Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Karakum @ 2011 02 18, 14:59)
As pernai mezgiau paltuka is situ
http://www.alvita.lt...;category_id=12
Storio pakako, nes jis toks pustas siuliukas. Dar storesnio nesinoretu.



O kiek suėjo siūlų paltukui?
Atsakyti
sveikos, permeciau ir viena ir kita tema, na prisipazinsiu pritrukau jegu perskaityti vidury sios temeles, bet man uzkliuvo, kad niekur nera parasyti apie medvilninius siulus kurie yra geriausi, megzti nerti..
planuoju vasarai nusinerti suknele, bet niekaip neisisrenku siuluku, vieni siulo su sintetika maisytus, kiti sako vien tik medvile, nors pati nelabai draugauju su betkokia sintetika, bet va bandziau megzti is yarn begonija " lyg neapsimelavau su pavadinimu" na man lyg pasirode kietoki butu sukneliai?
labai prasau patarti kurie butu geriausi, vasarinei suknelei nertai? kad guletu grazei, minsti butu, skalbtis lengvai nu pacius paciausius..
aciu labai uz visa inforamcija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liumcikas @ 2011 02 18, 17:31)
sveikos, permeciau ir viena ir kita tema, na prisipazinsiu pritrukau jegu perskaityti vidury sios temeles, bet man uzkliuvo, kad niekur nera parasyti apie medvilninius siulus kurie yra geriausi, megzti nerti..
planuoju vasarai nusinerti suknele, bet niekaip neisisrenku siuluku, vieni siulo su sintetika  maisytus, kiti sako vien tik medvile, nors pati nelabai draugauju su betkokia sintetika, bet va bandziau megzti is yarn begonija " lyg neapsimelavau su pavadinimu" na man lyg pasirode kietoki butu sukneliai?
labai prasau patarti kurie butu geriausi, vasarinei suknelei nertai? kad guletu grazei, minsti butu, skalbtis lengvai nu pacius paciausius..
aciu labai uz visa inforamcija smile.gif


man visai patinka YarnArt Cotton Soft-55% medvilnes, 45% akrilo. Minksti, isskalbus-netysta
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

gal turit kokia nuorodėlę kur galėčiau pasiskaityti o gal galit šiaip parašyti apie siūlų sudėti, perkant į kokią sudėtį atkreipti dėmesį, kokie geriausiai nešiojasi. Domina storesni siūlai megztukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 02 18, 14:56)

Skalbiami traukiasi wink.gif gryna vilna, siūlas knatuotas. Skalbiant mašinoje panašėja į veltinį.
Atsakyti
QUOTE(vincis @ 2011 02 18, 21:30)
Skalbiami traukiasi wink.gif gryna vilna, siūlas knatuotas. Skalbiant mašinoje panašėja į veltinį.

Tam yra vilnos režimas. Reikia visai "bum bum" būti, kad vilnonį daiktą įmestum skalbti su įprasta programa. Niu, nebent tai superwash vilna. Atsiprašau, jei įžeidžiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 02 18, 21:36)
Tam yra vilnos režimas. Reikia visai "bum bum" būti, kad vilnonį daiktą įmestum skalbti su įprasta programa. Niu, nebent tai superwash vilna. Atsiprašau, jei įžeidžiau  ax.gif

Manau, kad jei neįžeidinėtumėt, nereiktų atsiprašinėt wink.gif
lotuliukas.gif nežinau, kaip ir kam čia su tuo "bum bum" biggrin.gif
esmė tame, kad šitą siūlą galima skalbti mašina, jei norit, kad jis susiveltų wink.gif tą dariau su riešinėm ir gavau labai smagų, neperpučiamą ir šiltą mezginį.

Beje, kaip komentavo klientės, pirkusios šį siūlą, jis kažkiek pasitraukia po kiekvieno skalbimo rankomis, o ne mašinoje 4u.gif

Tiesiog norėjau pasakyti, kad mezgant gali pasitraukti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 02 18, 19:24)
man visai patinka YarnArt Cotton Soft-55% medvilnes, 45% akrilo. Minksti, isskalbus-netysta


o kur ju buna pirkti? Geriausiai Vilniuje arba i-netu. Maciau Midaroje pora matkeliu, pasirode labai smagus, tik kad spalvu tebuvo tik kelios. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2011 02 18, 14:59)
As pernai mezgiau paltuka is situ
http://www.alvita.lt...;category_id=12
Storio pakako, nes jis toks pustas siuliukas. Dar storesnio nesinoretu.

šitiems dabar Maximoj akcija
tik pas mus spalvų pasirinkimas prastas , mačiau baltus, pilkus ir juodus

O kaip atrodė gaminukas iš jų. Labai storino?
Atsakyti
mergaitės,

siūlų parduotuvėse nerekomenduoja Kid Mocherio vaikiskai suknelei (noriu megzti krikštynoms servetėlinę suknelę metinukei) dėl pukų. Tokiu atveju kokius siūlus siūlytumėte rinktis?
Atsakyti
Truputį ne į temą, bet negaliu susilaikyt... blush2.gif Nuo pirmadienio cento parduotuvėse visiems siūlams 40 proc. nuolaida thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lingucis @ 2011 02 19, 11:40)
Truputį ne į temą, bet negaliu susilaikyt... blush2.gif  Nuo pirmadienio cento parduotuvėse visiems siūlams 40 proc. nuolaida thumbup.gif


bet kad ten tik sintetinius pardavineje blush2.gif
Atsakyti