Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomendacijos auklei

as ir manau kad rekomendacijos butinos, kad ir jas kazkas paraso.. kaip jau kazkas ir minejo, viskas greitai gali isaisketi.. o tai patikrinti nesunku rolleyes.gif jei per pirma karta neissiduos, issiduos per desimta, aisku, geriau kad to nebutu, bet..
Kas dar neblogai yra pamineti rekomendacjose, del to, kad pasitikejote ne tik vaiku prieziuroje, bet ir del vagysciu ir pan. nes kitiems tai labai svarbu o ir jai paciai, jei tai buvo tikrai gera aukle, prideda pliusu, kai ieskosis kito darbo.
as gavau laaab igrazia rekomendacija is savo buvusiuju darbdaviu anglijoje, reikia i lt issiversti, ir net kitam darbe tiks, nes puikiai apibudina visa mano charakteri ir elgesi.. nes graudu darosi kaip skaitau blush2.gif , kad taip gerai atsiliepia.. ax.gif
Atsakyti
O aš per pirmą pokalbį paprašiau auklytės telefono mamos kurios anksčiau vaikutį ji prižiūrėjo. Puoliau skambinti vos tik ji išėjo pro duris hihihi.gif Su ta mama prakalbėjom apie pusvalandį, sužinojau kiek jai mokėjo, kaip elgėsi su vaiu, ar tvarkėsi, kaip gamindavo valgyt, eidavo į lauką, paklausiau net apie erzinančias būdo savybes blush2.gif Kad skambinau, auklei vėliau pasakiau, neslėpiau smile.gif Tiesą pasakius, man tai pasiteisino, nes auklė pagal apibūdinimą taip pat dirba ir mūsų namuose biggrin.gif
Atsakyti
Na, rekomendacijas gal ir gali parašyti draugai/pažįstami, bet berods važiuojant dirbti pagal AuPair programą, prašo ne tik rekomendacijų, bet ir nuotraukų auklės su vaiku. Žinoma, šiais laikais viską galima padirbti, bet vis didesnis kliuvinys apgaulei. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šiaip užklydus @ 2006 03 23, 13:51)
Na, rekomendacijas gal ir gali parašyti draugai/pažįstami, bet berods važiuojant dirbti pagal AuPair programą, prašo ne tik rekomendacijų, bet ir nuotraukų auklės su vaiku. Žinoma, šiais laikais viską galima padirbti, bet vis didesnis kliuvinys apgaulei.  g.gif

jo, kai vaziuoji pagal au pair, tai reikejo maziausiai is dvieju seimu kur priziurejau vaikus,foto, taip pat rekomendacijos is tevu, o taip pat rekomendacija is aukletojos/destytojos.. del tu foto, tai as pvz asmeniskai iki tol kol vaziavau tik pas viena drauge buvau priziurejus, tai buvo gerai, o kita tai su sesers vaikais foto dejau, nes siaip giminiu neleidzia atceit.. bet kas giu ten suzinos, ar sesuo ar kaimyne doh.gif svarbu, kad moki su vaikais elgtis, o jei foto padirbtos ar pab. tai gali viskas apsirodyti per pirmas dienas, ypac su mazais, jei nezinosi kaip ta vaika paimti, ar pampersa pakeisti.. doh.gif
Atsakyti
Šiaip realiai, rekomendacija turi būti įdedama į užklijuotą voką, ir pats asmuo neturėtų jos perskaityti ir žinoti ar ji gera ar bloga. Va tokiomis tai gali pasitikėti.
Atsakyti
Mūsų buvusi auklė turėjo rekomendaciją, gailiuosi dabar, kad nepaskambinau toms šeimoms, bet kitą kartą būtinai tai padarysiu. Rekomendacijos buvo šabloniškos ir neinformatyvios, pvz.: moka ir gali prižiūrėti vaikus, žino jų poreikius pagal amžių ir pan. Aš įsivaizduoju, kad parašyt gerai auklei rekomendaciją neturėtų būti sunku, bet jei tau ji nelabai tiko ir patiko, o tavęs prašo, tai turi kažkaip išsisukti... Aš savo auklei atsisakiau rašyti rekomendaciją, bet nesu prieš jei duotų mano telefoną ir tegul skambina. Beje, dar toks dalykas, jei kalbant apie erzinančias savybes ir pan. tai juk labai subjektyvu, kas patiko kitai mamai, nebūtinai patiks man ir atvirkščiai. Tą paprasčiau, mano manymu, pasakyti telefonu ir paaiškinti, kodėl patiko/nepatiko tas ir anas. Aš čia iš patirties sakau, nes buvo tokių situacijų, kai auklė teigė, kad aniems tas patiko ir jie džiaugėsi, o mane tokie poelgiai "biesino" nerealiai. Tai nebūtinai auklė bloga šiuo atveju ax.gif
Atsakyti
as pati aukle ir nelabai nusimanau apie rekomendacijas tad paklausiu mamyciu ar man prireikus galeciau duoti ju telefonus. viena net mamyte nelabai manym pasitikejo, nes as dar jauna man dabar 15m. tad net susitiko su mano mama ir norejo susitikti su tom mamytem kuriu vaikucius priziurejau, gerai kad nesu apgavike tad nieko neabejodama daviau visus kontaktus.
tai net nezinau dabar ar tas rekomendacijas rinkti, net nezinau kolkas tik saugau numerius ir as mamas susiradau per supermama tad ir ju nickus issisaugojus. manau geriau pacioms mamoms pasikalbeti. nors galvojau del tu rekomendaciju, bet manau del tu draugiu raslevu nelabai ir pati patikeciau.
Atsakyti
QUOTE(lineba @ 2005 06 23, 16:39)
Rekomendacijos rekomendacijoms nelygu.Man teko priziureti drauges dukryte,kuriai dabar yra 4.5 metuku.Priziurejau ne karta,ir ne du,o kai daviau jos numeri vienai mamytei,ieskojusiai aukles,kad paklaustu apie mane,tai toji drauge tokiu nesamoniu ir blogu dalyku apie mane pripliurpe sad.gif kad iki siol su ja nesikalbam

Oho... blink.gif Na, ir draugė doh.gif Matomainorėjo, kad jos vaikutį saugotum ir darbo negautum, jei jau saugojai už dyką g.gif

QUOTE(indre-g. @ 2007 01 05, 12:34)
as pati aukle ir nelabai nusimanau apie rekomendacijas tad paklausiu mamyciu ar man prireikus galeciau duoti ju telefonus. viena net mamyte nelabai manym pasitikejo, nes as dar jauna man dabar 15m. tad net susitiko su mano mama ir norejo susitikti su tom mamytem kuriu vaikucius priziurejau, gerai kad nesu apgavike tad nieko neabejodama daviau visus kontaktus.
tai net nezinau dabar ar tas rekomendacijas rinkti, net nezinau kolkas tik saugau numerius ir as mamas susiradau per supermama tad ir ju nickus issisaugojus. manau geriau pacioms mamoms pasikalbeti. nors galvojau del tu rekomendaciju, bet manau del tu draugiu raslevu nelabai ir pati patikeciau.

15 m auklė g.gif Na, keistokai kažkaip skamba rolleyes.gif Ir lengvai darbą gauni? Aš nebent kokiai savo seseriai, tokio amžiaus, patikėčiau savo vaikutį, o dėl svetimų paauglių - jaučiu nepasirašyčiau. Nes 15 m.- tai tu net prieš įstatymą normaliai atsakyti negali, be tėvų esi neveiksni, pati dar vaikas - o jau svetimus vaikus prižiūri g.gif
Kažkaip keistoka man - vaikas žiūri vaikus g.gif
Bet čia tik mano pamąstymai.
Atsakyti
QUOTE(Skeveldra @ 2007 01 06, 12:38)
15 m auklė  g.gif  Na, keistokai kažkaip skamba rolleyes.gif  Ir lengvai darbą gauni? Aš nebent kokiai savo seseriai, tokio amžiaus, patikėčiau savo vaikutį, o dėl svetimų paauglių - jaučiu nepasirašyčiau. Nes 15 m.- tai tu net prieš įstatymą normaliai atsakyti negali, be tėvų esi neveiksni, pati dar vaikas - o jau svetimus vaikus prižiūri  g.gif
Kažkaip keistoka man - vaikas žiūri vaikus g.gif
Bet čia tik mano pamąstymai.

sunkokai darba gaut, bet kazkaip randu. dauguma mamyciu nori, kad tuo paciu su vaikuciu zaistu ir priziuretu, nes man labai didele atsakomybe krinta. greitai jau busiu sesiolikmete tad teisiu truputeli gausiu.
na, as toks ir vaikas, sakyciau paaugle.
Atsakyti
QUOTE(indre-g. @ 2007 01 06, 14:42)
sunkokai darba gaut, bet kazkaip randu. dauguma mamyciu nori, kad tuo paciu su vaikuciu zaistu ir priziuretu, nes man labai didele atsakomybe krinta. greitai jau busiu sesiolikmete tad teisiu truputeli gausiu.
na, as toks ir vaikas, sakyciau paaugle.

Oho,15 metu ir vaikus priziuri.na tave tai as suprantu--pinigu reikia,bet mamyciu nu niekaip nesuprantu blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 01 06, 19:02)
Oho,15 metu ir vaikus priziuri.na tave tai as suprantu--pinigu reikia,bet mamyciu nu niekaip nesuprantu blink.gif  blink.gif  blink.gif

siaip as ne del pinigu dirbu man tiesiog malonu savo laisva laika praleisti su maziukais.
Atsakyti
QUOTE(indre-g. @ 2007 01 06, 18:24)
siaip as ne del pinigu dirbu man tiesiog malonu savo laisva laika praleisti su maziukais.

O tai kokio amžiaus vaikučius prižiūri? g.gif
Atsakyti