Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(bambyze @ 2011 02 19, 12:34)
mergaitės,

siūlų parduotuvėse nerekomenduoja Kid Mocherio vaikiskai suknelei (noriu megzti krikštynoms servetėlinę suknelę metinukei) dėl pukų. Tokiu atveju kokius siūlus siūlytumėte rinktis?

nepukuotus, medvilnę, pvz
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 19 vasario 2011 - 12:39
sveikos
help.gif

ish kart atsiprashau kad neskaichiau visos temos, bet neturiu kada ryt vaiko gimtadienis, mezgiau liemene pagal tema ir shiandien ishplovus drungnam vandeni ishtyso, dabar ten mano du mazhiai gali tilpt cray.gif blink.gif
bandzhiau perplaut karshtam vandeni niekas nepasikeite angel_sadangel.gif
siulai pirkti ish casa lanos, sudetis 100% pure new wool, gal bandyt i skalbimo mashina kisht? bet bijau kad suvels nei mano mazhius gali nebeilyst... doh.gif
gal kas patarimu duos?
help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 19 vasario 2011 - 12:45
Sveikutes,

perskaiciau beveik visa tema (prabegom aisku) - gal galite paaiskinti man siek tiek apie siulu sudetis ir savybes:
vilna ar medvilne + poliamidas ; vilna ar medvilne + akrilanas - kiek suprantu tiek akrilanas tiek poliamidas duoda tvirtumo siului, turetu maziau mezginys tampytis, burbuliuotis nei gryna vilna ar medvilne.
Ar butent akrilanas ir poliamidas dar kazkokias skirtingas savybes turi.

Klausiu del to, kad kiek tyrinejau siulai su poliamidu daug brangesi uz siulus su akrilanu.

Minejo kazkas kojinems labai tinka vilna + poliamidas. O vilna + akrilanas ???
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 02 18, 17:05)
O kiek suėjo siūlų paltukui?


Apie 800g. Mano ugis 170, dydis tarp M ir L. tai gavosi beveik iki keliu.
O del storinimo, tai kiek lasiaku yra, tiek yra . Siulai ju nei prideda, nei nuima:)))) O jei rimtai, tai gaminukas gavosi storokas, bet labai mielas...
Papildyta:
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 19, 13:45)
sveikos
help.gif

ish kart atsiprashau kad neskaichiau visos temos, bet neturiu kada ryt vaiko gimtadienis, mezgiau liemene pagal tema ir shiandien ishplovus drungnam vandeni  ishtyso, dabar ten mano du mazhiai gali tilpt  cray.gif  blink.gif
bandzhiau perplaut karshtam vandeni niekas nepasikeite  angel_sadangel.gif
siulai pirkti ish casa lanos, sudetis 100% pure new wool, gal bandyt i skalbimo mashina kisht? bet bijau kad suvels nei mano mazhius gali nebeilyst...  doh.gif
gal kas patarimu duos? 
help.gif  help.gif  help.gif


Gali tekti permegzti... Bet pabandykit sudrekinus dziovinti patiesta ant zemes. Suformuokit reikiamo dydzio gaminuka ir palikit. Gal kazkiek pareis i savo vietas.
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 02 19, 12:45)
sveikos
help.gif

help.gif  help.gif  help.gif


Išdžiuvus turėtų susitraukti
QUOTE(fasion149 @ 2011 02 19, 18:35)
Sveikutes,

Ar butent akrilanas ir poliamidas dar kazkokias skirtingas savybes turi.

Klausiu del to, kad kiek tyrinejau siulai su poliamidu  daug brangesi uz siulus su akrilanu.

Minejo kazkas kojinems labai tinka vilna + poliamidas. O vilna + akrilanas ???


Akrilanas tamposi, poliamidas ne, tad formą geriau išlaiko siūlai su poliamidu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2011 02 19, 20:58)
Akrilanas tamposi, poliamidas ne, tad formą geriau išlaiko siūlai su poliamidu smile.gif


aisku. Nu labai svarbu aisku tas tampymasis. Ypac kai nesi profas mezgejas, ilgai narplioji ir labai gaila buna kai deformuojasi.

Poliamido uztenka ir 10 % ?? Kad nesideformuotu mezginys ? Ar reiketu 20 %
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2011 02 19, 19:05)
aisku. Nu labai svarbu aisku tas tampymasis. Ypac kai nesi profas mezgejas, ilgai narplioji ir labai gaila buna kai deformuojasi.

Poliamido uztenka ir 10 %  ??  Kad nesideformuotu mezginys ? Ar reiketu 20 %

Priklauso nuo mezginio dydžio, gaminio sunkumo, ir nuo požiūrio. Aš renkuosi 20 - 30%. Bet ir 10% užtenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2011 02 19, 21:23)
Priklauso nuo mezginio dydžio, gaminio sunkumo, ir nuo požiūrio. Aš renkuosi 20 - 30%. Bet ir 10% užtenka smile.gif


nu as dar konkreciu minciu neturiu ka meksiu - bet pradejau gilintis i siulu sudetis. KAd tai aklai nepirkciau o kazkiek zinociau ko tikestis is tos sudeties.
Nes tokios galybes primiksuotos kad ojojoi.
Atsakyti
Kiek reiketu pirkti siu siulu vyriskam megztukui M dydzio,megztusi is dvieju siuliuku ? Ar uztektu 400g? g.gif
http://www.siulai.eu...p;category_id=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 19 vasario 2011 - 20:41
QUOTE(varna575 @ 2011 02 19, 19:58)
Akrilanas tamposi, poliamidas ne, tad formą geriau išlaiko siūlai su poliamidu smile.gif

g.gif g.gif
kaip rodo praktika, tampytis gali bet kokios sudėties siūlai, tame tarpe ir su poliamidu wink.gif

Pagrindiniai skirtumai tarp poliamido ir akrilo (akrilano, poliakrilo ir t.t.) yra tvirtumas ir sunkumas. Akrilas šiaip yra lengvas pluoštas, lengvesnis už vilną, purus, minkštas, bet neatsparus trynimui. Todėl kojinėms rekomenduojami siūlai su poliamidu, jos ilgiau laiko. Poliamido deda į pluoštus iš kurių gamina kilimines dangas biggrin.gif . Bet poliamidas yra sunkus, todėl numezgus didelį daiktą jis gali nutįsti nuo savo svorio, kaip pvz viskozinis rolleyes.gif . Nu ir poliamidas brangesnis rolleyes.gif Ir apskritai, kažkaip nepasakyčiau staigiai jokių vidutinio storio siūlų su poliamidu g.gif kojininiai nesiskaito biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Liepa B. @ 2011 02 19, 21:41)
Kiek reiketu pirkti siu siulu vyriskam megztukui M dydzio,megztusi is dvieju siuliuku ? Ar uztektu 400g? g.gif
http://www.siulai.eu...p;category_id=1

Mano galva tai nelabai vyriški siūlai unsure.gif Pūkuoti ir bent jau salotiniai šeriasi žiauriai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nite: 19 vasario 2011 - 21:45
QUOTE(Nite @ 2011 02 19, 22:47)

Mano galva tai nelabai vyriški siūlai unsure.gif Pūkuoti ir bent jau salotiniai šeriasi žiauriai doh.gif

ant etiketes su dviem triusiukais gal ir seriasi,o su vienu kitokie.O del vyrisku ar moterisku,visada galvojau,kad nuo spalvos priklauso,o ne nuo siulo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 02 19, 22:58)
ant etiketes su dviem triusiukais gal ir seriasi,o su vienu kitokie.O del vyrisku ar moterisku,visada galvojau,kad nuo spalvos priklauso,o ne nuo siulo ax.gif


g.gif Siūliukai tai fainūs, malonūs megzti, bet aš irgi savo vyrui iš tokių nemegzčiau. Gal aš klystu, bet ir man jie kažkaip nevyriški atrodo g.gif
Bet čia tik mano nuomonė
Atsakyti