Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(jurgita888 @ 2011 01 04, 14:55)
sveikos merginos gal man pagelbesite! gavau gimtadienio proga orchideja dendrobium pazydejo mazdaug 2 menesius nuo dovanojimo, o poto ja laisciau y savaite mazdaug karta pradejo augti nauji augaliukai ir  po kiek laiko tu augaliuku lapeliai gelsti vieni lapeliai nukrito kiti liko bet jie pagelte ir saknys baltos-pilkos isiganday pradejau dazniau laistyti. as nieko nenusimanau ju auginime labai prasau padekite:) ja laikau an palanges pas mus temperatura mazdaug 16 laipsniu.

Papildyta:
My Webpage
Papildyta:
My Webpage
Papildyta:

Papildyta:
Cia mano pavargusi gelyte, sitose foto.

nereik taip dažnai laistyt,po nužydėjimo reik sausiau palaikyt.Kai kurie dendrobiai ir šiaip meta lapelius,bet galvoju,kad perlieta smile.gif
nuotraukų tai nerodo g.gif
Atsakyti
https://mail.google....5...iisjfml0
Papildyta:
https://mail.google....5...iis7gpk0
Atsakyti
QUOTE(jurgita888 @ 2011 01 04, 17:36)


Jus gal tas nuotraukas is savo meilo issisaugokite savo kompiuteryje ir per radikal.ru sukelkite nuorodas cia blush2.gif
Atsakyti
as naujoke tai nelabai cia gaudausi:)
My Webpage http://s014.radikal....860d2e93a4a.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgita888: 04 sausio 2011 - 17:16
Aciu uz atsakymus 4u.gif dabar kaip tik ziedstiebius leidzia, ziuresiu kas cia gausis.
Atsakyti
kažin ar nieko blogo, zygopetalum Rhein Blue Angel lapas geltonuot pradėjo?
Gal perliejau, 1x savaitėje jam perdaug? Stovi ant pietinio lango.
user posted image user posted image user posted image
toks gražus auginys auga, gal kada sulauksiu žiedų blush2.gif
čia mano antras bandymas susidraugauti, pirmas, deja, buvo nlb sėkmingas sad.gif (vid.foto matosi tik likęs 1 noid auginukas, kuris kaip "užsikonservavęs", anei jokio judesio)
Atsakyti
lark, man atrodo viskas čia bus ok smile.gif juk ilgainiui bulvė lieka be lapų, vadinasi lapai kažkada vistiek turi nukrist. O čia kurioj vietoj tas lapas? g.gif išorėj pačioj?
Atsakyti
lerika, per visą lapą išilgai tas geltonumas.
O ką dėl tų susiraukšlėjusių bulbų manot?
Šaknys naujo auginio baltos, čia tik nesimato.
Atsakyti
Sveikos, turiu ir as nusipirkus sia grazuole (nukainota, bet auga gerai ir lapeli nauja isleido bigsmile.gif ) tik va idomu ziedstiebyje pradejo leist kazka, kazin ar vaikiuka ar zydes ji cia man rolleyes.gif .
Ir dar cia radau , kad orchideja sodina vien tik i drenazo akmenukus g.gif kazin kaip augtu g.gif
Atsakyti
Čia su stimuliatoriais augina ir tik su sveikom šaknim.Kažkada bandžiau,bet dar nelabai nutuokiau apie tai,pasodinau su viena gera šaknim,galvojau priaugs,tai ir ta nupuvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 05 sausio 2011 - 13:33
Gal galit patarti, ka daryti su mano orchideja.. Ji be saknu, ir neatrodo, kad atsigaus, bet man vis gaila ja ismest unsure.gif Kiminu neturiu, tai padejau ant kempines, i maiseli ir pastaciau ant lango, jau kelios savaites ten. Vedinu, plaunu siltu vandeniu kartais, visada dregna ten. Ar galima dar ko tiketis? Mazas zalias lapelis pradejo dygti dar pries reanimacija smile.gif Atrodo nekaip, bet dabar pastebejau, kad ant stiebo ugliukas naujas atsirado.. Ka daryti? g.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Shalimar, aš vilčių nedėčiau, bet palaukim kitų nuomonių unsure.gif
Atsakyti