Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(eliss @ 2011 01 28, 16:56)

*SoKoLedine,viskas gerai tai jūsų gėlei,šaknys parudavo gal nuo trąšų ar vandentiekio vandens.Nereik jos visai persodint


Tai kad aš ją turiu tik antra savaitė , jokių trašų dar nenaudojau. O laistau su virintu vandeniu 4u.gif
Dėl persodinomo klausiau todėl, nes noriu ją į vazonėlį perkelt, ar geriau kol kas nedaryti to? ax.gif
Atsakyti
Mano orchideja nuzydejo ir nukirpau stieba doh.gif tai dabar galvoju ar ji man dar kada nors zydes?
Atsakyti
QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 28, 16:02)
Tai kad aš ją turiu tik antra savaitė , jokių trašų dar nenaudojau. O laistau su virintu vandeniu  4u.gif
Dėl persodinomo klausiau todėl, nes noriu ją į vazonėlį perkelt, ar geriau kol kas nedaryti to?  ax.gif

jei žydi,kam persodint,nebent svarbiau gražesnis vazonas smile.gif į jį galima ir įstatyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 28, 17:02)
Tai kad aš ją turiu tik antra savaitė , jokių trašų dar nenaudojau. O laistau su virintu vandeniu  4u.gif
Dėl persodinomo klausiau todėl, nes noriu ją į vazonėlį perkelt, ar geriau kol kas nedaryti to?  ax.gif


o tai ji dabar kur ? ne vazonėlyje ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorati... @ 2011 01 28, 17:03)
Mano orchideja nuzydejo ir nukirpau stieba  doh.gif tai dabar galvoju ar ji man dar kada nors zydes?

išleis naują
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 01 28, 17:05)
jei žydi,kam persodint,nebent svarbiau gražesnis vazonas smile.gif į jį galima ir įstatyt mirksiukas.gif

Supratau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 28, 14:11)
Dar norėjau pasiteirauti kada galiu persodinti i vazoneli, ir kaip tai geriausia daryti  4u.gif


o pagal pirmo puslapio nuorodas nerandate atsakymo?


QUOTE(Dorati... @ 2011 01 28, 16:03)
Mano orchideja nuzydejo ir nukirpau stieba  doh.gif tai dabar galvoju ar ji man dar kada nors zydes?


kada nors žydės
Atsakyti
Sveikutes, gal kas pasakys kas cia nutiko mano grazuolytei? auginasi labai grazius ziedstiebius, pumpuriuku mezgimo stadijoj jie. O vienas lapas zaibisku greiciu nugelto g.gif Kiti normalus, zali. Kaip gelbeti?
Atsakyti
Ryte žiūrėjau vieną laidą ,kaip floristai persodino žinomai dainininkei falenopsį.Gal kas matėt?Kokie komentarai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 01 29, 12:54)
Ryte žiūrėjau vieną laidą ,kaip floristai persodino žinomai dainininkei falenopsį.Gal kas matėt?Kokie komentarai? smile.gif

As ziurejau, bet kiek ta gelyte ilgai gyvens tokiom salygom g.gif dar su ta zeme schmoll.gif Nu gal profai floristai gereu zino biggrin.gif Seip grazu ka jie ten padare rolleyes.gif
Atsakyti
ir aš žiūrėjau, supus Livetos orchidėja unsure.gif , nei šaknų sutvarkė, nei ką, svarbu blizgučių prikišt
Atsakyti
Ir dar per TV tokia info platina schmoll.gif
Atsakyti