Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

shalimar, žiedstiebį jau senų seniausiai reikėjo šalint, tik naudoja jėgas gėlės. O šiaip galit mėgint renimatoriun dėt, skrotelė iš vidaus sveika tai gal ir atsigaus.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 05, 15:19)
shalimar, žiedstiebį jau senų seniausiai reikėjo šalint, tik naudoja jėgas gėlės. O šiaip galit mėgint renimatoriun dėt, skrotelė iš vidaus sveika tai gal ir atsigaus.

O lapus irgi nukirpti?
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2011 01 05, 15:22)
O lapus irgi nukirpti?

ne ne, lapus palik. Tai jeigu juos pašalintum, gėlės visai nebeliktų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nila_ks: 05 sausio 2011 - 15:25
Laba diena orchideju augintojos, gal galit patart kas geriau (phenelopsiams) :
Ar laikyt ant pietvakarines palanges , kur temperatura 16-18C
Ar ant lentynos prie lango , kur temperatura ~22-23C, bet maziau sviesos g.gif
Padekit apsisprest kas svarbiau, silciau ar sviesiau? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Prasau pagalbos: pries ~2-3 savaites nupirkau phal. (iki siol nelaistytas pas mane), man atrodo kad buvo uzlaistytas parduotuveje, nes juodos, "anglingos" demes buvo ir yra virs saknu ir prie ziedstiebio:
user posted image
Nezinau kokios spalvos ziedukai, bet pumpureliai yra ir auga. Bet pastebejau, kad lapai pasidare demeti:
user posted image
user posted image
Gele atskyriau, su kiekviena diena tu "slapiu" demiu vis daugiau, tad nukirpau tuos demetus lapus. Liko vienintelis, pats jauniausias unsure.gif kol kas be demiu.
Ar tai galejo buti nuo salcio nesant is parduotuves iki automobilio ar namuose? nors stovejo ant placios palanges antroje eileje, kitos orchidejos sveikos, zaliais lapais, o sita... O gal kokia liga?
Aciu uz komentarus.
Atsakyti
manau pasale lapai..tokiu maximoj daugybe maciau..
Atsakyti
o man panašiau į kokios bakterijos darbą g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 05, 21:36)
o man panašiau į kokios bakterijos darbą  g.gif  g.gif  g.gif

drinks_cheers.gif , tokią gėlę pirkau vasarą, per 2 dienas numėtė visus lapus , o lapai buvo tokie šlykšiai šlapi, kol neatsiras tikrai nusimanančių , siūlyčiau gėlę izoliuoti 4u.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad liga. Izoliuociau nuo kitu.
Atsakyti
apie ligas galima rasti čia http://shop.passiflo.../articles_id/59 , čia radau ir savo gėlės ligą- tikrai bakterinės kilmės. man buvo trečias kvadratas nuo apačios, ačiū dievui , kad nupirkus ją izoliavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 05 sausio 2011 - 20:49
Panasu i susalima,bet greiciausiai tai kazkokia gribeline liga.Kaip ir patare panos,atskirk ja nuo kitu geliu.Jauciu skubiai reikia nupurksti fungicidu,gal isgelbetum g.gif Bet man kazkaip atrodo,kad liudna padetis schmoll.gif
Atsakyti
kaip matau lapai krenta vienas paskui kitą- mesčiau lauk schmoll.gif tik dabar pamačiau, kad kerpi juos g.gif mano tai savaime nubarstė, o ar nieko panašaus neradai mano puslapy? beje su nušaldymu buvau susidūrus , kitaip atrodė pas mane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 05 sausio 2011 - 21:30