Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

močiuttė, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Yra plona medvilnė, kepurytėm megzti
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri matėte Kaune pirkti geltonos Vernito plonosios medvilnės arba geltono Vernito akrilano?
Atsakyti
QUOTE("molla" @ 2011 04 06, 08:27)
Sveikos. Gal kuri matėte Kaune pirkti geltonos Vernito plonosios medvilnės arba geltono Vernito akrilano?

Atrodo, buvo ABC seniau; 4u:
mergaitės, kaip jums atrodo, ar kiauraraščiu megztas siūlas skersuoja?
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2011 04 06, 13:46)
Atrodo, buvo ABC seniau; 4u:
mergaitės, kaip jums atrodo, ar kiauraraščiu megztas siūlas skersuoja?

Siulas skersuoja mezgant geruju lygme,o mezgant rasta ar kiauriarasti nesiskersuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE("molla" @ 2011 04 06, 09:27)
Sveikos. Gal kuri matėte Kaune pirkti geltonos Vernito plonosios medvilnės arba geltono Vernito akrilano?



Penktadieni vaziuoju pas Vernito siulu gamintoja, pasakyk tiksliai man i a.z ka nori, palik kontaktus ir galesiu parvezti bei galbut perduoti Kaune arba pastu persiusti
Atsakyti
QUOTE(sauadsa @ 2011 04 03, 12:13)
Sveikos. Gal kuri esate nėrusi-mezgusi iš Almina medvilnės.Almina medvilnė. Laukčiau atsiliepimų. Ir dar klausimėlį turiu: kažin ar galima internetu nusipirkti Vernito medvilnės? smile.gif


Neriau is Alminos svarkeli. Tokia pati kaip Begonija, jei neret is jos. Nerinukas gavosi minkstas, po skalbimo nesutiso, po vasaros nesiojimo po pazastim truputi islindo pukas, nors kasdien ir nedevejau. Ir man rodosi, kad spalva tai kazkaip greitai pabluko. Siaip neblogas siuliukas.
Atsakyti
Klaipėdietės gal padėsit?
Ar Tilžės turguje prie pagrindinio įėjimo vis dar prekiauja Maxi siūlais ir kokia kaina gal žinot?
Ir dar gal žinot kur pigiausiai jų nusipirkti :-)
Atsakyti
Pagal mane tai dar prekiauja, bet prekiauja ir paskutinėj eilės maxiais ir Eva - pigiau tikrai nežinau kur gaut
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2011 04 07, 13:54)
Pagal mane tai dar prekiauja, bet prekiauja ir paskutinėj eilės maxiais ir Eva - pigiau tikrai nežinau kur gaut


o pagal storumą katrie storesni?
tie patys gal ir Eglės turguje prekiauja?
Atsakyti
Eva būna berods net trijų storių - reik vietoj žiūrėt, o Eglės turguj ko gero nebeprekiauja, nes irgi persikėlė į Tilžės turgų, tik kitoj eilėj
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie siūkus RAM, kad skaroms tai taip o kažin kaip kokiam megztukui. ar nenusburbuliuoja tuoj, ar neištįsta gal yra mezgusių iš šių siūlų
Atsakyti