Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Gal kazkur praleidau-tai pasikartosiu blush2.gif Ziuriu, pagyru temose vis pasirodo darbeliu is YarnArt Wool. Kaip nesiojasi mezginiai is situ siulu? Skalbiant netysta?
Atsakyti
QUOTE(vincis @ 2011 03 11, 19:55)
Tikrai nepasakyčiau  schmoll.gif Šilainių Maximos II aukšte prekiauja 100% bambuko siūlu. Labai minkštas ir malonus prie kūno  thumbup.gif

Nu vat ir man panasiai pasirode drinks_cheers.gif
Atsakyti
o konkreciai koks pav. siulo sito su bambuku ir koks efektas su juo:) ir ar jis duoda siluma, ar tysta, ar issisedi -issitampo ar nesiburbuliuoja. g.gif su silku praktokos neturejau tik kiek domejejausi tai mergaites neria su silku tada kai ima machera, tai silkas del tvirtumo ir kad netystu mezginys g.gif tai galvojau kad panasiai bus ir su medvilne, nes viena medvilne tysta ir labai tamposi. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilveliukas: 11 kovo 2011 - 21:52
Aš turėjau bambukinius "Panda". Tai švelnūs, bet sunkūs, šalikui suėjo 300g doh.gif Bet netįso, nesibumbuliuoja schmoll.gif
http://public.fotki....0376.html#media blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vincis @ 2011 03 11, 18:55)
Tikrai nepasakyčiau  schmoll.gif Šilainių Maximos II aukšte prekiauja 100% bambuko siūlu. Labai minkštas ir malonus prie kūno  thumbup.gif

Tikrai švelnus ir malonus, bet reikia raštą jam pritaikyt. Mezgiau perliniu- išsitampė kaip maišas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 03 09, 14:49)
O gal kas zino kur Klaipedoj Vernito medvilne galima isigyti?

Dangute tikrai pigu.. o kur radai kiek siuntimas kainuos?

Aš į krepšelį pabandžiau įsidėt. Išėjo, kad kiek kainuoja siūlai, tai tiek ir siuntimas. Man siūlų kaina susidarė apie 32 lt, o siuntimas- 31 lt su centais. Kol buvau vienus įsidėjusi, siuntimas buvo dar daugiau už siūlų kainą. Siūlai apie 17 lt, siuntimas beveik 20 lt.
Tiesą sakant, užsakinėjant tiesiai iš turkų skirtumo nėra. Paskaičiavo beveik taip pat, kadangi nežinau, koks dabar tikslus dolerio kursas, nežinau, gal kokiu litu ar dviem ir pigiau. Susidėjau į krepšį už 12 $, siuntimas 11,75 $. g.gif
Atsakyti
na siandien nusipirkau alize-bambukiniu siulu -400m, 100proc. bambukas tokie svelnuciai ziuresiu kas gausis, bandysiu gabaliuka maza , galiu ideti rastuka kas gausis
Atsakyti
QUOTE(super voverė @ 2011 03 10, 21:41)
Aš mezgiau kojines, bet daugiau nieko nekilo noras megzti, kai jas panešiojau. Su burbuliavimusi pusė bėdos ( burbuliuojasi, bet nėra visai baisiai), bet vat tamposi - kaip velnias, porą kartų apsimaunu ir jau galiu dėti skalbti, nes pradeda labai smukti. Tuo tarpu su kojinėmis iš Regijos tokia bėda nekyla smile.gif


Aš dvyniams kojinės iš Panda Print mezgiau ir baktusiukus - gal kad tankiai mezgu, tai tikrai nė trupučio neišsitampė schmoll.gif . Na, kojinės veliasi labiau, baktusai - visai ne. Regia irgi patinka kojinėms smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(amelija28 @ 2011 03 11, 19:14)
Prasau patarimo zinoviu: koks siulas butu tinkamiausias neperstoriausiam paltukui numegzti, ir maziausiai burbuliuosis rolleyes.gif Apie siulus ir mezgima ne bum bum, tai busiu labai aciuks.gif

Tokiems mezginiams aš renkuos lietuviškus siūlus - Teksrenos, Vernito. Pagal mane geriausias kokybės ir kainos santykis.
Atsakyti
Gal žinote kur Klaipėdoje prekiauja Red Heart Miami siūlais. Pirmais užsisakynėdavau iš auksaranke.net , dabar nebeturi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Restar @ 2011 03 12, 17:02)
Aš dvyniams kojinės iš Panda Print mezgiau ir baktusiukus - gal kad tankiai mezgu, tai tikrai nė trupučio neišsitampė schmoll.gif . Na, kojinės veliasi labiau, baktusai - visai ne. Regia irgi patinka kojinėms smile.gif.


Aš iš tų, kurios sumezga labai kietai, bet man tamposi, iš kitų siūlų praktikos man kilo mintis, kad tas tampymasis ir burbuliavimasis dar priklauso ir nuo siūlo spalvos - dažymo...
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 03 09, 15:49)
O gal kas zino kur Klaipedoj Vernito medvilne galima isigyti?

Dangute tikrai pigu.. o kur radai kiek siuntimas kainuos?


Klaipedoje budavo Debreceno gatveje, Grustes / Vaiku pasaulio pastate, tokioj mazutej parduotuvej.
Papildyta:
QUOTE(Sissta @ 2011 03 09, 15:49)
O gal kas zino kur Klaipedoj Vernito medvilne galima isigyti?

Dangute tikrai pigu.. o kur radai kiek siuntimas kainuos?


Klaipedoje budavo Debreceno gatveje, Grustes / Vaiku pasaulio pastate, tokioj mazutej parduotuvej.
Atsakyti