Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

[QUOTE] nu apžiūrėjau nėra. bet tas substratas tik žievės.. Pažiūrėjau video kaip persodint reik, pasirodo, kad reik kad nejudėtų, o mano visa kliba doh.gif ir šaknis aš specialiai kiek galima traukiau lauk doh.gif
Faina, kad tokią gerą info radau pas jus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 01 27, 13:46)
paprastu orchideju substratas stambus

atsiprasau jei kur buvo apie tai kalbeta  blush2.gif


yra pardavime ir smulkaus orchidėjų substrato, geriau persodinti į jį

kokį 100 kartų..
Atsakyti
kokį 100 kartų..
[/quote]

Ka gi aciu 4u.gif , nebeklausiu daugiau kad netektu kalbet 101 karta ax.gif Bandysiu ieskot tuos 100 pokalbiu ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*joka* @ 2011 01 27, 15:11)


100 puslpapių? užtektų vieną vienintelį pirmąjį gerai pažiūrėt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 27 sausio 2011 - 14:35
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 27, 14:33)
100 puslpapių? užtektų vieną vienintelį pirmąjį gerai pažiūrėt

man rodos apie miniukus pirmas puslapis nepapildytas, kažkada ėjo kalba, kad reikia įrašyt rekomendaciją - tik nupirktą miniuką rekomenduojame persodinti iš kinimų į extrą smulkų.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 27, 15:43)
man rodos apie miniukus pirmas puslapis nepapildytas, kažkada ėjo kalba, kad reikia įrašyt rekomendaciją - tik nupirktą miniuką rekomenduojame persodinti iš kinimų į extrą smulkų.


aciu, bet jei zydi tai turbut reikai palaukti kol nuzydes ar nesvarbu?
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 27, 15:43)
man rodos apie miniukus pirmas puslapis nepapildytas, kažkada ėjo kalba, kad reikia įrašyt rekomendaciją - tik nupirktą miniuką rekomenduojame persodinti iš kinimų į extrą smulkų.

reiks papildyt ir ne tik apie miniukus, bet ir šiaip apie dažniausiai forume pasitaikančius klausimus.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 27, 15:02)
reiks papildyt ir ne tik apie miniukus, bet ir šiaip apie dažniausiai forume pasitaikančius klausimus.


aha..
dar DUK nuoroda blogai veikia, o ir kitas reikia patikrint
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 01 27, 01:12)
mamytės, patarkit  blush2.gif  nesuprantu, kas per bėda: mano orchidėjos (fenelopsiai) visai noriai leidžia žiedynus, krauna žiedus. bet vos tik palaistau (tai darau tikrai nedažnai, vandenukui neleidžiu užsistovėti), žiedai nė neprasiskleidę nukrenta... nesuprantu, kame reikalas  g.gif  pas anytą orchidėjos pastoviai mirksta vandeny  doh.gif  o rezultatas - krūvos milžiniškų žiedų, kuriuos net specialiai ramstyt reikia, kad nenulūžtų visi žiedynkočiai... ir žydi žydi ištisus metus... vieni žiedukai kitus keičia  wub.gif

laistymas turi būti tolygus, teks mokytis iš anytos wub.gif

jei laistote per retai, tai augalas aukoja pumpurus, nes falenopsiai neturi kur saugoti vandens atsargų...
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 01 27, 16:17)
laistymas turi būti tolygus, teks mokytis iš anytos  wub.gif

jei laistote per retai, tai augalas aukoja pumpurus, nes falenopsiai neturi kur saugoti vandens atsargų...



na man ir ta pati beda... palaistau kai matau kad sakneles sviesiai zalios tampa... ir tresiu.... bet puse pumpuriuku nukrenta neprasiskleide.... dazniausiai mazi mazi pumpuriukai taip "sugenda" pageltonuoja, sudziuna ir nukrenta... o kiti sau graziausiai zydi.... noretusi, akd visi taip zydetu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2011 01 25, 20:53)
Mas irgi gaila, bet ka darysi...
O bandau gaivinti dendrobium discolor. Maziukas augaliukas, like gal 5 maziukai gumbai apie 1-2cm ilgio. As ji pirkau internetu dar rudeni. Paemiau maza nenaudojama akvariuma, apie 4l talpos, idejau apacioj akmenuku ir uzpyliau vandeniu. Ant virsaus pastaciau vazona, uzdengiau akvariuma dangciu su skylute orui ir dar ijungiau lempa virs, kad butu sviesiau ir silciau. Tai ziuresiu kas bus.


D.discolor turėtų būt gerai, nes jis šiltas , temp. nuo +16iki +33. Net sausuoju žiemos perodu negalima visiškai išdžiovinti, ant bloko auginamus augalus net ramybės periodu purkšti kasdien.
Atsakyti
Atsisveikinau su trynio geltonumo falenopsiu - staiga puvinys įsimetė verysad.gif O atrodė, taip atsargiai laistau visada, kad koks lašas tarp lapų nenubėgtų...
Toks gražuolis buvo...
Gaila.... cray.gif
Atsakyti