Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

Eliss, nežinau kiek tada pas jus laipsnių šilumos, nes pas mane būna ir 25 ir daugiau rolleyes.gif bet keikio nei vieno biggrin.gif

Aprile, jei kaip sakai gruodį gavai tai greičiausiai ne dėl to numetė - o dėl pasikeitusių sąlygų. Prekybcentris - namai. Taip kartais būna pirktom ir vasarą.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 26, 17:48)
Eliss, nežinau kiek tada pas jus laipsnių šilumos, nes pas mane būna ir 25 ir daugiau  rolleyes.gif bet keikio nei vieno  biggrin.gif

Aprile, jei kaip sakai gruodį gavai tai greičiausiai ne dėl to numetė - o dėl pasikeitusių sąlygų. Prekybcentris - namai. Taip kartais būna pirktom ir vasarą.

Pirko geliu salone, bet perlieta buvo su puviniu teko gelbeti tas itakos manau turejo unsure.gif Nors ir plastikiniai langai nelaikau ant palanges 18 silumos daugiau mazeu, bet ar normalu jai pastovejus ant palanges visas vazoniukas rasos laseliais g.gif
Atsakyti
nu taip, normalu

Aprile, aš tikrai patarčiau tau įsigyti minėtą LOD žurnalą apie phalaenopsių priežiūrą. Manau klausimų po to neliks tiek daug...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lerikyte: 26 sausio 2011 - 18:15
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 26, 18:14)
nu taip, normalu

Aprile, aš tikrai patarčiau tau įsigyti minėta LOD žurnalą apie phalaenopsių priežiūrą. Manau klausimų po to neliks tiek daug...

Bet tada dregmes uztenka, o maneu per sausas oras blush2.gif
Atsakyti
ohhhh doh.gif nu prie ko vazono viduje rasos lašeliai ir aplinkos oro drėgmė?
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 26, 18:14)
nu taip, normalu

Aprile, aš tikrai patarčiau tau įsigyti minėtą LOD žurnalą apie phalaenopsių priežiūrą. Manau klausimų po to neliks tiek daug...

Bet perskaiciau viska kas imanoma nu dar kremtu jusu plepesius orchideju prieziuros temose blush2.gif biggrin.gif Atbuline data blush2.gif tongue.gif
gerai nesipleskime laikui begant ir as viskaa zinosiu 4u.gif
Beje orchidejomis domiuosi tik menuo iki to nieko apsoliuciai apie jas nezinojau, tai kad jauciuosi pakankama pagaza prikaupiau ziniu bent jau pradziai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 26 sausio 2011 - 18:25
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 26, 17:48)
Eliss, nežinau kiek tada pas jus laipsnių šilumos, nes pas mane būna ir 25 ir daugiau  rolleyes.gif bet keikio nei vieno  biggrin.gif

na,pas mus tai tik 22-20 būna,bet nuo radiatorių toks karštis eina.Vieną stiebą per klaidą nukirpau,tai pamerkiau į vandenį,žiūriu auga,tik ne žiedas,o keikis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 26, 19:21)

Beje orchidejomis domiuosi tik menuo iki to nieko apsoliuciai apie jas nezinojau, tai kad jauciuosi pakankama pagaza prikaupiau ziniu bent jau pradziai rolleyes.gif

niekas ir nesako, kad tai blogai. Tik kartais surinktai informacijai verta kurį laiką pagulėti galvoje - kad savaime viskas susidėliotų smile.gif nes taip tai atrodo tiek daug info tiek daug visko ir t.t
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 01 26, 18:50)
na,pas mus tai tik 22-20 būna,bet nuo radiatorių toks karštis eina.Vieną stiebą per klaidą nukirpau,tai pamerkiau į vandenį,žiūriu auga,tik ne žiedas,o keikis smile.gif

Ach, kaip aš norėčiau, kad man keikį taip išaugintų ant nukirpto žiedstiebio, nes labai jau gaila gėlės kurios netekau per puvinį verysad.gif
Atsakyti
Kiek šiandiena mane apšvietė dėl Miltuotų skydamarių,tai sakė jie praktiškai neišnaikinami,reikia plauti,valtyti tik tada nupurkšti,pradžiai davė kaškoki nupurkšti į sudėtį įeina ir trąšos,jei nepadės tai tada chemijos ieškotis g.gif ,dar sakė galima tirpala pasidaryti degtinė su feirių ir nuplauti jas unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2011 01 26, 21:06)
Ach, kaip aš norėčiau, kad man keikį taip išaugintų ant nukirpto žiedstiebio, nes labai jau gaila gėlės kurios netekau per puvinį  verysad.gif


ar ismetei lauk... g.gif paskutine nupiginta mano nepaziurejusi nusipirkau ogi ziuriu isgedes viduriukas..dabar dvi tokias turiu ziuresiu kas bus toliau...
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 01 26, 21:47)
ar ismetei lauk... g.gif  paskutine nupiginta mano nepaziurejusi nusipirkau ogi ziuriu isgedes viduriukas..dabar dvi tokias turiu ziuresiu kas bus toliau...

Ne dar pasilikau unsure.gif bet, kaži ar kas bus, nors ... Kažkaip įtarimas kilo, kad jau pirkau su puviniu, nors daili buvo. Kodėl kaip tyčia miršta pačio mylimiausios gėlės verysad.gif
Atsakyti