Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios sūpynės

Apklausa: Kiek laiko per dieną jūsų mažylis praleidžia įvairiose sūpynėse, gultukuose? (18 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos ,mielosios mamytės, tai štai, įsigijom fisher price papasan sūpynes ir iškilo klausimas kiek laiko gali mažylis jose praleisti per diena? Nes mūsų mažajam jose labai patinka, jei guldyčiau, taiir gulėtų visą diena jose. O štai fisher price gultuke nemegsta gulėti...
Pasidalikite savo patirtimi ir žiniomis.
Dėkoju wink.gif 4u.gif
Pamiršau paminėti, kad sūneliui 2,2mėn wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnestar: 02 sausio 2011 - 11:21
QUOTE(Agnestar @ 2011 01 02, 12:20)

Nejau mamytės nenaudojat šitų dalykų ? g.gif
Atsakyti
jei neužmigdavo tai 10-20 min. pabūdavo, jei užmigdavo palikdavau, kol nubus kartais net 1,5 val.
Atsakyti
nuo 2 iki 4 men galėdavo suptis tikrai ilgai net kelias val per diena, tame tarpe ir pora kartu juose numigdavo. Bet kai pradejo noret sedet t.y. apie 4,5 men tada ir baigesi supimaisi doh.gif puses metuku negeiledami pardavem nes isvis nebeidomu pasidare unsure.gif
bet siaip savo laiku 1-4 men tai nerealus pagalbininkas tos supynes - visiems rekomenduoju thumbup.gif mes turejom fisher price 3 in 1
Atsakyti
mes tai supames apie 1val, kartais ir ilgiau, kol vaikelis miega, nes kai atsikelia tai supynese guleti nenori.
smile.gif
Atsakyti
As turiu gultuka, jame buna ilgiau nei 2 valandas tikrai. Man irgi tikras pagalbininkas tas gultukas thumbup.gif Bet jau dukryte maziau ir maziau nori but gultuke, daugiau bendrauti nori smile.gif
Atsakyti
Priklauso kokia sūpynė/. Jeiogu su gulima padėtyimi tai ir valandą galima išbūti
Atsakyti
QUOTE(*Pastilė* @ 2011 01 11, 16:50)
Priklauso kokia sūpynė/. Jeiogu su gulima padėtyimi tai ir valandą galima išbūti

Tikrai taip smile.gif
Atsakyti
daugiausia15min
Atsakyti
tik 15 min
Atsakyti
Musu sunelis viena diena gali ten isbut 15 min, kita ir kelias valandas (su pertraukom aisku). Labai priklauso nuo jo nuotaikos. Jei pilvuka skauda ar valgyt nori, tai net supyksta jei ten paguldau. Bet jei siaip nuobodu buna i lubas, karusele ar i mane ziuret, tai tada visai linksmai ir gultuke buna, kalbina zaisliukus, juokiasi smile.gif
Atsakyti
DAUG VALANDU IŠBUNA ,KO GERO TIEK NEGALIMA,BET SU GULIMA PADETIMI,NEPAMAINOMAS DAIKTAS,TIK KAŽIN AR SVEIKA thumbup.gif ,MANO PRINCESEI BEVEIK TRYS MEN wub.gif
Atsakyti