Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Buvau siandien Gariunuose ir "sugriesijau" blush2.gif . Nusipirkau siulu, nors buvau sau pasizadejusi nepirkti, kol senienu nesumegsiu. Neatsilaikiau. Labai grazus siulas pasirode nertai vasarinei suknelei. Balti. Lanoso Papillon, 50 g-210 m, 50% medvilne, 50% viskoze. Nesu dar ju bandziusi
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 03 20, 13:53)
Buvau siandien Gariunuose ir "sugriesijau"  blush2.gif . Nusipirkau siulu, nors buvau sau pasizadejusi nepirkti, kol senienu nesumegsiu. Neatsilaikiau. Labai grazus siulas pasirode nertai vasarinei suknelei. Balti. Lanoso Papillon, 50 g-210 m, 50% medvilne, 50% viskoze. Nesu dar ju bandziusi

Mezgiau is ju suknute labai vesus siuliukas,vasarai pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 03 20, 12:53)
Buvau siandien Gariunuose ir "sugriesijau"  blush2.gif . Nusipirkau siulu, nors buvau sau pasizadejusi nepirkti, kol senienu nesumegsiu. Neatsilaikiau. Labai grazus siulas pasirode nertai vasarinei suknelei. Balti. Lanoso Papillon, 50 g-210 m, 50% medvilne, 50% viskoze. Nesu dar ju bandziusi


man jie irgi labai mieli pasirode, pirkau pries metus kasiuluose, bet taip ir nepaneriau. O gariunuose kokia ju kaina? as 5.5 lt mokejau
Atsakyti
5 lt/vnt
Nusipirkau 1 pokuote-6 vnt. Galvoju dabar, ar uzteks... Dydis mano XS-S, turetu gal uztekti suknutei be rankovyciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 20 kovo 2011 - 13:33
QUOTE(Viksė @ 2011 03 20, 14:31)
5 lt/vnt
Nusipirkau 1 pokuote-6 vnt. Galvoju dabar, ar uzteks... Dydis mano XS-S, turetu gal uztekti suknutei be rankovyciu


o situ siulu kitu spalvu ar buna.Man reiktu suknelei tokios sudeties aukso spalvos rusvu.Ar buna ju tokiu?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 03 20, 18:23)
o situ siulu kitu spalvu ar buna.Man reiktu suknelei tokios sudeties aukso spalvos rusvu.Ar buna ju tokiu?


taip, buvo ir kitokiu spalvu. Kokios tiksliai-dabar nepasakysiu, nes nelabai demesi atkreipiau-plytine, bordo, tamsiai melyna, pieniska (tokia ne visai balta), dar kazkokiu...
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 03 20, 12:52)
Noretusi isgirsti nuomone apie siuos siuliukus.Kurie svelnesni ir kokybiskiau nesiotusi?

user posted image



Man labiau patiko Yarnart'o angora de luxe. Atrodo jie tikrai geriau, ir šiek tiek mažiau veliasi.
Tik g.gif g.gif jie nė vieni nešvelnūs unsure.gif jei kandimo prisibijot, tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 03 20, 12:52)
Noretusi isgirsti nuomone apie siuos siuliukus.Kurie svelnesni ir kokybiskiau nesiotusi?


QUOTE(Nite @ 2011 03 20, 19:03)
Man labiau patiko Yarnart'o angora de luxe. Atrodo jie tikrai geriau, ir šiek tiek  mažiau veliasi.
Tik  g.gif  g.gif jie nė vieni  nešvelnūs unsure.gif jei kandimo prisibijot, tai  schmoll.gif

O gal sie siuliukai butu svelnesni,nes storis lyg ir panasus i ankstesnius?
http://www.siulai.eu...;category_id=31
http://www.siulai.eu...p;category_id=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 20 kovo 2011 - 18:34
QUOTE(Liepa B. @ 2011 03 20, 18:32)
O gal sie siuliukai butu svelnesni,nes storis lyg ir panasus i ankstesnius?
http://www.siulai.eu...;category_id=31
http://www.siulai.eu...p;category_id=1

Mezgiau iš antrųjų (Lanoso super angora), man nepatiko schmoll.gif net mezgant regis griaužė rankas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 03 20, 13:53)
Buvau siandien Gariunuose ir "sugriesijau"  blush2.gif . Nusipirkau siulu, nors buvau sau pasizadejusi nepirkti, kol senienu nesumegsiu. Neatsilaikiau. Labai grazus siulas pasirode nertai vasarinei suknelei. Balti. Lanoso Papillon, 50 g-210 m, 50% medvilne, 50% viskoze. Nesu dar ju bandziusi

Aš kepurytę iš jų mezgusi buvau, labai smagūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 03 20, 12:52)
Noretusi isgirsti nuomone apie siuos siuliukus.Kurie svelnesni ir kokybiskiau nesiotusi?

user posted image

Ir dar klausimas kaunietems,kuriose parduotuvese uzmatete siu siuliuku?

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Visų 3 yra prie 25-mečio turgelio ir Mituvos sankrižos, taip pat bazėse traukinuky. Pagal kokybę:
1 vieta - Yarn art ir Alize
2 vieta - Linate
3 vieta - Angora Ram - jie minkščiausi, bet truputėlį vatiniai ax.gif


Asmeniškai man super visi 4 variantai, daug iš jų mezgu, renkuosi pagal spalvą, nes kokybė tenkina visų 4u.gif

Lanoso Super angora taip pat bandyta - kanda net man, o aš visai nejautri tokiems dalykams.
Atsakyti
Gal kuri galite pakomentuoti rolleyes.gif
rašo:
siūlai 100% bambuko

na, jie labai minkštučiai, malonūs, bet noriu išgirst atsiliepimų
Atsakyti