Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(zuzla @ 2011 01 23, 22:07)
vienareikšmiškai traukti iš vazono, jei nori išsaugoti gėlę, o ne tik pasidžiaugti galbūt paskutiniais žiedais
jei po revizijos šaknų liks mažai, rekomenduojama nukirpti visus žiedstiebius, kad augalas skirtų jėgas tik šaknų auginimui

Tai jau ir paciai aisku del to bigsmile.gif Tik va jai turit patirties atsakykite ar ta revizija pakenks tiem beaugantiem ziedstiebiam saknytem g.gif pumpuru tik trys ju negaila zieduka dieviska pamaceu man to gana tongue.gif
Papildyta:
Bet ne jau is foto tokia bloga padetis, kad ziedstieius pjaut reiktu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 23, 22:15)
Bet ne jau is foto tokia bloga padetis, kad ziedstieius pjaut reiktu mastau.gif


iš išorės taip, o kas vazono viduje dedasi? tos naujos orinės šaknys neturėtų sustoti augti, žiedstiebiai gali "užsimarinuoti"
pasikartoju: jei po revizijos šaknų liks mažai, rekomenduojama nukirpti visus žiedstiebius, kad augalas skirtų jėgas tik šaknų auginimui

visi patarimai yra rekomendacinio pobūdžio, o kaip daryti, tavo sprendimas
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 23, 22:31)
iš išorės taip, o kas vazono viduje dedasi? tos naujos orinės šaknys neturėtų sustoti augti, žiedstiebiai gali "užsimarinuoti"
pasikartoju: jei po revizijos šaknų liks mažai, rekomenduojama nukirpti visus žiedstiebius, kad augalas skirtų jėgas tik šaknų auginimui

visi patarimai yra rekomendacinio pobūdžio, o kaip daryti, tavo sprendimas

Suprantu. Tada klausiu mergaiciu ar kas esat darusios revizija saknu, nes ji yra butinybe siuo atveju. Gelytei dar besiauginanciai ziedstiebius ar labai pakenke augimui
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 23, 23:36)
Suprantu. Tada klausiu mergaiciu ar kas esat darusios revizija saknu, nes ji yra butinybe siuo atveju. Gelytei dar besiauginanciai ziedstiebius ar labai pakenke augimui

Nieko tu nebijok... fear.gif Kada tik kyla įtarimas,kad gėlytei kažkas negerai,visada prarevizuok... Nieko joms neatsitinka... traukiau lauk ir žydinčias, ir pumpuruotas...nieko neįvyko. Gali dirstelt į mano "revizijas" nuorodose http://www.public.fo.../mano-orchis-a/ ,ten apie auginimo ypatumus... tik aišku nesumanyk kokių sliekų žemę naudoti... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 23 sausio 2011 - 23:39
Labas vakaras, jungiuosi prie jūsų jei galima. Gimtadienio proga gavau Orchidėja Phalaenopsis 4u.gif Tai galvoju reikia pasidomėti ja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 01 23, 23:36)
Nieko tu nebijok... fear.gif Kada tik kyla įtarimas,kad gėlytei kažkas negerai,visada prarevizuok... Nieko joms neatsitinka... traukiau lauk ir žydinčias, ir pumpuruotas...nieko neįvyko. Gali dirstelt į mano "revizijas" nuorodose  http://www.public.fo.../mano-orchis-a/  ,ten apie auginimo ypatumus... tik aišku nesumanyk kokių sliekų žemę naudoti... tongue.gif

Fonda nuostabi Jus wub.gif Matau, kad jas visas mylite. Tai rytoj trauksiu lauk ir tikrinsiu vidines saknytes unsure.gif Su ta slieku zeme doh.gif thumbup.gif Nuo pat ryto taip kirbejo mintis ieskot gelytes aplekiau tris maksimas ir radau savaja, kaip as dziaugiuosi pasidariau foto atminimui. O kaip manot ant naujo ziedstiebio jau bus normalus g.gif Perskaiciau RS, kad 6 metus zydi peloric forma rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(SoKoLedine @ 2011 01 23, 23:44)
Labas vakaras, jungiuosi prie jūsų jei galima. Gimtadienio proga gavau Orchidėja Phalaenopsis  4u.gif  Tai galvoju reikia pasidomėti ja  4u.gif

As domiuosi taipogi tongue.gif nuo kaledu turiu jau penkta doh.gif thumbup.gif Skaitau temukes visas nuo 2007 metu jau esu 2009 metuose patirties mergaites jose prikaupe daugiau nei reikia labai didelis aciu ir aisku siam forumui. Bet informacija sukonkretinti tai rastumei Rojaus soduose rolleyes.gif Beje labai geri rusiski saitai jai supranti zinoma dabar belieka skaityt skayt ir dar karteli skaityti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 23 sausio 2011 - 23:57
QUOTE(Fonda @ 2011 01 23, 23:36)
Nieko tu nebijok... fear.gif Kada tik kyla įtarimas,kad gėlytei kažkas negerai,visada prarevizuok... Nieko joms neatsitinka... traukiau lauk ir žydinčias, ir pumpuruotas...nieko neįvyko. Gali dirstelt į mano "revizijas" nuorodose  http://www.public.fo.../mano-orchis-a/  ,ten apie auginimo ypatumus... tik aišku nesumanyk kokių sliekų žemę naudoti... tongue.gif



kiek daug gelyciu wub.gif o as galvojau,kad tik as tokia pamisus,pasirodo yra ir uz mane labiau pamisusiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar pamačiau, kad phal. skrotelė nori pūti verysad.gif ar yra šansų kuom padėti, ar nebe
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 01 23, 22:36)
Nieko tu nebijok... fear.gif Kada tik kyla įtarimas,kad gėlytei kažkas negerai,visada prarevizuok... Nieko joms neatsitinka... traukiau lauk ir žydinčias, ir pumpuruotas...nieko neįvyko. Gali dirstelt į mano "revizijas" nuorodose  http://www.public.fo.../mano-orchis-a/  ,ten apie auginimo ypatumus... tik aišku nesumanyk kokių sliekų žemę naudoti... tongue.gif

Fonda,smagu ziureti i toki albumeli.gelytes labai mylimos ir ispuoseletos thumbup.gif
Atsakyti
laba rytuka. mano phalenopsio lapuko apacia pradejo juoduoti. gal juoduoja nuo to kad is jo isaugo kitas lapas? ir is akutes kazkos spuogiukas iskilo gal ten nauja sakute auga? nes mano gelyte jau nuzydejus ir nezydi 3men kazkur jai nedaugiau. ir ziedstiebio nepjioviau palikau ji.ir vidines saknys dregnos o virsutines sausuteles padziuve. tik viena nauja orine saknis sveika. ka patarumet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 01 23, 23:36)
Gali dirstelt į mano "revizijas" nuorodose  http://www.public.fo.../mano-orchis-a/  ,ten apie auginimo ypatumus... tik aišku nesumanyk kokių sliekų žemę naudoti... tongue.gif

Fonda,tai tu augini žemėse?kaip įdomu g.gif o kuo ten ypatinga tų kalif.sliekų žemė?
Atsakyti
Reikia pagalbos. Apie orchidejas nieko neismanau, nors auginu viena jau kokius 4-5 metus. Iki siol augo ir zydejo kuo puikiausiai nieko ypatingo nedarant. Taciau rudeni as turbut biski persistengiau laistydama ir jai tas labai nepatiko. Tada bandziau laistyti maziau, bet man nepanasu, kad jai nuo to geriau butu. Tiesa dar pries kelis men numete kelis seniausius lapus ir isleido du naujus ziedkocius ir viena priaugino ant seno. Taciau jie taip ir neprazydo, nors dar po truputi auga ir pupuriukai bresta, bet kazkaip labai suletejo. Lapai pasidare tokie mikstesni, tokie tarsi lyg vystantys. Tai pradejau intensyviai dometis, perskaiciau visa sita tema. Nusprendziau pasiziureti kas darosi saknyse. Bet kai nieko neismanau tai nezinau ka as ten matau smile.gif Nezinau kaip turi atrodyti geros saknys ir kaip blogos. Ar man jas visas reik nukirpti? PS. cia saknys dar slapios svieziai nuplautos tai siek tiek tamsesnes.

user posted image
Atsakyti