Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema, Daug informacijos pirmo

nu aš kol kas nieko blogo tame cimby nematau... tik tiek kad nesubujojęs dar. šonuose jauni ūgliukai, o seniai - pasenę. nu bet ok, laukiam specių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 14, 13:50)
nu aš kol kas nieko blogo tame cimby nematau... tik tiek kad nesubujojęs dar. šonuose jauni ūgliukai, o seniai - pasenę. nu bet ok, laukiam specių smile.gif

o ką daryt su tai baisiais seniais? gal aplaužyt ??? lotuliukas.gif tik nebarkit manęs baisiai biggrin.gif su jūsų pagalba badysiu jį pagerint biggrin.gif ir dar jaučiu vazonas jam netinka, per platus .. g.gif
Atsakyti
Cimbidžiai gali augti ir žemėse,ta prasme,sumaišytos su žievėm.Aš ėmiau paprasčiausias žemes iš daržo,pridėjau smulkintos pušies žievės,keramzito ir arklio mėšlo.Auga,bujoja,žydėjo...dabar du naujus auginius auginas.Ir pas mane 20 laipsnių temperatūra,neturiu jo kur kitur laikyt smile.gif

tuliaa,vazonas iš tiesų per didelis,o krūmelis mažas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 14 sausio 2011 - 13:08
QUOTE(eliss @ 2011 01 14, 14:07)
Cimbidžiai gali augti ir žemėse,ta prasme,sumaišytos su žievėm.Aš ėmiau paprasčiausias žemes iš daržo,pridėjau smulkintos pušies žievės,keramzito ir arklio mėšlo.Auga,bujoja,žydėjo...dabar du naujus auginius auginas.Ir pas mane 20 laipsnių temperatūra,neturiu jo kur kitur laikyt smile.gif

tuliaa,vazonas iš tiesų per didelis,o krūmelis mažas

tą irgi skaičiau, kad paprastą durpių substratą galima maišyt su žievėm, o jus keramzitą irgi maišet bendrai su žemėm ar tik ant dugno dėjot ??
Papildyta:
oj senoj temoj matau nuotraukytes, kur cimbai ziedstiebius augina, net širdis spurda biggrin.gif noriu ir aš.... biggrin.gif
Atsakyti
ir ant dugno dėjau,ir sumaišiau
Atsakyti
Kiek žinau cimbidžiai labai mėgsta organines trąšas.Pabandykit vasarą laikyti lauke,tuomet turėtų žydėti
Atsakyti
Sveikos merginos,as su nelabai konkreciu klausimu biggrin.gif
zodziu turime mes ta tikraja (nezinau kokia) orchideja,tokia tipo laukine su daug lapu,ir ji isleido daug ziedu,kurie visi geltonuoja ir krenta doh.gif ko jai truksta? ka daryti? g.gif
pasiskolinau nuotraukyte,kad parodyciau kokia musiske 4u.gif
http://t1.gstatic.co...i...09l.jpg&t=1
Atsakyti
Sveikos smile.gif aš ir vis dar laukiu patarimo dėl savo cimbo smile.gif
QUOTE(Thea! @ 2011 01 15, 13:58)
Sveikos merginos,as su nelabai konkreciu klausimu biggrin.gif
zodziu turime mes ta tikraja (nezinau kokia) orchideja,tokia tipo laukine su daug lapu,ir ji isleido daug ziedu,kurie visi geltonuoja ir krenta doh.gif  ko jai truksta? ka daryti? g.gif
pasiskolinau nuotraukyte,kad parodyciau kokia musiske 4u.gif
http://t1.gstatic.co...i...09l.jpg&t=1

o jūsų kartais ne cimbidis ?
Atsakyti
QUOTE(tuliaa @ 2011 01 15, 15:13)
Sveikos smile.gif aš ir vis dar laukiu patarimo dėl savo cimbo smile.gif
o jūsų kartais ne cimbidis ?

tikrai zinokit nezinau,cia mamos ir sakau kaip ji vadinas? tikroji orchideja doh.gif lotuliukas.gif tiesiog va ikeliau nuotrauka kad atrodo labai panasiai,tik ziedukai roziniai. Turim jau seniai,bet vasara lauke auginom ir va ziema pumpuriuku daug prileido...ir taip gaila,kad jie visi krenta verysad.gif
Atsakyti
Taip čia cimbidis
Papildyta:
http://lt.netlog.com.../messageid=5008
Atsakyti
QUOTE(chasmina13 @ 2011 01 15, 15:39)

aciu labai 4u.gif pati pabandysiu kazkiek ieskotis kame saknys tame zieduku byrejime g.gif
Atsakyti
o aš šian nuspirkau savo cimbui vazoniką, nu tokį sakyčiau gražų, smulkaus ekstra substrato, turiu keramzito ant dugno, žodžiu pasiruošiau persodinimui, paskutinis šansas jam pas mane biggrin.gif tik galvoju ar čia labai pakenksiu jei dabar aš jį pajudinsiu ir laukt pavasario?? bet aš įtariu, kad visgi gali pūt g.gif
Atsakyti