Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(Liutukeee @ 2011 02 01, 00:29)
ERMITAZE paimiau COMPO,nes konsultante isgyre labai-tai nezinau ar geras tas COMPO,ar nelabai?

Dar paimiau keramzito,raso,kad ant dugno reikia pilti.Ar pilat?

Ir kiminu paimiau,ar juos det ant virsaus?

Konsultante isaiskino,kad orchideju keikius reik vien i kiminus sodint

Dar norejau paklaust-man tokia mintis kilo-o kai mirkau orchidejas vandenyje-tai turbut galiu pernest ir pelesi ir puvini nuo vienos kitai,nes mirkau tame paciame inde. blush2.gif


svarbu durpių nebūtų

falenopsiams ne

kaip nori

apie tai jau sakiau

dėl puvinio nežinau, gal ne mastau.gif kas dėl pelėsio, tai turėjo mano viena jį, bet mirkiau visas kartu, kol prisiruošiau persodint, tai nei viena neužsikrėtė.. bet dėl visa ko ligotas paskutines mirkyk, arba atskirai.. beje, jų nereikėtų trešti (ligotų)
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 01, 09:01)
svarbu durpių nebūtų

falenopsiams ne

kaip nori

apie tai jau sakiau

dėl puvinio nežinau, gal ne mastau.gif kas dėl pelėsio, tai turėjo mano viena jį, bet mirkiau visas kartu, kol prisiruošiau persodint, tai nei viena neužsikrėtė.. bet dėl visa ko ligotas paskutines mirkyk, arba atskirai.. beje, jų nereikėtų trešti (ligotų)

Labai aciu! 4u.gif
Dabar zinosiu,kad ligotu netrest. 4u.gif
O del COMPO sudeties-nezinau,lietuviskai neraso,nebent vokiskai,bet nesuprantu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 02 02, 13:24)
Labai aciu! 4u.gif
Dabar zinosiu,kad ligotu netrest. 4u.gif
O del COMPO sudeties-nezinau,lietuviskai neraso,nebent vokiskai,bet nesuprantu. blush2.gif

tai atsidarykit ir pažiūrėkit ar yra ten durpės ar ne, o jei kalbos nemokat tai yra ir visagalis google - TORF - durpės, jei sudėtyje yra, tai viskas aišku, išrankiojat tik pušies žievę ir nuplaunat, tada sodinat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 02 vasario 2011 - 12:39
Mergaites reanimuoju gelyte. Orchyte guli, kaip salota keikiukas sale jos leidzia du spuogiukus thumbup.gif Dar labai mazulytis kokia tikimybe, kad pati gelyte ka nors isleis g.gif Ar jau visas jegas atiduoda vaikiukui? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 02 02, 21:59)
Dar labai mazulytis kokia tikimybe, kad pati gelyte ka nors isleis g.gif


kai susidūriu su tokiais klausimais, visada prisimenu anekdotą:
- kokia yra tikimybė, kad išėjus į gatvę sutiksiu dinozaura?
- 50/50 - arba sutiksi, arba ne

tik nesupyk mirksiukas.gif manau, didesnė tikimybė, kad visas jėgas atiduos vaikeliui..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 02, 22:18)
kai susidūriu su tokiais klausimais, visada prisimenu anekdotą:
- kokia yra tikimybė, kad išėjus į gatvę sutiksiu dinozaura?
- 50/50 - arba sutiksi, arba ne

tik nesupyk mirksiukas.gif manau, didesnė tikimybė, kad visas jėgas atiduos vaikeliui..

Turbut koks klausimas toks ir atsakymas nepykstu visai, bet graudu i ja ziureti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 02 02, 22:24)
Turbut koks klausimas toks ir atsakymas nepykstu visai, bet graudu i ja ziureti  verysad.gif


tikėkimes mažiukas išgyvens ir dar daug daug žiedų tau dovanos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 02 02, 22:18)
tik nesupyk mirksiukas.gif manau, didesnė tikimybė, kad visas jėgas atiduos vaikeliui..

mano praktikoje taip ir buvo, nei vaikas šaknų spėjo užsiaugint, nei pati išgyveno... verysad.gif
Atsakyti
Persodinau savo orchidėją, pašnekinau, kad tik nenumirtų. unsure.gif Labai daug šaknų buvo nupuvusių, tai bijau, kad gali ir neatsiauginti naujų. Tarkim per kiek laiko maždaug pradeda gėlytė nykti, jei jau nepasisekė man su tuo persodinimu?
Atsakyti
O kokia orch. paleonopsis? Jei taip, tai ji gana gyvybinga. Sunkiai ją numarinsi. Tik po persodinimo maišeliu apgaubkit ir vis pravėdinkit ir statykit į šiltesnę vietą, laistyti saikingai. Aš tokią reanimavau ir va dabat po metų jau žiedyną leidžia
Atsakyti
QUOTE(styga @ 2011 02 03, 14:40)
O kokia orch. paleonopsis? Jei taip, tai ji gana gyvybinga. Sunkiai ją numarinsi. Tik po persodinimo maišeliu apgaubkit ir vis pravėdinkit ir statykit į šiltesnę vietą, laistyti saikingai. Aš tokią reanimavau ir va dabat po metų jau žiedyną leidžia


Taip, savaitgalį įdėjau nuotrauką ir mergaitės pasakė, kad grybelinis pelėsis užpuolė.
Maišeliu tai ir lapus?Atrodo skaitinėjau apie jų priežiūrą, bet nepamenu nieko apie maišiukus. Dar du žiedstiebiai yra su pumpurais, gal išlaikys ji juos ar jau kažin? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2011 02 03, 15:44)
Taip, savaitgalį įdėjau nuotrauką ir mergaitės pasakė, kad grybelinis pelėsis užpuolė.
Maišeliu tai ir lapus?Atrodo skaitinėjau apie jų priežiūrą, bet nepamenu nieko apie maišiukus. Dar du žiedstiebiai yra su pumpurais, gal išlaikys ji juos ar jau kažin? unsure.gif

kiek maždaug šaknų liko? Aš geriau kirpčiau tą žiedstiebį iš vis, kad orientuotųsi į šaknų augimą. O tas maišelis kažn ar duos efektą, kai šaknys juk vazone, kas iš to, kad tam viršuj bus šiltnamis
Atsakyti