Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(Rutele_S @ 2011 01 31, 09:58)
Ar kas nors auginat phaliukus, neparemusios ziedstiebiu? Kazkur maciau, nusvirusius ziedynus, atrode graziai tik ar nesunku paciam augalui? 


jei bus daug žiedų, gali ir nulūžti mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 31, 11:00)
jei bus daug žiedų, gali ir nulūžti mastau.gif

tai kazkiek pritvirtinti galima gal, prie pagaliuko, neilgo, o likusia dali leisti svirti? Bet is kt puses, pas mane nebuvo dar taip kad butu lb daug ziedeliu, net iki nuluzimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 01 31, 09:28)
apie tai jau n kartų buvo rašyta,vos ne kiekvienam puslapy to klausia,negi sunku pasiskaityt doh.gif



Nepykit, nesinervuokit ir nusišypsokit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2011 01 31, 10:24)
tai kazkiek pritvirtinti galima gal, prie pagaliuko, neilgo, o likusia dali leisti svirti? Bet is kt puses, pas mane nebuvo dar taip kad butu lb daug ziedeliu, net iki nuluzimo unsure.gif


bandyk smile.gif

misskiss, kai tas pats klausimas atsiranda kas antrame puslapyje, tai tikrai gali sunervinti rolleyes.gif
Atsakyti


misskiss, kai tas pats klausimas atsiranda kas antrame puslapyje, tai tikrai gali sunervinti rolleyes.gif
[/quote]

atleiskit, pasiskaitysiu ir pasitaisysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 31, 09:56)

5)sodinti tik į sausą; jei persodinimo metu nekirpai papuvusių šaknų, galima laistyt po kelių dienų, jei kirpai, po sav-1,5




Labai labai Jums aciu uz visa informacija!Vaziuosiu zemiu.
O koki ten tirpala reik pirkt nuo puvinio?Gal kas greit parasytumet?Nes isvaziuojam uz 10min.Tai susipirkciau viska ir sianakt imsiuos darbo-persodinesiu orchidejas.

Bet tai kokio sausumo tos zemes turetu buti?Man labai baisu,kad nudzius orchidejos sausame substrate. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 01 31, 12:05)
O koki ten tirpala reik pirkt nuo puvinio?

Bet tai kokio sausumo tos zemes turetu buti?


iš čia pažįstamų mergaičių, kiek žinau, niekas nieko ypatingo nenaudoja, tik minėtus cinamoną ir angliuką

kokias nupirksi, į tokias ir sodink
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 31 sausio 2011 - 12:07
Aciu dideliausias! 4u.gif

Tai fungicide mirkyt nereik jei pvz.bus nupuve saknys ar pelesis isimetes(nes maciau,kad daugkur yra baltu taskiuku ant saknu).Sakau gal nupirkt fungicido,tik nezinau ar bus MAXIMOJ ir butent kokiu pavadinimu.
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 01 31, 12:21)
Sakau gal nupirkt fungicido,tik nezinau ar bus MAXIMOJ ir butent kokiu pavadinimu.


maximoj abejoju, kad bus, bet senukuose, ermitaže, žalioj stotelėj bus, paprašyk fungicido, konsultantė patars kokį imt.. jei negausi, užteks kalio permanganato tirpale pamirkyt
Atsakyti
Ateinu su beda ir vienu klausimu 4u.gif

Beda ta, jog mano ilgai laukta orchideja pagaliau isleido pora stiebu ir sukrove ziedus, bet... Isleido pora ziedeliu tokiu pusiau issiskleidimo stadijoj ir sustojo.... verysad.gif Yra keli pumpuriukai, bet vienas jau nudziuvo.... verysad.gif Ant kito stiebo pumpuriukai tebera, bet jau irgi sustoje nuo lapkricio men..... Kas jai gali buti? unsure.gif Paprastai kai islenda stiebai su pumpurais, ji labai greit prazysdavo, o dabar.... Gal daryti jai karsta dusa? g.gif

Ir dar, galbut durnas kl, bet man reikia patvirtinimo is profesionalu - jei aplink orchideja (cia apie kita sneku jau) skraido tos vaisines museles, tai ji perlieta ar kas su misiniu negerai? 4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 01 31, 13:24)

Museles nuo perdideles dregmes ax.gif
Sunreja, bet juk anksciau taip nebudavo, kad neprasiskleistu, gal jai kazko truksta. Ar trezdavot ja anksciau. Nes ir as turiu pirktine tokia prasiskleide nepilnumoje ir sustojas tas ziedas jau bus menuo g.gif Patresiau ja Agronom trasom, bet po kol kas jokiu pokyciu. schmoll.gif Dziuna ir pas mane pumpuriukai as naujoke auginime gal nenutaikau salygu, bet viena zydi kuo puikiausiai skleidziasi ziedai, o kitos metas pumpurus dar nesusigyvenu su jom blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 31 sausio 2011 - 13:58
Turiu klausimeli ar nieko tokio jai reanimatoriuje sokineja temperatura, bet maziau 25 nenusileidzia palaikyti nuolatos tapacia neiseina. Jai per karsta padedu po reanimatorium nuo kiausiniu dekla doh.gif biggrin.gif
Atsakyti