Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(L@imužė @ 2011 02 20, 17:16)
Mano viena klientė labai patenkinta šitais siūliukais - jau tris mezginius iš jų turi ir dar du eilėj laukia  bigsmile.gif

user posted image

http://www.siulai.eu...;category_id=26

Kokio numerio virbalais mezgate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 02 20, 18:36)
O kiek siūlų maždaug sunaudojat megztukui? Žiūriu, jų metražas neblogas. Beje, gal bandėt iš ten siūlus Rozita ( ten 50 gr-500m). Atrodo, išeiga gera, tik kažin, kaip kokybė? g.gif

Megztuką mezgiau iš dviejų siūlų, dydis L ( į didžiąją pusę) , tai sumezgiau 7 matkelius. Vąšeliu nėriau kostiumėlį, tai sunėriau 11 matkelių. Mašina mezgiau golfiuką, tai sunaudojau 4 matkelius - visi mezginiai L-XL dydis.
Rozitos siūlų dar nenaudojau, bet nusipirkau šeštadienį. Sakė iš 2 vnt išeina didekis šalis, bet jau nestori jie visai .
QUOTE(dontstop @ 2011 02 21, 16:46)
Kokio numerio virbalais mezgate?  ax.gif

Iš vieno siūlų tik vąšeliu ir mašina temezgiau, o iš 2 siūlų mezgiau 3,5 numerio virbalais, bet aš laisvai mezgu.
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2011 02 20, 17:20)
kad slapias bambukas baisus - skaiciau kazkur. O nesiojasi smagiai, miela prie kuno ??


Šlapias toks truputį "medinis", bet išdžiūvęs dar paminkštėja, labai mielas prie kūno, aš vasarinę bliuskutę turiu iš 100 proc bambuko, maloniai vėsina, toks jausmas, kad iš vis nieko nedėvėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liumcikas @ 2011 02 18, 17:31)
sveikos, permeciau ir viena ir kita tema, na prisipazinsiu pritrukau jegu perskaityti vidury sios temeles, bet man uzkliuvo, kad niekur nera parasyti apie medvilninius siulus kurie yra geriausi, megzti nerti..
planuoju vasarai nusinerti suknele, bet niekaip neisisrenku siuluku, vieni siulo su sintetika  maisytus, kiti sako vien tik medvile, nors pati nelabai draugauju su betkokia sintetika, bet va bandziau megzti is yarn begonija " lyg neapsimelavau su pavadinimu" na man lyg pasirode kietoki butu sukneliai?
labai prasau patarti kurie butu geriausi, vasarinei suknelei nertai? kad guletu grazei, minsti butu, skalbtis lengvai nu pacius paciausius..
aciu labai uz visa inforamcija smile.gif



Paskutiniu metu teko girdėti labai gerus atsiliepimus apie liną, kad ir vąšeliu, ir virbalais tinka narplioti, kad gerai skalbiasi, nešiojasi...
Atsakyti
turiu babina (~0.5 kg) balto lino ir nezinau ka su juo daryti. Tiek nertas, tiek megztas daiktas gaunasi standus ir kietas, rastas nelygus... Labai man jis patiko, nusipirkau, o dabar delioju is lentynos i lentyna... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 02 28, 10:44)
turiu babina (~0.5 kg) balto lino ir nezinau ka su juo daryti. Tiek nertas, tiek megztas daiktas gaunasi standus ir kietas, rastas nelygus... Labai man jis patiko, nusipirkau, o dabar delioju is lentynos i lentyna... doh.gif

na va, ir as uzvakar kaip tik nusipirkau lino... toks fainas pasirode, pabandziau nerti... biski sudukas gaunasi... na dar meginsiu kazka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridyte: 28 vasario 2011 - 09:46
Sveikutės,

Gal žinot, kur Kaune galima pačiupinėt Yarnart Begonia siūliukus?

Kas esat nėrusios iš panašaus metražo siūlų, mestelkit savo nuomonę, kiek man gali prireikti va tokiai suknelei tik iki žemės...

Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 02 28, 10:44)
turiu babina (~0.5 kg) balto lino ir nezinau ka su juo daryti. Tiek nertas, tiek megztas daiktas gaunasi standus ir kietas, rastas nelygus... Labai man jis patiko, nusipirkau, o dabar delioju is lentynos i lentyna... doh.gif


nu aš nesu bais patyrus mezgėja, bet kad iš lino gautųs kreiva....... mezzgiau net su labais plonais virbaliukais suknikės liemenį, viskas čiki gaunas. Šiaip linas man gražus būna tik išskalbtas ir išlygintas. va tokią vasarai nusinarpliojau:

user posted image

mamai kostiumėlį dar nėriau. dar didelis lino privalumas - jo kaina smile.gif nes suknikei siūlų suėjo gal už kokia 15 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 02 28, 10:44)
turiu babina (~0.5 kg) balto lino ir nezinau ka su juo daryti. Tiek nertas, tiek megztas daiktas gaunasi standus ir kietas, rastas nelygus... Labai man jis patiko, nusipirkau, o dabar delioju is lentynos i lentyna... doh.gif

o gal nuo dažno skalbimo paminkštės?
Atsakyti
QUOTE(Kanarele @ 2011 02 28, 14:12)
Sveikutės,

Gal žinot, kur Kaune galima pačiupinėt Yarnart Begonia siūliukus?

Kas esat nėrusios iš panašaus metražo siūlų, mestelkit savo nuomonę, kiek man gali prireikti va tokiai suknelei tik iki žemės...

Ačiū smile.gif

Savanorių Mituvos kampas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kanarele @ 2011 02 28, 13:12)
Sveikutės,

Gal žinot, kur Kaune galima pačiupinėt Yarnart Begonia siūliukus?

Kas esat nėrusios iš panašaus metražo siūlų, mestelkit savo nuomonę, kiek man gali prireikti va tokiai suknelei tik iki žemės...

Ačiū smile.gif


Manau, kad daug, nes metrazas nedidelis. Ir man dar atrodo, kad begonija siek tiek sunkokas siulas tokiai siuknelei, as rinkciausi kitoki, lengvesni, gal su linu, ar viskoze, plonesni, nes jusu pvz suknele nerta, ir atrodytu grubokai sakyciau blush2.gif bet cia tik mano nuomone. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 28 vasario 2011 - 22:00
QUOTE(Avijacija @ 2011 02 28, 14:31)
nu aš nesu bais patyrus mezgėja, bet kad iš lino gautųs kreiva....... mezzgiau net su labais plonais virbaliukais suknikės liemenį, viskas čiki gaunas. Šiaip linas man gražus būna tik išskalbtas ir išlygintas. va tokią vasarai nusinarpliojau:

mamai kostiumėlį dar nėriau. dar didelis lino privalumas - jo kaina smile.gif  nes suknikei siūlų suėjo gal už kokia 15 Lt.

Niekada nieko nesu bandžiusi megzti iš lino. Jokio supratimo apie jį neturiu ax.gif kiek metrų tokiai suknutei suėjo maždaug? Ir kokio storumo virbalais megzta?
Suknelė tai labai graži. Manau turėtų būti maloni dėvėti, bet jei gražus rūbas būna tik išlygintas... g.gif Niekada nelyginu jokių rūbų, negaliu pakęsti blush2.gif man asocijuojasi su išlyginta patalyne... ax.gif
Atsakyti