Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

mano miniukas auga kiminuose...bent jau kolkas ax.gif as nemirkau,nes pastebejau,kad per daug tos dregmes isigeria...as tiesiog su arbatiniu sauksteliu palaistau jas...kiekvienai po viena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2011 01 27, 21:17)
Atsisveikinau su trynio geltonumo falenopsiu - staiga puvinys įsimetė verysad.gif O atrodė, taip atsargiai laistau visada, kad koks lašas tarp lapų nenubėgtų...
Toks gražuolis buvo...
Gaila.... cray.gif

Ojeii ,tikrai gaila tokios gražuolės unsure.gif
Atsakyti
Lerikyte, 26 psl. bandei man padet/ paaiskint del kokiu priezasciu gali but mano orches lapai kaip "isvire"- suglebe minksti. Bet nebaigei blush2.gif Galetum kokiu minciu "mestelt"? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 26, 23:51)
Nila,ar ne markas? unsure.gif


nejau...tikrai nekas... unsure.gif
Atsakyti
Na kagi, pati radau atsakyma i savo beda: saknu 0 verysad.gif Pirkau gruodzio viduryje, tad dar nebuvau persodinusi,o siandien istraukiau is vazono ir verysad.gif Sveika tik 1 orine saknis (apie 4-5 cm ilgio) ir po iskarpymo liko 1-2 cm "vazonine" saknis i vsio doh.gif Kaip as taip apsizioplinau doh.gif doh.gif Gaivint neverta? unsure.gif Na ji leidzia nauja lapeli, turi dar 5 didziuosius lapus, bet saknu nauju uzuomazgu nemaciau unsure.gif Mesti? Zinau, kad vyras pasakys, kad geriau sveika nusipirk nei su sita kankinkis, bet....
Atsakyti
QUOTE(kicia @ 2011 01 28, 10:24)
Mesti? Zinau, kad vyras pasakys, kad geriau sveika nusipirk nei su sita kankinkis, bet....


aš sutikčiau su jūsų vyru.. tuo labiau, kad neturit patirties, o ir žiemą sunkiau gaivinti orchidėjas nei vasarą..
bet galit pabandyti, jei yra noras ir kantrybė, išmesti visada spėsit
Atsakyti
kicia, aš asmeniškai tai nemesčiau, yra 1 šaknis, lapą leidžia, vadinasi nori gyventi.
Pasodinčiau ant substrato ir laukčiau, net neabejoju, kad išaugins naują "spuogą" - šaknį. Svarbu laikyti šiltai, drėgnai, ne per tamsiai, dažniau žvilgtelti.
Jei nugels apatiniai lapai, nenustebk, normalu, bus tų lapų.
Tiesa, jei bandysi išgelbėt, tai gerai įtvirtink, kad augalas stovėtų stabiliai, nesimaskatuotų, kokiomis lazdelėmis ar kuom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 28 sausio 2011 - 11:12
pioneer.gif Vakare parasysiu koki verdikta vyras jai paskyre cool.gif Bet zianu, ka jis pasakys:ir taip ner kur tu geliu kist,visos palanges nusodintos, o tu cia dar ligonines reanimacija atidarei !!! biggrin.gif
Atsakyti
Kaip manot ar čia normaliai atrodo Masdevallia decumana?
Kažko neramu man dėl jos
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lark: 28 sausio 2011 - 12:13
biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti

Laba diena, rodausi savo orchideja, zadejau parodyti atgavus fotoaparata bet atgavau ji sugadinta unsure.gif tad nufotografavau su tel tai nepykit uz kokybę 4u.gif

user posted image

čia šaknys tokios pageltosios bet kietos, skaičiau kad dar tada nereikia ju kirpti dar 4u.gif

user posted image

Ir vazonėly kokia būklė 4u.gif

user posted image

Dar norėjau pasiteirauti kada galiu persodinti i vazoneli, ir kaip tai geriausia daryti 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu,dauguma deda orchidėjas ant akvariumo,o jei aš savo reanimuojamas padėčiau g.gif Joms nesvarbu šviesa,kad tik šilta būtų.Ar aš klystu?

*SoKoLedine,viskas gerai tai jūsų gėlei,šaknys parudavo gal nuo trąšų ar vandentiekio vandens.Nereik jos visai persodint
Atsakyti