Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 22, 13:05)
juk ten matosi, kad žiedstiebis nukirptas smile.gif bent jau aš vakar tokias mačiau pardavime ir pažiūrėjau kame reikalas..

Kokiu tik nesamoniu tie pardavejai neprisigalvoja doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, turiu dar vieną mane neraminantį klausimą. Pastebėjau, kad poros orchidėjų lapai ima ir persprogsta, išilgai lapelio. Jau kelintą kartą. Bet nevisų, o tik 2. Šiuo metu jų netręšiu, ir laistau normaliai. Kodėl? Ir ką daryti su tuo? Aš vis pabarstau tas vieteles cinamonu, nes bijau kad neįsimestų kokia bjaurastis, nes daugiau nieko nesumąstau.
O priežasties taip ir nesuprantu. Ir tai tikrai nėra pavojinga gėlelėms, kaip manote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dera1: 22 sausio 2011 - 16:34
neimu į galvą tokių dalykų ko tais. unsure.gif
Atsakyti
jei skyla lapai, reiškia kažko trūksta.. trąšų mastau.gif gal net skirtų lapiniams augalams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 23 sausio 2011 - 10:19
QUOTE(zuzla @ 2011 01 23, 10:06)
jei skyla lapai, reiškia kažko trūksta.. trąšų mastau.gif gal net skirtų lapiniams augalams

O jei patręšiu lapinių augalų trąšomis, ar nesuskils dar labiau (gi augimas suintensyvės)? g.gif O kaip tada su žiedynų formavimu? ( jos dabar baigia atsigauti )
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2011 01 23, 11:00)
O jei patręšiu lapinių augalų trąšomis, ar nesuskils dar labiau (gi augimas suintensyvės)?  g.gif 

O kaip tada su žiedynų formavimu? ( jos dabar baigia atsigauti )


nežinau.. bet gal nauji lapai nebeskils.. geriau pasidomėt, ką duoda augalui atskiri mikroelementai (kalis, fosforas, magnis ir t.t.) ir duoti trukstamo

o šito nesupratau
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 23, 11:20)
nežinau.. bet gal nauji lapai nebeskils.. geriau pasidomėt, ką duoda augalui atskiri mikroelementai (kalis, fosforas, magnis ir t.t.) ir duoti trukstamo

o šito nesupratau

Šitos gėlytės buvo išmestos. Aš jas bandau atgaivinti. Lapeliai nauji auga, galvoju gal greitai ir žiedus pradės leisti. Bet jei skatinsiu lapų augimą, tai tada žiedai sunkiai formuosis. Bent aš taip mąstau. Nors kai aš ne gėlininkė, ir apie trąšas mano žinios -nulinės, tai čia tik logiški išvedžiojimai, ne daugiau. g.gif Reiks skaityt, ką konkretus mineralas duoda. Čia jūs protingai patarėt, aš pati nepagalvojau. Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dera1 @ 2011 01 23, 12:25)
Šitos gėlytės buvo išmestos. Aš jas bandau atgaivinti. Lapeliai nauji auga, galvoju gal greitai ir žiedus pradės leisti


aaaa, supratau.. tai jei atsigauna, auga, tai ir tręškit orchidėjoms skirtomis trąšomis
Atsakyti
Sveiki, atsiprasau kad gal ne cia parasiau, bet gal kuri turite pasidalinti pasta orchidejoms dauginti 'keiki grow'? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Dabar mergaites reik pasitarti blush2.gif Pirkau sen gelyte falenopsi, bet idomus toks. Auginasi du naujus ziedstiebius trecias suzydejes, o ketvirtas nudziuves pilnumoje maceu nukirptas. Augina lapuka naujos orines saknytes po cm gal net penkios rolleyes.gif Pasaka o ne gelyte tik va puvinio pagriebta doh.gif ikeliu foto
Matau lyg durpese su zievem, bet tos zieves tai tokios paduleje, bet tokia sveika lapai grazut grazuteliai, vidiniu saknu nemaceu sen jos jau verst nenoriu. Bet reik rizikuoti pumpurais ir zvelgt giliau, o nieko neatsitiks tiem ziedstiebiam nesuletins ju augimo saknu karpymas, bet akivaizdu, kad puvinys nemazas ten isimetes unsure.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 01 23, 21:47)
nieko neatsitiks tiem ziedstiebiam nesuletins ju augimo saknu karpymas, bet akivaizdu, kad puvinys nemazas ten isimetes  unsure.gif


vienareikšmiškai traukti iš vazono, jei nori išsaugoti gėlę, o ne tik pasidžiaugti galbūt paskutiniais žiedais
jei po revizijos šaknų liks mažai, rekomenduojama nukirpti visus žiedstiebius, kad augalas skirtų jėgas tik šaknų auginimui
Atsakyti