuvusi phal. nežiniukė jau kažką leidžia (po savaitės šiltame, tamsiame vonios kambaryje):
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(agle @ 2011 02 07, 14:14)
ir pas mane ta pati problema doh.gif nezinau nei ka daryti

pas mane tas pats doh.gif pavasari,vasara žydejo visi puikiausiai,dabar vel visi 4 auginasi žiedstebius, pirmasis užsiaugines jau pumpurus sukrove, jie paaugo ir ėmė džiūti g.gif priežiur visada ta pati, kad tik žiema mažiau laistau, pagal šaknis žiuriu, trešti pradejau kai pradejo žiedstebius auginti, pumpurus kraut, kad tik jegu užtektu pražydet, bet visvien pumpurai nepražyde pageltonuoja ir nudžiuve nukrenta verysad.gif patarkite del ko taip gali buti ir ka galima butu padaryti,kad galiausiai pražydetu ir žiema wub.gif
P.S. idedu nuorodas phalenopsio,dešiniajam žiedsteby apatiniai trys pumpurai matosi jog jau pageltonave,pora jau ir nukrito sužiuve unsure.gif
http://www.part.lt/i...1a0dc70e208.JPG
http://www.part.lt/i...94df8b60474.JPG
Atsakyti
Merginos, o pvz kuo skiriasi vasara nuo žiemos? O kiek šią žiemą buvo saulėtų dienų?
Atsakyti
QUOTE(sineriuke @ 2011 02 07, 21:03)
pas mane tas pats doh.gif pavasari,vasara žydejo visi puikiausiai,dabar vel visi 4 auginasi žiedstebius, pirmasis užsiaugines jau pumpurus sukrove, jie paaugo ir ėmė džiūti g.gif priežiur visada ta pati, kad tik žiema mažiau laistau, pagal šaknis žiuriu, trešti pradejau kai pradejo žiedstebius auginti, pumpurus kraut, kad tik jegu užtektu pražydet, bet visvien pumpurai nepražyde pageltonuoja ir nudžiuve nukrenta verysad.gif patarkite del ko taip gali buti ir ka galima butu padaryti,kad galiausiai pražydetu ir žiema wub.gif

man atrodo, sprendziant is nuotraukos, kad reikia jau laaaistyti, gal neuztenka dregmes? gi, jei stovi arti radiatoriaus, tai labai sausas oras... gal del to ir krenta visi pumpurai?
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2011 02 07, 21:03)
Partizane, kaip Jūsų gele iš "reanimatoriaus"?
Manoji supuvusi phal. nežiniukė jau kažką leidžia (po savaitės šiltame, tamsiame vonios kambaryje):
user posted image

ploja.gif valio! (ne Jūsų, o tavo 4u.gif )

maniške irgi leidžia, trijose vietose. speju, kad viena vieta - tai bus lapelis, o kitos - šaknelės turbūt? g.gif
o kodėl tamsoj laikot? man rodos šviesa BŪTINA. ir dar - ar ne per šlapia? kad nepūtų tos juodos vietos g.gif
aš laikau vazą ant radiatoriaus, o radiatorius prie pat lango. jai ten tokia "garinė pirtelė"





Papildyta:
QUOTE(Eiryn @ 2011 02 06, 18:30)
Labas vakaras 

du paskutiniai tikrai nauji auginiai, pirmas - neaišku, antras - yra šansų kad žiedynstiebis 4u.gif
teks laukti 4u.gif
Atsakyti