Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

QUOTE(Thea! @ 2011 01 15, 14:49)
aciu labai 4u.gif  pati pabandysiu kazkiek ieskotis kame saknys tame zieduku byrejime g.gif

Jei meta pumpurus, šviesos mažai
Atsakyti
Sveikutes,reikia zinoviu patarimo..Kaip paskatint faliko keiki isleist saknis?Jis jau gal metai ant mamos kabo,turi 4 lapus ir ziedkoti,jau tuoj skleisis,o saknies nei vienos doh.gif nei orines nei jokios..nebezinau ka daryt,bijau kad nenukankintu mamos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 01 15, 16:35)
Sveikutes,reikia zinoviu patarimo..Kaip paskatint faliko  keiki isleist saknis?Jis jau gal metai ant mamos kabo,turi 4 lapus ir ziedkoti,jau tuoj skleisis,o saknies nei vienos doh.gif nei orines nei jokios..nebezinau ka daryt,bijau kad nenukankintu mamos biggrin.gif

hm gal karštas dušas padėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 15, 16:49)
hm gal karštas dušas padėtų  g.gif

Lerikyte, o gal jūs ką galėtumėt patart dėl mano cimbo ???
Atsakyti
na, būtų mano valia, nelaikyčiau jo tose žemėse apskritai. O kokiu greičiu jis baiginėjasi? Kaip liejat? Pagal ką orientuojatės? Ar dabar jam taikot ramybės periodą? Jei jis dar gali pakentėt, tai aš pavasarį persodinėčiau ir padaryčiau šaknų reviziją. Jam trūksta naujų auginių, likusios bulvės jau senos g.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 01 15, 16:35)
Sveikutes,reikia zinoviu patarimo..Kaip paskatint faliko  keiki isleist saknis?Jis jau gal metai ant mamos kabo,turi 4 lapus ir ziedkoti,jau tuoj skleisis,o saknies nei vienos doh.gif nei orines nei jokios..nebezinau ka daryt,bijau kad nenukankintu mamos biggrin.gif


Bandyk aprist ar dregnu vatos tamponeliu ,ar kiminais...
My Webpage
Papildyta:
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 15, 17:19)
na, būtų mano valia, nelaikyčiau jo tose žemėse apskritai. O kokiu greičiu jis baiginėjasi? Kaip liejat? Pagal ką orientuojatės? Ar dabar jam taikot ramybės periodą? Jei jis dar gali pakentėt, tai aš pavasarį persodinėčiau ir padaryčiau šaknų reviziją. Jam trūksta naujų auginių, likusios bulvės jau senos  g.gif

na baiginėjasi ne itin greitai, išleidžia naujų lapelių vis po biškį, bet ir kiti nuruduoja, nutysta, tada aš juos tiesiog išimu... na laistymo sistemos neturėjau, paliedavau, kai prisimindavau, stovi pietvakariniame kabaryje, netoli lango, bet ne ant palangės, bet prie balkono durų... gal man neverta jo nė gelbėt? dėl ramybės periodo, na stovi jis ten kur visad, lieju retai, netrešiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuliaa: 15 sausio 2011 - 16:36
šiuo metu jis toks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuliaa: 15 sausio 2011 - 16:50
siūlyčiau pavasarį persodinti. Būtų gerai į vazono apačią dar įdėti arklio gėrio. Vasarą laikyti lauke, tręšti ir gausiau lieti.
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2011 01 15, 16:24)
Bandyk aprist ar dregnu vatos tamponeliu ,ar kiminais...

gera mintis,reiks man taip padaryt,nes irgi nė vienos šaknies nėra
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2011 01 15, 17:51)
siūlyčiau pavasarį persodinti. Būtų gerai į vazono apačią dar įdėti arklio gėrio. Vasarą laikyti lauke, tręšti ir gausiau lieti.

o pavasarį, tai kada? ankstyvą kovą ? ar vėliau kiek smile.gif bet jetau jetau, kaip man dabar jau knieti jį sutvarkyt smile.gif o to gėrio daug reikia ? o jį dėt ant drenažo? ir toks kvailas klausimas, o jis nesmirdė te vazone ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuliaa: 15 sausio 2011 - 17:03
QUOTE(Pepe_Ilgakojine @ 2011 01 14, 11:30)
Sveikos, ateinu prašyt pagalbos 4u.gif


Primenu savo klausimėlį, gal galit kelis žodžius parašyt? 11 psl. dėjau ir nuotraukas ax.gif

kol kas aš jį laikau ant radiatoriaus su drėgnu substratu. Maišiuką palikau neužrištą, tik uždengiau
Atsakyti