Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(mocha @ 2011 01 20, 17:58)
Pasidalinkit patirtim, kas auginat vandas, ar purškaliojat jas papildomai? Aš turiu vieną, auginu vazoj permatomoj, bet aš matau, kad jos šaknys džiūsta. Galvoju nuo sauso oro. Aš ją mirkau gal kas porą savaičių?


ir jį dar gyvena? unsure.gif mažiausiai kartą į sav reikia mirkyti, o jei sausas oras, tai ir dar dažniau..
Atsakyti
Galutinai susirgau orchidlige blush2.gif Noriu dar biggrin.gif Mergaites pacios pirmosios gelytes akytes pasipute tokios ir nuo ziedstiebio atlipe sian su nagu svelniai skestelejau ir pamaciau kazka bigsmile.gif Naujas sakeles leis? Bet jos sakneles paliegusios. O trys saknys sustojusios augti. Turbut visas jegas atiduoda ziedam, pumpuram ir va dar tos dvi akutes g.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 01 20, 18:58)
Pasidalinkit patirtim, kas auginat vandas, ar purškaliojat jas papildomai? Aš turiu vieną, auginu vazoj permatomoj, bet aš matau, kad jos šaknys džiūsta. Galvoju nuo sauso oro. Aš ją mirkau gal kas porą savaičių, nes matau, kad greit pradžiūna šaknys. Ir kasdien stengiuos lengva dulksna papurkšt, kažkaip man nepatinka, kad šaknys džiūva/nyksta. Nors lapai gražūs, kieti, standūs. Kame problema, dėl sauso oro? Ar nesudirbsiu jos su savo papildomu drėkinimu?

Labai išsamus straipsnis apie Vandų auginimą ir priežiūrą yra žurnale Orchidėjos Nr.1, Lerikytė ir Evaja siūlo Kaune mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 01 20, 23:41)
Labai išsamus straipsnis apie Vandų auginimą ir priežiūrą yra žurnale Orchidėjos Nr.1, Lerikytė ir Evaja siūlo Kaune mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif straipsnis , rekomenduoju visiems auginantiems vandas.
Tarp kitko yra ir geras straipsnis apie mūsų mylimukų falenopsių auginimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2011 01 21, 00:41)
Labai išsamus straipsnis apie Vandų auginimą ir priežiūrą yra žurnale Orchidėjos Nr.1, Lerikytė ir Evaja siūlo Kaune mirksiukas.gif

tikrai taip. Pirmasis numeris išvis kaip pradedančiojo pradžiamokslis. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Aprile @ 2011 01 20, 22:53)

nu palikit jūs tas gėleles ramybėj. Nes kiekvienoj toj ,aky'' yra kažkas, bet kada ir ar kas bus čia jau nuo augalo priklauso.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 20, 18:14)
ir jį dar gyvena? unsure.gif mažiausiai kartą į sav reikia mirkyti, o jei sausas oras, tai ir dar dažniau..

Gyvena gyvena, jaučias 'puikiai' biggrin.gif aš kažkaip nešokinėju aplink jas, tai gaunas, kad rečiau mirkau, o pasirodo kas savaitę reikia. Nu joo, tuoj darysiu reabilitaciją vargšei blush2.gif
Atsakyti
O mano vanda laisvai kaba,tai as ja mirkau net kasdien arba kas antra diena. Atrodo daznai,bet ji taip greit pradziusta,kad atrodo ir tai per mazai. Namie lb silta.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 21, 11:57)
O mano vanda laisvai kaba,tai as ja mirkau net kasdien arba kas antra diena. Atrodo daznai,bet ji taip greit pradziusta,kad atrodo ir tai per mazai. Namie lb silta.
thumbup.gif drinks_cheers.gif

mano atrodo taip (tik nuotrauka tamsoka blush2.gif )
http://public.fotki....dis/virtuv.html
Atsakyti
o kaip butu galima isigyti ta zurnalo Orchidejos Nr.1 ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 01 21, 12:51)
o kaip butu galima isigyti ta zurnalo Orchidejos Nr.1 ? ax.gif


pas tą pačią Oliviją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 01 21, 13:51)
o kaip butu galima isigyti ta zurnalo Orchidejos Nr.1 ? ax.gif

arba galim derint su manim per až smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Oli_vija @ 2011 01 21, 12:14)

bet vistiek matosi, išnaudotas visas lango plotas biggrin.gif
Atsakyti
Priminkit, o apie ka rasoma 3 Nr.? kaina kokia?
Atsakyti