Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

user posted image user posted image
Atsakyti
Na merginos, visgi paliečiau aš savo tą cimbidį sad.gif ir nieko gero, šaknų kiek supuvusių, kažkuri teisi buvo, kad puvinys, visas nurankiojus, net nežinau ar gero kas liks sad.gif

taigi patarkit, tas šaknis reikėtų nukarpyt r tiesiog nuplėšt, nes jos paprasčiausiai nusiplėčia doh.gif ar šaknis sutvarkius jas reikėtų cinamonu barstyt, kaip ir phalenopsių ??? kas toliau, leist šaknim pradžiūt ir prasivėdint ?
Atsakyti
j8s tikra,kad šaknys supuvusios? Cymbidium turi specifines šaknis, kurios paspaudus susipaudžia ir yra minkštos.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 18, 14:12)
j8s tikra,kad šaknys supuvusios? Cymbidium turi specifines šaknis, kurios paspaudus susipaudžia ir yra minkštos.

taip, nes net perbraukus ranka, jos tiesiog krenta doh.gif ir dar šaknyse buvo lyg mažyyytės musytės ... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuliaa: 18 sausio 2011 - 13:28
QUOTE(tuliaa @ 2011 01 18, 13:05)
kas toliau, leist šaknim pradžiūt ir prasivėdint ?

Persodinimo video (nuoroda iš 1psl.):
Cymbidium:
http://www.youtube.c...h?v=4ozQ9IHOwbg

Atsakyti
sveikos,
turiu ir as orchideja, tik labai idomu pasidare, ruosiasi ji zydeti bet pumpurai nukrenta, kas galetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina.G @ 2011 01 18, 14:09)
sveikos,
turiu ir as orchideja, tik labai idomu pasidare, ruosiasi ji zydeti bet pumpurai nukrenta, kas galetu buti g.gif


apie tai jau n kartų šnekėta.. ir pirmo puslapio nuorodoje apie Dažniausiai Užduodamus Klausimus galima rasti atsakymą..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 18 sausio 2011 - 14:21
Mergaites turiu gelyte falenopsiuka. Pirkau nukainuota vienas ziestiebis numetes ziedukus, perdziovinta ji buvo tie ziedukai sudziuve celovane tam gulejo. Dar leidzia ziedstebi. Mastau gal ja patrest galima butu g.gif Uzmaciau maksimoje trasas su guano ekstraktu pigus tik nepilnai 4lt ar vertas demesio g.gif
Zuzla dekui pasodinau su vaikuciu nedraskiau tu saknu nes persipine suauge su geles saknimis tas keikiukas rolleyes.gif Vakare imesiu foto lapai labai neaiskus pries tai pasiskaitysiu, o gal jum kuriai taip buvo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aprile: 18 sausio 2011 - 15:18
QUOTE(Aprile @ 2011 01 18, 15:16)
Mergaites turiu gelyte falenopsiuka. Pirkau nukainuota vienas ziestiebis numetes ziedukus, perdziovinta ji buvo tie ziedukai sudziuve celovane tam gulejo. Dar leidzia ziedstebi. Mastau gal ja patrest galima butu g.gif Uzmaciau maksimoje trasas su guano ekstraktu pigus tik nepilnai 4lt ar vertas demesio g.gif


kiek girdėjau, jos geros "masės" auginimui, žydėjimui neužteks.. pabandykit kemiros trąšas orchidėjoms
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2011 01 17, 21:56)
Lapas tai apatinis nugeltęs ir nukritęs...

o dėl šaknų nelabai jos man matosi, nes ddokame vazonėly ji tupi, tai per substratą nelabai ir matau..



pas mane irgi tas pats buvo apatiniai lapai nugelto..tai ja as issitraukiau is vazono ir pamaciau,kad puvinys isimetes..
Atsakyti
Merginos, pas mane su viena orchideja kazkokios reakcijos vyksta.. ilgai stebejau as ja kol siandien prazydusi nustebino..
Kazkada as ja balta nusipirkau, numete ji man su laiku ziedus ir ilgai nezydejo. Tada ant ziestiebio pradejo auginti gumbas ir pasirodo uzsiaugino vaika. Pagal patarimus neatskirinejau, kol neisleis bent jau keliu saknu.. saknys jau yra - dvi, bet prie viso to vaikas isleido ziestiebi ant kurio priaugino nemazai pumpuru ir galiausiai siandien jis man prazydo - salotiniu ziedu blink.gif
Aisku mama dar bande eigoje isleisti antra ziedstiebi, bet jau tikriausiai nebepajege - islido truputi ir sustojo. Keisciausiai kad pati orchideja buvo balta, o keikas (kiek suprantu taip vaikas vadinasi) prazydo salotiniais ziedais.. Gal kam nors buvo toks reiskinys?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 01 18, 15:19)
kiek girdėjau, jos geros "masės" auginimui, žydėjimui neužteks.. pabandykit kemiros trąšas orchidėjoms

Ta prasme saknu ir lapu "mase" g.gif Va ikeliu vargsiuke kokia isigijau ji su vaikiuku, bet lapai tokie popieriniai g.gif user posted image ir va kaip ji graziai zydi user posted image blush2.gif Jos paprastutes, bet mielos perku nupigintas kol ismoksiu auginti blush2.gif user posted image
Papildyta:
QUOTE(ruduo.. @ 2011 01 18, 20:21)

Kaip idomu bigsmile.gif Mano pirktine irgi keikiuka uzaugino tik prie saknu, savo nepavyko man atskirti, tai taip ir palikau su juo. Neturejusi dar tokios patirties tai idomu kazkiek blush2.gif Vien del to ir pirkau ja biggrin.gif Bet lapai sakau kokie persisuke i kita puse doh.gif Kur jos taip suzalotos buna transportuojant, kaip gaila verysad.gif
Atsakyti