Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

ačiū lb 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(balandinukai @ 2011 03 01, 15:34)
planuoju tokia suknute vasarai,


MAXI tiktų 4u.gif
QUOTE(sauadsa @ 2011 03 01, 16:07)
Sveikos.
Gal kuri nors esate mezgusi iš NAKO Bamboo siūliukų?


Tįsta, neverta schmoll.gif
QUOTE(Liepa B. @ 2011 03 01, 18:22)
Kurie is siu siuliuku svelnesni?Labai dekoju padejusioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif

http://www.siulai.eu...;category_id=31

http://www.siulai.eu...;category_id=31

Švelnesni pirmi 4u.gif
Atsakyti
Merginos,gal kas zinot kas zymima siulu sudetyje zenklu WP ?
WO-vilna
WS-kasmyras
o WP smile.gif ?
Atsakyti
[quote=Eledita,2011 03 01, 23:50]
...mezgiau iš Britta medvilnės su viskoze, labai man patiko. kaina panaši kaip Javos, tik šiek tiek storesni.
[/quote]
O kas šitų siūlų gamintojas?
[/quote]


atsiprašau, pavadinimą ne taip parašiau. siūlai BRILLA, 50 g - 110 m. gamintojas Italija, pirkau "Verpaluose" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 03 02, 10:02)
Merginos,gal kas zinot kas zymima siulu sudetyje zenklu WP ?
WO-vilna
WS-kasmyras
o WP  smile.gif ?

WP- alpaka
plačiau Vilnos rūšys
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2011 03 02, 10:35)
WP- alpaka
plačiau Vilnos rūšys

Aciu labai smile.gif
Atsakyti
merginos o yarnart begonia siulai daugiau nerimui skirti>? Norejau vasarai sarafaniuka mazajai numegzt, bet ziuriu kad daugiau neria is siu siulu. O kaip su mezgimu? Ar jie nelabai tinkami?
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2011 03 02, 12:08)
merginos o yarnart begonia siulai daugiau nerimui skirti>? Norejau vasarai sarafaniuka mazajai numegzt, bet ziuriu kad daugiau neria is siu siulu. O kaip su mezgimu? Ar jie nelabai tinkami?


Aš mezgiau iš jų švarkiuką dukrai. Man jie patiko. Tik jie yra gana sunkūs ir mezginį kaip reikiant tempia žemyn (na pas mane dar ir raštas toks buvo, kuris prideda svorio ir tempia žemyn, bet man to ir reikėjo mirksiukas.gif )
Atsakyti
Ateinu ir as cia patarimo ax.gif
Buvau isimylejus merino vilnele, bet ji iskalbus man taip tysta... verysad.gif Gal galite rekomenduoti, kokios sudeties siulus geriau rinktis, kad ir silta, ir kuo naturaliau butu (mezgu mazytei dukrytei) bei kuo geriau skalbtus ir nesiotus?
Db nusipirkau su 30 proc. akrilano ir mezgu dvigubu siulu, zesiu, kas cia gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2011 03 02, 12:12)
Aš mezgiau iš jų švarkiuką dukrai. Man jie patiko. Tik jie yra gana sunkūs ir mezginį kaip reikiant tempia žemyn (na pas mane dar ir raštas toks buvo, kuris prideda svorio ir tempia žemyn, bet man to ir reikėjo  mirksiukas.gif )


aisku, bet koks topas gal labai nenutįstu g.gif o gal kokius siulus kas rekomenduosit mezginiams vasarai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2011 03 02, 12:54)
aisku, bet koks topas gal labai nenutįstu  g.gif  o gal kokius siulus kas rekomenduosit mezginiams vasarai?  4u.gif

Man irgi įdomu ax.gif Numačiau vasarai megzt iš Begonijos ir Auksinės medvilnės (siūlai.eu), bet man reikia, kad tiktų megztukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 28, 20:18)
Savanorių Mituvos kampas  4u.gif


Ačiū už ats., bet skambinau, sakė neturi. Visgi radau Savanoriuose prie sinagogos smile.gif

QUOTE(liamuna @ 2011 02 28, 21:58)
Manau, kad daug, nes metrazas nedidelis. Ir man dar atrodo, kad begonija siek tiek sunkokas siulas tokiai siuknelei, as rinkciausi kitoki, lengvesni, gal su linu, ar viskoze, plonesni, nes jusu pvz suknele nerta, ir atrodytu grubokai sakyciau  blush2.gif bet cia tik mano nuomone.  4u.gif


Ačiū už nuomonę smile.gif Tik vat kiek tas "daug"? 1- 1,5 kg? Daugiau? Siūlo storio tai kaip tik tokio reikia. Su linu netinka, nes noriu truputį žvilgesio, o su viskoze ne kažkiek ir lengvesni, be to maišytas siūlas dažniausiai turi margumo įspūdį, ko nenoriu. Žodžiu, pasibandžiau raštą su begonia, java ir catania fine, tai begonia pasirodė kietokas, o java skystokas; catania fine - tvirtas, bet minkštas, tai juos ir rinksiuos, tik reik nuspręst, kiek pirkt...
Atsakyti