Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Sveikos auksarankes 4u.gif
gal galit patarti kokie siulai tinkamiausi butu maudymosi kostiumeliui nusimegzti?
ir gal nuoroda arba tikslu pavadinima galetumet parasyt.
juk vasara arteja reik pradet ruostis siltajam sezonui ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles 4u.gif
gal galit parasyti kaip sie siuliukai?
Nako Angoramatik
Atsakyti
Labas turiu tokių siūlų, galit gal kas pakomentuot ar jie kam tikę blush2.gif Turiu maniją prisipirkt per išpardavimus blush2.gif :

1. 100% akrilas papigiai labai pirkti, juodi.Firmos neyskaitau blush2.gif
2. 41,5% vilna ir 58,5% akrilinis pluostas..irgi kinietiski ax.gif
3.Lavina- 30% vilnos ir 70% akrilinio pluosto(tokie storoki spalvoti)
4. charlotte-70% akrilanas, 20% vilna, 10% poliamidas.
5. Lisa - 100% akrilas
6. Angora ram - 60% akrilo ir 40% mohera

Kokia turi būti sudėtis, kad nesitampytų ir nesibumbuluotų? Jei kas galėsit atsakyti, būsiu baisiai baisiai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkita's @ 2011 03 19, 17:08)
sveikos mezgejeles 4u.gif
gal galit parasyti kaip sie siuliukai?
Nako Angoramatik

kiek teko pirkti siulu nako visi labai tamposi bumbuluojasi eina pukas skalbiant man nepatiko
Atsakyti
Idomu,su NAKO medvilne tas pats?
Atsakyti
QUOTE(Daubarė @ 2011 03 19, 13:06)
Sveikos.

Sakykit iš kokios sudėties siūliukų megztumėte vaikišką liemenę pavasariui? blush2.gif

Ar galima iš pusvilnės ar jau reiktų medvilnės? Tokia mezgėja tesu, tai susisuko galva kas tiktų labiau.

Aš jau ant medvilnės perėjau šį sezoną smile.gif

QUOTE(CACIS @ 2011 03 19, 15:20)
Sveikos auksarankes  4u.gif
gal galit patarti kokie siulai tinkamiausi butu maudymosi kostiumeliui nusimegzti?
ir gal nuoroda arba tikslu pavadinima galetumet parasyt.
juk vasara arteja reik pradet ruostis siltajam sezonui ax.gif  thumbup.gif


Medvilnė. Kad ir lietuviški Vernito 4u.gif
QUOTE(InesaP @ 2011 03 19, 17:22)

6. Angora ram - 60% akrilo ir 40% mohera



Iš šitų mezgiau daug megztukų, šaliką, kepurę, puikūs siūlai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murkita's @ 2011 03 19, 17:08)
sveikos mezgejeles 4u.gif
gal galit parasyti kaip sie siuliukai?
Nako Angoramatik

Pritariu taip pat pilveliukas nuomonei - nieko gero is ju. schmoll.gif Salika platu turiu tai apsimuturiuoti gerai, o megztini isardziau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 03 19, 11:02)
nusipirkau vakar Silk effect ALIZE DIVA pabandymui. 100 g 350 m, microfiber acrylic 100%. Vizualiai ir paciupinejus, sakyciau, mercerizuota medvilne smile.gif Gal kas nors esate bandziusios-kaip nesiojasi rubelis.
Pasibandziau pavyzdelius. Jei nerimui, tai, manau, labai tinkamas sijonams. Suknelei ar bliuzelei-per storas. Megztas 3.5 virbalais-turetu graziai kristi, nes turi sunkumo. Ir turetu buti malonus prie kuno-turintis silko vesumo.
Zinau, kad daugelis "kreivai" ziuri i nenaturalius siulus smile.gif Bet man akrilanas patinka smile.gif
Laukiu komentaru smile.gif

Tiesa, isskalbtas pavyzdelis (megztas lygiu rastu) savo dydzio nepakeite


Aš taip pat čiupinėjau šiuos siūliukus, labai patiko, tiesa, kol kas dar nenusipirkau. Aš manau, kad jie labai tiktų nerti maudymosi kostiumėliui, siūlas toks slidokas, prabangiai atrodantis, o ir sušlapęs neturėtų jokių fokusų rodyt kaip natūralus pluoštas (ne bambukas- nesukietės, ne medvilnė - nei trauksis, nei tįs.) Sijonams manau taip pat labai tinkamas.
Artimiausiu metu tikrai žadu šių siūliukų nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2011 03 19, 18:21)
kiek teko pirkti siulu nako visi labai tamposi bumbuluojasi eina pukas skalbiant man nepatiko



QUOTE(zifara @ 2011 03 19, 20:47)
Pritariu taip pat pilveliukas nuomonei - nieko gero is ju.  schmoll.gif Salika platu turiu tai apsimuturiuoti gerai, o megztini isardziau doh.gif

aciu 4u.gif , as mezgiau sali is tu siulu, kur nuoroda idejus, butent tu spalvotu, nezinau kaip nesiosis, jis pas drauge smile.gif ax.gif , bet megzti juos man patiko
Atsakyti
Merginos,jei kas neret is Doppio Ritorto,gal galit pasakyt ar tysta siuliukas isskalbus?Atsiprasau ,darbo kompas sveplas blush2.gif
Atsakyti
Noretusi isgirsti nuomone apie siuos siuliukus.Kurie svelnesni ir kokybiskiau nesiotusi?

user posted image

Ir dar klausimas kaunietems,kuriose parduotuvese uzmatete siu siuliuku?

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 03 19, 19:41)
Iš šitų mezgiau daug megztukų, šaliką, kepurę, puikūs siūlai  4u.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti