Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(Oli_vija @ 2011 01 25, 12:41)
Papildyta:
lasvegiete, mano "dendrobium biblija" darbe, tai ryt bandysim rast atsakymą, o koks dendrochillum?


Labai aciu Oli_vija uz nora man padeti 4u.gif O antrasis vadinasi DENDROCHILUM latifolium. Bet jie labai megsta dregme, o namuose gana sausa, tai manau del to puole mest lapus ir raukslet bulves. Akvariume labai silta ir dregna, pamatavau, tai dregme apie 70%.
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 26, 00:42)
As nesusidurusi isvis su jokiais kenkejais, bet paziurek ar tokie, kaip skydmariai jie lyg paploksti. Teks laukti mergaiciu patarimu. 4u.gif

Jie balti, atrodo kaip baltas mažas,plokščias, pūkinis pelėsis,kai pajudini rėplioti pradeda doh.gif biggrin.gif Nežinojau kaip naikinti juos,padėjau atskirai nuo kitų penelopsių,kad neužkrėstu g.gif
Atsakyti
QUOTE(AraDia @ 2011 01 26, 00:06)
Jie balti, atrodo kaip baltas mažas,plokščias, pūkinis pelėsis,kai pajudini rėplioti pradeda  doh.gif  biggrin.gif Nežinojau kaip naikinti juos,padėjau atskirai nuo kitų penelopsių,kad neužkrėstu  g.gif


panašu į miltuotus skydamarius, padės insekticidas, klauskite senukuose, ermitaže, žalioj stotelėj
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 26, 08:30)
panašu į miltuotus skydamarius, padės insekticidas, klauskite senukuose, ermitaže, žalioj stotelėj

Va va būtent tokie vabaliukai doh.gif Dabar žinosiu nuo ko vaistų paprašyti thumbup.gif Šiandiena lėksiu į miesta, reikia būtinai nusipirkti,nes lyg ir kita gėlė jau turi jų doh.gif Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
mergiukai, noriu paklausti 4u.gif jau ne pirma karta pora mano orchideju pradeda krauti ziedus, isleidzia pumpurus, bet po kiek laiko jie pagelsta ir nukrenta verysad.gif , kas joms negerai, gal per salta?
Atsakyti
QUOTE(AZURA @ 2011 01 26, 12:09)
gal per salta?


gal per šalta, gal per karšta, gal šviesos trūksta, gal skersvėjo gauna, gal jėgų neužtenka...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 26, 12:15)
gal per šalta, gal per karšta, gal šviesos trūksta, gal skersvėjo gauna, gal jėgų neužtenka...

namuose pas mus nera labai silta, stovi jos pas mane virtuveje ant palanges, skersvejo ten tikrai nera. Visada stovedavo virtuveje ant palagnes, joms ten labai patiko, daznai zydedavo, o dabar kazkas joms nebepatinka, meta ziedus ir psio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 26 sausio 2011 - 12:28
tai, kaip ir sakiau, gali būti, kad trūksta šviesos, juk dienos trumpos
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 26, 12:54)
tai, kaip ir sakiau, gali būti, kad trūksta šviesos, juk dienos trumpos

As ir taip manau net isitikinusi. Gruodi gavau Doritaenopsi su keleta ziedu ir begale pumpuru, tai vienuolika pumpuru numete penki gal tik prasiskleide devyni ziedukai dabar. Buvo atsiradus saulyte nesenai visa ryta spigino i langus, tai mano nuostabai ziedukai sukruto thumbup.gif Jau, kaip laukiu pavasario rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 26, 12:54)
tai, kaip ir sakiau, gali būti, kad trūksta šviesos, juk dienos trumpos

dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 26 sausio 2011 - 13:33
QUOTE(zuzla @ 2011 01 26, 12:54)
tai, kaip ir sakiau, gali būti, kad trūksta šviesos, juk dienos trumpos

Maniskems ant stovo irgi jauciasi sviesos stygius, tokie jau menki ziedstiebiai...
Atsakyti
kaip čia yra,kad vietoj žiedų sulaukiu tik keikių g.gif jau trys phalenopsiai "vaikuojasi" smile.gif Skaičiau,jog nuo per didelio karščio.Nuo radiatorių karštis eina,gal dėl to
Atsakyti