Įkraunama...
Įkraunama...

mononukleozė

mano sūnui 4,5 metų.jau du metus kankina pūlingos anginos.imti tepinėliai jokios bakterijos nerodydavo.šiuo metu ištyrė kad jam mononukleozė.kas tai per liga,kaip ją gydyti,ar čia tikslinga anginos operacija(mes jau buvome nusprende operuotis).ar ši liga gydoma antibiotikais
atsiprašau ne ten įdėjau klausima o kaip pataisyti nemoku fear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naminukas: 04 birželio 2004 - 19:33
Man buvo 16 metu, kai sirgau. Skyre Metaciklina, beje - labai padejo, ir dare nuolat kraujo tyrimus, nes ten kazkokie monomuklearai virsijo norma.

Miau
Atsakyti
paskaityk cia apie mononukleoze
Atsakyti
Gera nuoroda nurodyta, ten viskas ir parašyta apie infekcinę mononukleozę. Geriausia būtų kreiptis į gydytoją, kuris patartų, kaip gydytis. Kadangi tai virusinė liga, antibiotikų nereikia, nebent, kaip straipsnyje minėta, gydytojas įtaria, kad prisidėjo bakterijos. Jei sūnus dažnai serga pūlingomis anginomis - pabandykite kreiptis į LOR (ausų-nosies-gerklų ligų) gydytoją, kurio ir paklauskite, ar tikslinga pašalinti tonziles. Šiaip pūlingomis anginomis vadinama tada, kai sukėlėjas - bakterija (streptokokas), šiuo atveju, jei bakterija neprisidėjo, angina neturėtų vadintis pūlinga.
Atsakyti
Na, virusinės ligos tuo ir ypatingos, kad jų nereikia gydyti antibiotikais, taigi reikia tik šiltų skysčių, mušti temperatūrą ir laukti, kol pasveiks... O jeigu prisideda bakterija - aišku, tada serga sunkiau, reikia ir antibiotikų pagerti.
Atsakyti
As labai sunkiai sirgau, labai. Kelis menesius laikesi temperatura, paskui prasiejo visi pozymiai, kur traipsnyje parasyti. Buvo taip prastai, ka vienu momentu itare leukemija. O nuo to bjaurybes metaciklino staiga pagerejo, tiesiog per pora dienu.

Miau
Atsakyti
Galiu papasakoti kaip šia liga persirgo mano mažylis ... Jokiam kontakte su ligoniu nebuvome , užteko įkvėpti tą bacilą ore - o nuo to niekas neapsaugotas...Pirmas 3 dienas laikėsi 39 laipsniai temperatūros , bet daugiau nebuvo nieko . Ketvirtą parą vienu metu vaikas užkimo , pradėjo kosėti , suslogavo . Tai labai pavojinga - reikia vaiką stebėti , nes jis gali uždusti - limfmazgiai padidėja ir vaikas nebeturi pro ką kvėpuoti , ypač kai vaikutis dar mažas (maniškiui buvo 1 metukas).Dar kiek vėliau visą kūnelį išbėrė poodinėm rausvom dėmelėm . Poto pradėjo luptis nuo veiduko odelė . Noriu pasakyti , kad ta liga tuo bjauri , kad uždegimai apima visus vidaus organus (pav. padidėja kepenys ). Būtent todėl kenkia bet koks vaistas , net vitaminai (ypač B grupės)- nes priverčia dirbti kepenis ir dėl to ligą tik dar labiau užaštrina . Tai dažniausia gydytojų klaida , nes puola rašyti krūvą vaistų - neįsitikinę kas yra ištikrųjų (turi daryti kraujo tyrimus) ir taip tik pablogina ir taip jau blogą padėtį . Tą ligą reikia išsirgti ir ji praeina - vieninteliai vaistai - nuo temperatūros paracetamolio žvakutės , labai padeda degtinės įtrinimai ir lašiukai nuo slogos. Dar ši liga ypatinga tuo , kad pusei metų po jos persirgimo imunitetas miršta ir tik po pusės metų jis pradeda atsigauti. Tad visos ligos šalia kurių atsidurs jūsų vaikas gali tapti jo... Mes išsikapstėme pakankamai greitai - per porą savaičių , kai žinome , kad daug kas serga mėnesiais ir net guli reanimacijose ...Tiesa , ši liga yra laikoma tik vaikiška ir serga tik berniukai (tačiau kaip ir visur gali būti išimčių).
Atsakyti
QUOTE(raja @ 2004 06 23, 08:47)
Galiu papasakoti kaip šia liga persirgo mano mažylis ... Jokiam kontakte su ligoniu nebuvome , užteko įkvėpti tą bacilą ore - o nuo to niekas neapsaugotas...Pirmas 3 dienas laikėsi 39 laipsniai temperatūros , bet daugiau nebuvo nieko . Ketvirtą parą vienu metu vaikas užkimo , pradėjo kosėti , suslogavo . Tai labai pavojinga - reikia vaiką stebėti , nes jis gali uždusti - limfmazgiai padidėja ir vaikas nebeturi pro ką kvėpuoti , ypač kai vaikutis dar mažas (maniškiui buvo 1 metukas).Dar kiek vėliau visą kūnelį išbėrė poodinėm rausvom dėmelėm . Poto pradėjo luptis nuo veiduko odelė . Noriu pasakyti , kad ta liga tuo bjauri , kad uždegimai apima visus vidaus organus (pav. padidėja kepenys ). Būtent todėl kenkia bet koks vaistas , net vitaminai (ypač B grupės)- nes priverčia dirbti kepenis ir dėl to ligą tik dar labiau užaštrina . Tai dažniausia gydytojų klaida , nes puola rašyti krūvą vaistų - neįsitikinę kas yra ištikrųjų (turi  daryti kraujo tyrimus) ir taip tik pablogina ir taip jau blogą padėtį . Tą ligą reikia išsirgti ir ji praeina - vieninteliai vaistai - nuo temperatūros paracetamolio žvakutės , labai padeda degtinės įtrinimai ir lašiukai nuo slogos. Dar ši liga ypatinga tuo , kad pusei metų po jos persirgimo imunitetas miršta ir tik po pusės metų jis pradeda atsigauti. Tad visos ligos šalia kurių atsidurs jūsų vaikas gali tapti jo... Mes išsikapstėme pakankamai greitai - per porą savaičių , kai žinome , kad daug kas serga mėnesiais ir net guli reanimacijose ...Tiesa , ši liga yra laikoma tik vaikiška ir serga tik berniukai (tačiau kaip ir visur gali būti išimčių).

Mano mažutis irgi ką tik persirgo šia baisia liga, jam 2,5 metų, ligos eiga buvo sunki, viskas kaip ir čia aprašyta, tik mano vaikučiui buvo laaabai išdidėję limfmazgiai, o ir pats veidelis ištinęs tik akių plyšiukai matėsi, keturias paras praleidom reanimacijos skyriuj, leido antibiotikus, gana greitai mus išleido iš ligoninės, po savaitės, o po dienos vėl temperatūta sukilo, gydytojas sakė kad gerklės uždegimas. Tikiuosi kad greit išsikapstysim kaip nors unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 05 lapkričio 2005 - 21:27
QUOTE(Baronė @ 2005 11 06, 00:25)
Mano mažutis irgi ką tik persirgo šia baisia liga, jam 2,5 metų, ligos eiga buvo sunki, viskas kaip ir čia aprašyta, tik mano vaikučiui buvo laaabai išdidėję limfmazgiai, o ir pats veidelis ištinęs tik akių plyšiukai matėsi, keturias paras praleidom reanimacijos skyriuj, leido antibiotikus,  gana greitai mus išleido iš ligoninės, po savaitės, o po dienos vėl temperatūta sukilo, gydytojas sakė kad gerklės uždegimas. Tikiuosi kad greit išsikapstysim kaip nors unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(raja @ 2004 06 23, 09:47)
Galiu papasakoti kaip šia liga persirgo mano mažylis ... Jokiam kontakte su ligoniu nebuvome , užteko įkvėpti tą bacilą ore - o nuo to niekas neapsaugotas...Pirmas 3 dienas laikėsi 39 laipsniai temperatūros , bet daugiau nebuvo nieko . Ketvirtą parą vienu metu vaikas užkimo , pradėjo kosėti , suslogavo . Tai labai pavojinga - reikia vaiką stebėti , nes jis gali uždusti - limfmazgiai padidėja ir vaikas nebeturi pro ką kvėpuoti , ypač kai vaikutis dar mažas (maniškiui buvo 1 metukas).Dar kiek vėliau visą kūnelį išbėrė poodinėm rausvom dėmelėm . Poto pradėjo luptis nuo veiduko odelė . Noriu pasakyti , kad ta liga tuo bjauri , kad uždegimai apima visus vidaus organus (pav. padidėja kepenys ). Būtent todėl kenkia bet koks vaistas , net vitaminai (ypač B grupės)- nes priverčia dirbti kepenis ir dėl to ligą tik dar labiau užaštrina . Tai dažniausia gydytojų klaida , nes puola rašyti krūvą vaistų - neįsitikinę kas yra ištikrųjų (turi  daryti kraujo tyrimus) ir taip tik pablogina ir taip jau blogą padėtį . Tą ligą reikia išsirgti ir ji praeina - vieninteliai vaistai - nuo temperatūros paracetamolio žvakutės , labai padeda degtinės įtrinimai ir lašiukai nuo slogos. Dar ši liga ypatinga tuo , kad pusei metų po jos persirgimo imunitetas miršta ir tik po pusės metų jis pradeda atsigauti. Tad visos ligos šalia kurių atsidurs jūsų vaikas gali tapti jo... Mes išsikapstėme pakankamai greitai - per porą savaičių , kai žinome , kad daug kas serga mėnesiais ir net guli reanimacijose ...Tiesa , ši liga yra laikoma tik vaikiška ir serga tik berniukai (tačiau kaip ir visur gali būti išimčių).

nereikia skeisti erezijų,serga abiejų lyčių vaikai ir suaugę žmonės,ir apskritai,jei vaikas yra linkęs sirgti angina,visiškai nesvarbu ar jos kilmė difuzinė,ar pūlinga,ir būna neaiškios kilmės karščiavimai,visada reikia pasidaryti kraujo tyrimus,tai viena,o po persirgtos infekcinės mononukleozės kas pusmetį yra būtina daryti kraujo tyrimus.
Atsakyti
QUOTE(raja @ 2004 06 23, 09:47)
Tiesa , ši liga yra laikoma tik vaikiška ir serga tik berniukai (tačiau kaip ir visur gali būti išimčių).


nejuokinkit sirgau ir as ir mano pupa , o kad liga bjauri tai tikrai sutinku........................
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaiza66: 11 lapkričio 2007 - 11:32
aš šia liga prasirgau, kai man buvo 19 metų. kažkoks košmaras. nors vyrauja nuomonė, kad čia vos ne kaip gripas - prasirgai, išgulėjauži ir vsio. mane su greituke pristatė į ligoninę, tris paras vos ne be samonės buvau. aš penkis metus išvis be imuniteto buvau - pirmi trys metai po ligos buvo kitų ligų metai - ištisi bronchitai, anginos, teko šalinti tonziles, sirgdavau viskuo kas įmanoma. ir tik dabar atisgaunu po truputi. infekcinė mononukleozė labai kerta per imunitetą ir pažeidžia kepenis.
žodžiu ne liga - o košmaras tikras. mano ligos istorija po šio įvykio tapo žymiai blogesnė.
Atsakyti