Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(nila_ks @ 2011 01 26, 22:55)
Ne dar pasilikau unsure.gif bet, kaži ar kas bus, nors ... Kažkaip įtarimas kilo, kad jau pirkau su puviniu, nors daili buvo.  Kodėl kaip tyčia miršta pačio mylimiausios gėlės verysad.gif


mums jos visos pacios paciausios... doh.gif as ir nedaziurejau pasiemiau tada tris kad vyras nepradetu dairytis tad ant greicio ir va...nu lauksiu pavasario vasaros ir ziuresiu ar rodo givybe,,paskutines labai saknu nemazai...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 01 26, 22:02)
mums jos visos pacios paciausios... doh.gif  as ir nedaziurejau pasiemiau tada tris kad vyras nepradetu dairytis tad ant greicio ir va...nu lauksiu pavasario vasaros ir ziuresiu ar rodo givybe,,paskutines labai saknu nemazai...

sužinotum kokia, bijau net sakyti unsure.gif ir nesakysiu schmoll.gif
Atsakyti
Nila,ar ne markas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 26, 22:51)
Nila,ar ne markas? unsure.gif

verysad.gif
Atsakyti
mamytės, patarkit blush2.gif nesuprantu, kas per bėda: mano orchidėjos (fenelopsiai) visai noriai leidžia žiedynus, krauna žiedus. bet vos tik palaistau (tai darau tikrai nedažnai, vandenukui neleidžiu užsistovėti), žiedai nė neprasiskleidę nukrenta... nesuprantu, kame reikalas g.gif pas anytą orchidėjos pastoviai mirksta vandeny doh.gif o rezultatas - krūvos milžiniškų žiedų, kuriuos net specialiai ramstyt reikia, kad nenulūžtų visi žiedynkočiai... ir žydi žydi ištisus metus... vieni žiedukai kitus keičia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 27 sausio 2011 - 00:14
QUOTE(viduku @ 2011 01 27, 00:12)
mamytės, patarkit  blush2.gif  nesuprantu, kas per bėda: mano orchidėjos (fenelopsiai) visai noriai leidžia žiedynus, krauna žiedus. bet vos tik palaistau (tai darau tikrai nedažnai, vandenukui neleidžiu užsistovėti), žiedai nė neprasiskleidę nukrenta...


nemanau, kad laistymas priežastis.. kodėl krenta pumpurai ką tik kalbėjom..
Atsakyti
Sveikos. ir aš atėjau su problemom wink.gif gavau dovanų maximinę orchidėją. Žydėjo gražiai, poto antrą kart sukrovė žiedus, visi nukrito. O šaknys nuo pat pradžių negražios tokios buvo, persodinus iš viso tragedija liko. Pradėjo vyst tas pagrindinis kotas žiedam nukritus. vyto, vyto, poto pati nukirpau. Kaip manot ar verta dar laikyt ar mest von, bet gaila rolleyes.gif taip prie mano sienų dera žiedai wub.gif nes ir tos kur į žemes šaknys geltonos ar normalu čia?
user posted image
čia matosi vidinės šaknys geltonos..
user posted image
user posted image
Papildyta:
labai man norisi tas šaknis apkarpyt doh.gif Bet čia visos išorinės? jų galai žemėse, arba aš ne taip persodinau arba patys sulindo g.gif ir geltonija, pūna jie..
Papildyta:
nu metai fotike nustatyti, gerai atrodo nuotrauka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VyEnRa @ 2011 01 27, 13:18)
tos kur į žemes šaknys geltonos ar normalu čia?

labai man norisi tas šaknis apkarpyt doh.gif Bet čia visos išorinės? jų galai žemėse, arba aš ne taip persodinau arba patys sulindo g.gif ir geltonija, pūna jie..


normalu, žeminės šaknys tokios ir turi būti

viskas gerai su tom orinėm, tik tas tuščiavidures reikia nukirpti.. o kitos matosi nudegintos kieto vandens arba trąšų, jų jau niekaip nepagražinsi... dar manau, kad supuvusių ir substrate atsirastų.. į kokį substratą sodinot?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 27, 14:22)
normalu, žeminės šaknys tokios ir turi būti

viskas gerai su tom orinėm, tik tas tuščiavidures reikia nukirpti.. o kitos matosi nudegintos kieto vandens arba trąšų, jų jau niekaip nepagražinsi... dar manau, kad supuvusių ir substrate atsirastų.. į kokį substratą sodinot?

Su violetine orchidėja. parašyta žemės orchidėjoms. Stambios struktūros substratas
Papildyta:
trąšų dar jokių nenaudojau. manau parduotuvėj gavo daugiau nei reik..
Atsakyti
Laba diena, nusipirkau kelis miniukus, jie pasodinti i kiminus, viena pamirkiau vandeny gal 20 minuciu, na permirko gerokai truputeli pageltonavo lapiukai, issigandau, taip bijau kad nesupudyciau, turputeli net ant radijatoriaus buvau padejus kad greiciau pradziutu kiminai. Gal kas gali trumpai parasyti kaip laisto butent miniukus ir kas kiek laiko tresia , aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VyEnRa @ 2011 01 27, 13:32)
Su violetine orchidėja. parašyta žemės orchidėjoms. Stambios struktūros substratas


svarbiausia, kad sudėty nebūtų durpių, o šitoj, atrodo, yra

QUOTE(*joka* @ 2011 01 27, 13:34)
Gal kas gali trumpai parasyti kaip laisto butent miniukus ir kas kiek laiko tresia , aciu labai 4u.gif


priežiūra tokia pati kaip ir normalių falenopsių - laistyti, kai pradžius; tręšti, kai nežydi ir aktyviai auga
Atsakyti
priežiūra tokia pati kaip ir normalių falenopsių - laistyti, kai pradžius; tręšti, kai nežydi ir aktyviai auga
[/quote]

Aciu, o laistot mirkydami ar kaip nors uzpurksdami, nes tie kiminai labai daug vandens prisigeria, bijau kad nesuputu, paprastu orchideju substratas stambus tai tas vanduo ne taip isigeria, kaip i kiminus, nubega kai istrauki is vandens, na atsiprasau jei kur buvo apie tai kalbeta blush2.gif
Atsakyti