Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(kristinkag @ 2011 03 16, 16:00)
Jei nerta nuo juosmens i apacia tai apacia truputi paardyti nesunku, jei vien tik nuo apacios butu nerta tai jau butu sudetinga

Tai va , kad pagal raštą neišeina nuo apačios doh.gif
Tai gal kas žinot ar JAVA siūlai traukiasi išskalbus mezginį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 03 16, 19:31)
gal zinot mergaites, kaip sitie siuliukai ? http://www.mezgyklel...-art-jeans.html  gavau dovanu ir nezinau ka cia nusismezgus g.gif  ar netysta, ar nesivelia? gal esat isbande?


Mezgiau aš iš jų tuniką ir išskalbus gavosi suknelė. Gal neriant taip netįstų
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2011 03 16, 19:31)
Tai va , kad pagal raštą neišeina nuo apačios  doh.gif
Tai gal kas žinot ar JAVA siūlai traukiasi išskalbus mezginį  g.gif

O gal nuotrauka galit ikelti, gal kas patartu kaip sutrumpint gal imanoma ir ydomu koks rastas. As tai nemezgiau is ju negaliu pasakyti ar traukkiasi
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2011 03 16, 18:52)
Man labai patiko - nei tįsta, nei pumpuruojas. Visą žiemą pranešiojau palaidinę, kadangi labai šviesios spalvos, tai skalbiau su skalbimo mašina gan dažnai ir jokio ženklo smile.gif

O jų parduotuvėse Kaune kur nors yra? Kokia kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2011 03 16, 19:31)
gal zinot mergaites, kaip sitie siuliukai ? http://www.mezgyklel...-art-jeans.html  gavau dovanu ir nezinau ka cia nusismezgus g.gif  ar netysta, ar nesivelia? gal esat isbande?

Jie tamprūs. Nuo svorio tįsta į apačią, taip pat labai tįsta ir į šonus. Šiaip geri siūlai, mezgiau boleriuką, gražiai išėjo, puikiai nešiojosi, bet kitą kartą iškart megzčiau dydžiu mažesnį rūbelį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 03 16, 20:16)
O gal nuotrauka galit ikelti, gal kas patartu kaip sutrumpint gal imanoma ir ydomu koks rastas. As tai nemezgiau is ju negaliu pasakyti ar traukkiasi

Kaip patrumpint jau turiu sumąsčius, bet nesumastau ar verta dabar vargt , jei išskalbus pasitrauks blush2.gif užtat ir klausiu, gal kas žino apie siūlus, bet turbūt teks pirma išskalbt ir tada žiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2011 03 17, 10:38)
Kaip patrumpint jau turiu sumąsčius, bet nesumastau ar verta dabar vargt , jei išskalbus pasitrauks  blush2.gif užtat ir klausiu, gal kas žino apie siūlus, bet turbūt teks pirma išskalbt ir tada žiūrėt.

Tada teks taip ir daryti, nieks neatsiliepia
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 03 17, 10:03)
Jie tamprūs. Nuo svorio tįsta į apačią, taip pat labai tįsta ir į šonus. Šiaip geri siūlai, mezgiau boleriuką, gražiai išėjo, puikiai nešiojosi, bet kitą kartą iškart megzčiau dydžiu mažesnį rūbelį 4u.gif

dekui, bandysiu mazesni megzt. siulas tikrai labai mielas, nekanda ir galima ant kuno nesiot.
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2011 03 16, 18:31)
Tai va , kad pagal raštą neišeina nuo apačios  doh.gif
Tai gal kas žinot ar JAVA siūlai traukiasi išskalbus mezginį  g.gif



Man JAVA pasitempia tik į ilgį šiek tiek (priklausomai nuo megztuko ilgio - kuo ilgesnis, tuo sunkesnis, bet is megztuko suknele nesigaus), o šiaip tai - puikus siūlas, labai mėgstu jį thumbup.gif
Atsakyti
Aš iš Kudel.ru atsisiunčiau bambuką su medvilne. Nuostabiai švelnus, minkštas siūlas. Bet jau į šonus kaip tamposi.... Reikia megzti dviem išmierom mažesnį mezginį, nes būna maišas. neišsigąsti, kad mezgant atrodo ant vaiko, nes išskalbus ir apsivilkus kaip mat išsitampo.
Atsakyti
merginos niekur nerandu siulo irisu-ar as jau dabar kazka painio ar maxi siulas ir yra irisas, nes kai paklausiu pas pardavejas siulo man maxsi-bet sis skabiamas blunka traukiasi ir kieteja , ar jo yra keliu rusiu
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2011 03 17, 16:54)
merginos niekur nerandu siulo irisu-ar as jau dabar kazka painio ar maxi siulas ir yra irisas, nes kai paklausiu pas pardavejas siulo man maxsi-bet sis skabiamas blunka traukiasi ir kieteja , ar jo yra keliu rusiu

siūlai.eu yra ir maxi, ir irisų 4u.gif
Atsakyti