Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Liepa B. @ 2011 02 19, 22:58)
ant etiketes su dviem triusiukais gal ir seriasi,o su vienu kitokie.O del vyrisku ar moterisku,visada galvojau,kad nuo spalvos priklauso,o ne nuo siulo ax.gif

Nugi skonio reikalas biggrin.gif Mano nei vyras, nei sūnus jokio pūkelio nepripažįsta schmoll.gif schmoll.gif
O spalva g.gif nu man pvz raudona visai vyriška spalva, nors ir pati nešioju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2011 02 20, 09:29)
Nugi skonio reikalas biggrin.gif Mano nei vyras, nei sūnus jokio pūkelio nepripažįsta schmoll.gif  schmoll.gif
O spalva g.gif nu man pvz raudona visai vyriška spalva, nors ir pati nešioju  ax.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif maniskiai irgi pukuotus megztinius prie moterisku priskiria lotuliukas.gif
Atsakyti
Hi,
Peržiūrėjau Jūsų darbelius. Geras. Per kiek laiko šitiek galima nukurpt??? Ar naudojat kitliavimo mašiną susiuvimui. Aš nusipirkau Hague Linker D280H, tai dabar nebežinau, džiaugtis ar graužt nagus unsure.gif bigsmile.gif , laukiu kol pargabens iš Anglijos

Sėkmės tolimesnėj kūryboj
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2011 02 20, 10:29)
Nugi skonio reikalas biggrin.gif Mano nei vyras, nei sūnus jokio pūkelio nepripažįsta schmoll.gif  schmoll.gif
O spalva g.gif nu man pvz raudona visai vyriška spalva, nors ir pati nešioju  ax.gif



QUOTE(Lusasita @ 2011 02 20, 12:14)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  maniskiai irgi pukuotus megztinius prie moterisku priskiria  lotuliukas.gif

Na,tai butu nevisai megztinis,o toks golfiuko tipo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 19, 13:45)
sveikos
help.gif

ish kart atsiprashau kad neskaichiau visos temos, bet neturiu kada ryt vaiko gimtadienis, mezgiau liemene pagal tema ir shiandien ishplovus drungnam vandeni  ishtyso, dabar ten mano du mazhiai gali tilpt  cray.gif  blink.gif
bandzhiau perplaut karshtam vandeni niekas nepasikeite  angel_sadangel.gif
siulai pirkti ish casa lanos, sudetis 100% pure new wool, gal bandyt i skalbimo mashina kisht? bet bijau kad suvels nei mano mazhius gali nebeilyst...  doh.gif
gal kas patarimu duos? 
help.gif  help.gif  help.gif


į karštą vandenį nepatarčiau, susitrauktų bet liktų kietas nemielas mezginys. Tokie jau tie siūlai šios rūšies. aš renkuosi mažesnius virbalus nei rekomenduoja gamintojas, plius dar didesniem mezginiam reiktų megztis pavyzduką ir jį išsiskalbti. dar būtų blogai jei rankom išskalbtą ir dar tokį visą prisisunkusį mezginį vandens kažkur pakabintumėt. ištystų tik dar labiau. aš tai mezginius iš panašių siūlų skalbiu rankom tik gręžiu su skalbimo mašina ant maximalių apsukų. Tada irgi nekabinu o ant kažko pakloju kad nesitampytų ir galutinai išdžiūtų. dar kažkas sakė kad išdžūvęs susitraukia....nu man tai nesitraukė 4u.gif man tai kai pirmą kartą su panašiais siūlais mezgiau ištiko šokas beskalbiant. Mezginys rankose tiesiog skysta skysta....... tik kai išsigręžia jau tada drąsiau į rankas imt tą daiktą numegztą.
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2011 02 19, 23:47)
g.gif  g.gif
kaip rodo praktika, tampytis gali bet kokios sudėties siūlai, tame tarpe ir su poliamidu wink.gif

Pagrindiniai skirtumai tarp poliamido ir akrilo (akrilano, poliakrilo ir t.t.) yra tvirtumas ir sunkumas. Akrilas šiaip yra lengvas pluoštas, lengvesnis už vilną, purus, minkštas, bet neatsparus trynimui. Todėl kojinėms rekomenduojami siūlai su poliamidu, jos ilgiau laiko. Poliamido deda į pluoštus iš kurių gamina kilimines dangas  biggrin.gif . Bet poliamidas yra sunkus, todėl numezgus didelį daiktą jis gali nutįsti nuo savo svorio, kaip pvz viskozinis rolleyes.gif . Nu ir poliamidas brangesnis rolleyes.gif Ir apskritai, kažkaip nepasakyčiau staigiai jokių vidutinio storio siūlų su poliamidu g.gif kojininiai nesiskaito biggrin.gif


Nu kaip Jus cia isdestet issamiai. Labai aciu.
Bet rimtai, su poliamidu ir nera storesniu siulu. Visi ploni (50g=210m tai as jau plonais vadinu) arba ypatingai ploni. Su VILNA nera.

O su medvilen yra:
80 medvilne+20poliamidas 50g=100m
90 medvilne + 10 poliamidas 50g=125m - cia jau storis geras. O mezginys ar butu labai sunkus?? GAlima rizikuoti megstuka megsti ??

DAr mane suintrigavo kupranugariu vilna 100 %

50medvilne+50 bambukas. Ar turejote reikalu su siais siulais?? Ko is ju tiketis?


Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2011 02 20, 16:58)
50medvilne+50 bambukas.  Ar turejote reikalu su siais siulais?? Ko is ju tiketis?


Is pusiau medvilnes, pusiau bambuko turiu megzta bliuze. Isskalbus tai issigandau, nes sukietejo baisiausiai, bes isdziuvus viskas gerai. Po pirmo skalbimo patisat siek tiek, paskui viskas savo vietoj palieka. Nekarstas siulas, labiau vasarinis.
Atsakyti
Mano viena klientė labai patenkinta šitais siūliukais - jau tris mezginius iš jų turi ir dar du eilėj laukia bigsmile.gif

user posted image

http://www.siulai.eu...;category_id=26
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2011 02 20, 18:08)
Is pusiau medvilnes, pusiau bambuko turiu megzta bliuze. Isskalbus tai issigandau, nes sukietejo baisiausiai, bes isdziuvus viskas gerai. Po pirmo skalbimo patisat siek tiek, paskui viskas savo vietoj palieka. Nekarstas siulas, labiau vasarinis.


kad slapias bambukas baisus - skaiciau kazkur. O nesiojasi smagiai, miela prie kuno ??
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 19, 13:45)
sveikos
help.gif

ish kart atsiprashau kad neskaichiau visos temos, bet neturiu kada ryt vaiko gimtadienis, mezgiau liemene pagal tema ir shiandien ishplovus drungnam vandeni  ishtyso, dabar ten mano du mazhiai gali tilpt  cray.gif  blink.gif
bandzhiau perplaut karshtam vandeni niekas nepasikeite  angel_sadangel.gif
siulai pirkti ish casa lanos, sudetis 100% pure new wool, gal bandyt i skalbimo mashina kisht? bet bijau kad suvels nei mano mazhius gali nebeilyst...  doh.gif
gal kas patarimu duos? 
help.gif  help.gif  help.gif

Jei plaunat rankom,tai butinai reikia grezti masina ant maksimumo apsuku ir patiesus dziovinti.Arba skalbti masina vilnos rezimu 30laipsniu temepraturoje.Tikrai nesusivels.Bet,kad visai gris i savo pradine forma,tai negaliu pazadet.

As aplamai visus mezginiu skalbiu skalbimo masina vilnos rezimu 30laipsniu temperaturoje.Isskyrus KID moheri.Dar niekas nesusivele schmoll.gif ,nezinau,kodel taip visos bijo skalbti masina.
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2011 02 20, 16:16)
Mano viena klientė labai patenkinta šitais siūliukais - jau tris mezginius iš jų turi ir dar du eilėj laukia  bigsmile.gif

user posted image

http://www.siulai.eu...;category_id=26

O kiek siūlų maždaug sunaudojat megztukui? Žiūriu, jų metražas neblogas. Beje, gal bandėt iš ten siūlus Rozita ( ten 50 gr-500m). Atrodo, išeiga gera, tik kažin, kaip kokybė? g.gif
Atsakyti
achiu visom uzh patarimus, mezginukas bishki pasitrauke, aishku nebeatrode taip grazhiai kaip priesh plovima, bet bent jau nebuvo iki keliu biggrin.gif
Atsakyti