Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(dontstop @ 2011 01 25, 11:59)
Siūlai verti 10 balų  smile.gif , nes:
labai gerai susimezga
labai gerai nešiojasi (nesivelia, nesitampo)
minkšti, švelnūs, "nekanda", užtat tinka ir leliukams
nereikalauja jokios ypatingos priežiūros (galima skalbti skalbimo mašinoje)
daugybė gražių atspalvių, yra ir pereinamų
storis labai geras (300m/100g)

Laabai ačiū 4u.gif Nuraminot biggrin.gif Nupirkau nert užsakymui, nes labai malonūs pasirodė, o tik paskui pagalvojau, kas jei jie po pirmo skalbimo ištys, nusibumbuluos ir pan. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 01 24, 22:43)
Ką galėtumėt pasakyt apie Alize Cashmira siūliukus?

Man šitie siūliukai labai labai patiko. Esu iš jų dvi beretes numezgus, išskalbus nei trupučio nepatįso, visiškai nekanda, labai mieli siūliukai. Esu nusipirkus jų ir tunikai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 01 25, 15:05)
Man šitie siūliukai labai labai patiko. Esu iš jų dvi beretes numezgus, išskalbus nei trupučio nepatįso, visiškai nekanda, labai mieli siūliukai. Esu nusipirkus jų ir tunikai ax.gif


o tunikai pirkotes sitos firmos siulus storesnius ar plonesnius?
katik parduotuveje ziurejau tai tie patys siulai yra storesni 300 m/100 gr. ir truputi plonesni 450m/100 gr.
tai kurie pas jusu?
Atsakyti
QUOTE(CACIS @ 2011 01 25, 16:58)
o tunikai pirkotes sitos firmos siulus storesnius ar plonesnius?
katik parduotuveje ziurejau tai tie patys siulai yra storesni 300 m/100 gr. ir truputi plonesni 450m/100 gr.
tai kurie pas jusu?


Kur šiuos siūlus perkat? Kokia jų kaina? Ar yra internete?
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2011 01 25, 16:15)
Kur šiuos siūlus perkat? Kokia jų kaina? Ar yra internete?


nu pas mane Palangoj yra tik viena siulu parduotuve, tai tik ten ir galiu pirkt, del interneto nezinau, bet manau turetu buti.
kaina tiek tu storesniu, tiek plonesniu ta pati, pas mus 12 lt. jie kainuoja, tik metrazas skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(CACIS @ 2011 01 25, 17:25)
nu pas mane Palangoj yra tik viena siulu parduotuve, tai tik ten ir galiu pirkt, del interneto nezinau, bet manau turetu buti.
kaina tiek tu storesniu, tiek plonesniu ta pati, pas mus 12 lt. jie kainuoja, tik metrazas skiriasi.

Aš vienoj parduotuvėj mokėjau 13 lt doh.gif , o kitoj radau už 9.90 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 25, 11:59)
Siūlai verti 10 balų  smile.gif , nes:


o-ho bigsmile.gif kaip išgyrėt wub.gif o kur perkat ir maždaug kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 01 25, 18:48)
o-ho bigsmile.gif kaip išgyrėt wub.gif o kur perkat ir maždaug kokia kaina?


virs tavo posto atsakymas i tavo klausima mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Inetux @ 2011 01 25, 18:05)
Aš vienoj parduotuvėj mokėjau 13 lt doh.gif , o kitoj radau už 9.90 ax.gif


9.90 tai isvis super kaina thumbup.gif
gaila, kad pas mane taip nera
Atsakyti
gal kuri nors nusimananti siuluose mamyte galetu paaiskint kuom skiriasi pvz. kai raso merinosu vilna, alpaku vilna, virdzinijos vilna ir t.t. kuri ta vilna geresne?nes apie jas nieko nenusimanau blush2.gif , o noreciau....
jei negaila-pasidalinkit ziniomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 01 25, 16:05)
Man šitie siūliukai labai labai patiko. Esu iš jų dvi beretes numezgus, išskalbus nei trupučio nepatįso, visiškai nekanda, labai mieli siūliukai. Esu nusipirkus jų ir tunikai ax.gif


Nusipirkusi ar jau ir nusimezgusi? tongue.gif
Įdomu kaip dėl išsisėdėjimo. Ką tik nusimezgiau tuniką iš kažkokių siūlų(atiduotų, tai net neįsivaizduoju kokia sudėtis). Kažkaip du kartus apsirengiau ir mąstau ar trečią kartą dar tinkamai atrodys. Tikiuosi, kad po skalbimo grįš į vietą užpakalis.
Dabar noriu dukrai megzt tuniką, tai mąstau kokius siūliukus rinktis g.gif
Atsakyti
QUOTE(CACIS @ 2011 01 25, 21:27)
gal kuri nors nusimananti siuluose mamyte galetu paaiskint kuom skiriasi pvz. kai raso merinosu vilna, alpaku vilna, virdzinijos vilna ir t.t. kuri ta vilna geresne?nes apie jas nieko nenusimanau blush2.gif , o noreciau....
jei negaila-pasidalinkit ziniomis 4u.gif


Merinosai - tai tokie avinai, jų vilna švelni, labai plonas ilgas pluoštas, gražiai susiverpia, nekanda ir "teoriškai" nesibumbuluoja. Teoriškai, nes kai ant turkiškų siūlų parašyta "merino" tai nereiškia, kad ten merinosų vilna rolleyes.gif .

Alpakos tai tokie ilgakakliai gyvuliai su ilgais gražiais kailinukais biggrin.gif jų vilna labai šilta ir tvirta, bet šiukštesnė nei merinosų.

O nuo kokių žvėrių kerpa virdžinijos vilną, aš nežinau

Ir nėra vienareikšmiškai geresnės vilnos, visos jos geros skirtingiems tikslams, ir skirtingoms piniginėms biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 26 sausio 2011 - 09:53
QUOTE(Nite @ 2011 01 26, 09:52)
Alpakos tai tokie ilgakakliai gyvuliai su ilgais gražiais kailinukais biggrin.gif jų vilna labai  šilta ir tvirta, bet šiukštesnė nei merinosų.


Pridursiu dar (sakė MZ), kad alpakos vilna ar 7 ar 10 kartų šiltesnė už šiaip vilną.
Atsakyti