Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(Aprile @ 2011 02 03, 21:08)
Sveika va turiu pavyzduka gal kiek aiskiau bus as lygiai taip pat pasidariau dar termometra i vidu idejus, kad matyciau temperatura ax.gif

kokia sauni info! reiks issisaugoti, nes karts nuo karto prisireikia gaivinti, bet vis nesugalvodavau kaip tai patogiai padaryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(styga @ 2011 02 03, 15:40)
gal paprasčiausia mažiau dėti substrato,arba ant dugno storiau kokio stambaus drenažo pripilti,pvz. keramzito. Aš taip daryčiau. Kai vazonas didelis yra pavojus supūdyti, nes drėgmė laikosi ilgiau. Vadinasi, laistyti reikia mažiau.


Supratau, bandysiu perdaryti. Ačiū už konsultacijas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 02 03, 21:18)
kokia sauni info! reiks issisaugoti, nes karts nuo karto prisireikia gaivinti, bet vis nesugalvodavau kaip tai patogiai padaryti  thumbup.gif

As irgi visa neta isnarsiau ka cia sugalvojus su turimom mano priemonem rolleyes.gif
Atsakyti
Visoms sėkmės reanimuojant ir auginant augaliukus.
O grįžtant prie reanimacijos su kiminais aš dariau taip: sušlapinau kiminus, ant jų uždėjau orchę,ant jos šaknelių dar drėgnų kiminų. Svarbu, kad likę lapeliai nebūtų visai paslėpti kiminuose. O tuos kiminus su visu augalu dedu į plastikinį vazonėlį, viską kišu į celofaninį maišelį ir statau ant šiltos palangės. Kasdien maišelį praskleidžiu, pravėdinu.Aišku, kiminus kartais pravartau, pažiūriu ar nepūva augaliukas.
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 02 03, 21:08)
Sveika va turiu pavyzduka gal kiek aiskiau bus as lygiai taip pat pasidariau dar termometra i vidu idejus, kad matyciau temperatura ax.gif

Visai saunus reanimatorius thumbup.gif issisaugojau foto.
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 02 03, 22:08)
Sveika va turiu pavyzduka gal kiek aiskiau bus as lygiai taip pat pasidariau dar termometra i vidu idejus, kad matyciau temperatura ax.gif
Cia dar ant dugno keramzitas as tai jo nepyliau.


Koks isradingumas,super! thumbup.gif Labai dekui! 4u.gif
Ir dar paklausiu kvailo klausimo(kad butu aisku iki galo)-tai ten su tuo keramzitu vanduo,ar ne?
QUOTE(styga @ 2011 02 04, 12:49)
Visoms sėkmės reanimuojant ir auginant augaliukus.
O grįžtant prie reanimacijos su kiminais aš dariau taip: sušlapinau kiminus, ant jų uždėjau orchę,ant jos šaknelių dar drėgnų kiminų. Svarbu, kad likę lapeliai nebūtų visai paslėpti kiminuose. O tuos kiminus su visu augalu dedu į plastikinį vazonėlį, viską kišu į celofaninį maišelį ir statau ant šiltos palangės. Kasdien maišelį praskleidžiu, pravėdinu.Aišku, kiminus kartais pravartau, pažiūriu ar nepūva augaliukas.

O kiminus drekinat kas kazkiek laiko?
Jetau kiek neaiskumu kai nesu nieko panasaus dariusi. blush2.gif Bet isivaizduoju kaip viskas paprasta atrodo toms,kurios jau seniai tuo uzsiima. smile.gif
Aciu,mergaites! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 04 vasario 2011 - 20:59
Mergaites foto ne mano, bet daug narsiau kol si aptikau man jis irgi super thumbup.gif As kiek suprantu keramzita butina slapinti antraip kam jis isvis reikalingas mirksiukas.gif Jau, kai matau, kad sausoki tie kiminai papurskalioju juos ir tiek.
Atsakyti
sveikos paneles, turiu klausyma.Mano gelytes labai graziai auga, leidzia naujus lapukus ir stiebus, bet labai mazai duoda ziedu, max du ziedai ant stiebo. Gal kas zino kodel, ka reiktu daryt, gal joms per mazai saules... gyvenu pietineje puseje tai saulytes neturetu but per mazai. aciu
Atsakyti
QUOTE(adipreno-zmona @ 2011 02 05, 10:06)
sveikos paneles, turiu klausyma.Mano gelytes labai graziai auga, leidzia naujus lapukus ir stiebus, bet labai mazai duoda ziedu, max du ziedai ant stiebo. Gal kas zino kodel, ka reiktu daryt, gal joms per mazai saules... gyvenu pietineje puseje tai saulytes neturetu but per mazai. aciu


o jus lt gyvenat?
Atsakyti
taip gyvenu KLP
Atsakyti
QUOTE(adipreno-zmona @ 2011 02 05, 10:34)
taip gyvenu KLP


tai šiuo metu jokioj pusėj nėra daug šviesos.. dienos tai trumpos
o jei bet kokiu metų laiku žydi po du žiedus, tai gal trąšų truksta..
Atsakyti
nu reik tada tyketis kad vasara atsigaus, nes tresiu ir priziuriu jas labai, bet derliaus neduoda sad.gif
Atsakyti