Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

Sitaip atrodo mano zydintis salotinis keikiukas (pats paskutinis nuotraukoje), o mama orchideja zydejo taip kaip sitos pirmos baltos..

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruduo..: 18 sausio 2011 - 22:07
QUOTE(vedmyte @ 2011 01 18, 20:53)
pas mane irgi tas pats buvo apatiniai lapai nugelto..tai ja as issitraukiau is vazono ir pamaciau,kad puvinys isimetes..

taip taip išėmiau ir aš saviškę, supuvo sad.gif liko viena besikalanti šaknelė, ir dar viena, apatinė dalis graži, bet prie skrotelės nieko gero sad.gif reikia ir ją ko gero kirpt... kaži ar galima dar reanimuot ją? ir ką galima būtų naudot vietij kiminų ??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuliaa: 18 sausio 2011 - 22:50
QUOTE(ruduo.. @ 2011 01 18, 23:06)

teisingai supratau? Žydėjo baltai, o keikis pražydo salotinis? geras biggrin.gif

Atsakyti
o kur galima būtų kuo greičiau nusipirkti kiminų ? na žinoma ne dabar, bet bent rytoj ..
Atsakyti
QUOTE(ruduo.. @ 2011 01 18, 22:06)
Sitaip atrodo mano zydintis salotinis keikiukas (pats paskutinis nuotraukoje), o mama orchideja zydejo taip kaip sitos pirmos baltos..

user posted image



oho pirma kart toki sposa girdziu,kad ant balto uzaugo salotinis lotuliukas.gif geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2011 01 18, 22:49)
taip taip išėmiau ir aš saviškę, supuvo sad.gif liko viena besikalanti šaknelė, ir dar viena, apatinė dalis graži, bet prie skrotelės nieko gero sad.gif reikia ir ją ko gero kirpt... kaži ar galima dar reanimuot ją? ir ką galima būtų naudot vietij kiminų ??


skaiciau cia,kad kazkas naudojo dregna kempine vietoj kiminu,gali gal pabandyt kol isigysi kiminu..
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2011 01 18, 23:52)
o kur galima būtų kuo greičiau nusipirkti kiminų ? na žinoma ne dabar, bet bent rytoj ..


bet kurioj didesnėj maximoj arba ermitaže
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 19 sausio 2011 - 07:27
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 19, 00:04)
teisingai supratau? Žydėjo baltai, o keikis pražydo salotinis? geras biggrin.gif


taip, gerai supratai, zydejo baltai, o keikis salotinis smile.gif ilgai lauiau kas cia bus, ir po ilgo stebejimo se tau kad nori, prazydo - salotinis. Cia kaip maldu isklausymas buvo, jau seniai norejau salotines orchidejos.

Turiu dar viena klausima, kada man ta keiki atskirti nuo mamos? Ar taip ir palikti? Kiek skaiciau tai kad keikas turetu tik po dvieju metu prazysti, o pas mane vat per metus kazkur nepilnus isdygo, subrendo ir prazydo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ruduo.. @ 2011 01 19, 09:10)
Turiu dar viena klausima, kada man ta keiki atskirti nuo mamos? Ar taip ir palikti?


kodėl neskaitot pirmo puslapio? unsure.gif

nu net nesmagu darosi.. merginos kaupė, sistemino, ruošė informaciją... kiekvieną kartą skelbdamos temą, įdeda į pirmą puslapį.. bet niekam to nereikia mastau.gif
Atsakyti
Skaiciau pirma puslapi.. viena nuoroda neatsidaro, o kur keikio arskirimas, tai jis auga apacioje ir yra be ziedu. Pas mane situacija kita, keikas pilname zydejime, tai klausiu tik patarimo ar isvis ji atskirineti ar nepakenksiu orchei jei keiki paliksiu. O kaip tai padaryti info maciau pirmame puslapyje, aciu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruduo..: 19 sausio 2011 - 10:03
Sveikos mergaites 4u.gif turiu problemele, nusipirkau as nukainuota vanda(jau mazdaug 3men.kai ji pas man) ir dabar man regis ji mirsta.lapai labai grazus, bet saknys vis dziuna ir dziuna, jokio augimo net nesisviecia.kambaryje dregme rodo 60, temperatura buna ivairi, bet maziau 18 nebuna.purskiu, i diena karta, merkiu i savaite karta, bet saknys dziuna.gal sodint i zeme?
Atsakyti
gavau dovanu orchideja..pavadinimas dendrobium, smulkiais ziedeliais baltais.apkines visas kotas.. nemoku cia nuotrakos ikelti.. na, bet vat buvo salciai, bet ja tikrai saugojo, kol atveze lauktuviu.. Na ir nuo nauju metu visi ziedeliai nuvyto..lapai grazus.. laistau karta svaiteje, ruosiuosi ismegti trasu lazdele, bet nezinau ar galima, kada siu rusiu orchidejoms tas ramybes periodas? Ir kodel tie ziedeliai nuvyto per 2sav... kazkur skaiciau, kad 4-8savaites zydi, ar tiesa? gal tiesiog jau laikas buvo?Labai prasa pagalbos...
Atsakyti