Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Ką tik baiginėju šaliką iš "teskanos" 100 proc. vilnos, ir man jie nelabai, drįstu juos nupeikti. Siūlai ploni, teko dėti po du, ir labai jau greitai nutrūksta, tai pastebėjau, kaip dukrytė pradėjo nešioti iš šių siūlų kepurę. juos užsisakiau iš darbeliumanija.lt schmoll.gif , dabar laukia eilėje tunika, klientė atsinešė yarnart super merino. nusimato ilgas darbas doh.gif , nes siūlai ploni, bet labai gražiai žiūrisi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2011 01 05, 15:54)
Ką tik baiginėju šaliką iš "teskanos"  100 proc. vilnos, ir man jie nelabai, drįstu juos nupeikti. Siūlai ploni, teko dėti po du, ir labai jau greitai nutrūksta, tai pastebėjau, kaip dukrytė pradėjo nešioti iš šių siūlų kepurę. juos užsisakiau iš darbeliumanija.lt  schmoll.gif , dabar laukia eilėje tunika, klientė atsinešė yarnart super merino. nusimato ilgas darbas  doh.gif , nes siūlai ploni, bet labai gražiai žiūrisi  ax.gif


"teksrenos" doh.gif
Atsakyti
Man Teksrenos vilna ir pusvilnė pasirodė irgi prastos kokybės...nors kaina tai viliojanti biggrin.gif Tiesa, iš jų nieko nemezgiau, bet pačiupinėjus gyvai jau jie man buvo nemalonūs, šiurkštūs, ploni...
Nėra ką lyginti su Vernitu ax.gif
Iš lietuviškų siūlų gera kaina, man patinka ABC parduotuvėje (Kaune, prie bazių žiedo). Buvau kažkada nsipirkusi rudos puvilnės, nusimezgiau liemenę, intensyviai nešioju, nieks nesivelia, nesibumbuluoja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerine: 06 sausio 2011 - 18:23
O man kaip tik patiko Teksrena, bet pirkau pusvilnę, jie storoki. Gerai nešiojasi, o siūliukai iš išvaizdos paprasti smile.gif , turkiški gražesni būna ax.gif Bet manau, pirksiu Teksreną dar 4u.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos, turiu 0.5 kg NAKO Candy juodu siulu (75 % akrilo ir 25 % vilnos ) 100 g metrazas 185 m. Galvoju nusimegzti megztini, bet bijau, kad per mazas metrazas. Nesioju 12-14 dydi, tai esu ne prie "kudu". Siulai tokie storoki. Kaip manote ar rizikuoti, ar apsistoti prie liemenes?
Jei padrasinsite megzti tai gal ir koki modeliuka pasufleruosite blush2.gif
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 01 07, 10:27)
Reikia pagalbos, turiu 0.5 kg NAKO Candy juodu siulu (75 % akrilo ir 25 % vilnos ) 100 g metrazas 185 m. Galvoju nusimegzti megztini, bet bijau, kad per mazas metrazas. Nesioju 12-14 dydi, tai esu ne prie "kudu". Siulai tokie storoki. Kaip manote ar rizikuoti, ar apsistoti prie liemenes?
Jei padrasinsite megzti tai gal ir koki modeliuka pasufleruosite  blush2.gif
Aciu.


megztiniui manau mazoka g.gif , aisku priklausytu nuo modeliuko, ilgio, rasto, mezgimo tankio...
Atsakyti
Tai vat, pradesiu ir pritruks siulu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 01 07, 11:27)
Reikia pagalbos, turiu 0.5 kg NAKO Candy juodu siulu (75 % akrilo ir 25 % vilnos ) 100 g metrazas 185 m. Galvoju nusimegzti megztini, bet bijau, kad per mazas metrazas. Nesioju 12-14 dydi, tai esu ne prie "kudu". Siulai tokie storoki. Kaip manote ar rizikuoti, ar apsistoti prie liemenes?
Jei padrasinsite megzti tai gal ir koki modeliuka pasufleruosite  blush2.gif
Aciu.

Štai kas man išėjo iš Nako Candy:

vyriškas XL dydžio megztinis, 500 g, virbalai 4,5 nr
user posted image

Moteriškas M dydžio megztinis, 350 g, virbalai 4,5 nr
user posted image
user posted image

Siūliukai nuostabūs, švelnūs, minkšti, greitai mezgasi, gerai nešiojasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 01 07, 11:46)
Štai kas man išėjo iš Nako Candy:

vyriškas XL dydžio megztinis, 500 g, virbalai 4,5 nr

Moteriškas M dydžio megztinis, 350 g, virbalai 4,5 nr

Siūliukai nuostabūs, švelnūs, minkšti, greitai mezgasi, gerai nešiojasi  smile.gif


thumbup.gif man butu pritruke, nes as mezgu tankiai blush2.gif
Atsakyti
Nu va, tai paptastu rastuku, pvz. 3 geros, 3 blogos tikrai uzteks bigsmile.gif Tie siuliukai tokios spalvos kaip tas vyriskas megztinukas juodai -pilki. Bus paprastutis i darba prie dzinsu su "brozkute" g.gif
Aciu, įtikinot aciuks.gif
Atsakyti
GAL GALETU KAS PADETI 4u.gif

pirmame puslapyje isvardytose internetinese siulu parduotuvese, na vienoje is ju buvau radusi maxi siuliuku,neberandu kurioje
gal kas zinote butent kurioje,narsiau vieje ir kitoje neberandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksreda @ 2011 01 07, 16:25)
GAL GALETU KAS PADETI 4u.gif

pirmame puslapyje isvardytose  internetinese siulu parduotuvese, na vienoje is ju buvau radusi maxi siuliuku,neberandu kurioje
gal kas zinote butent kurioje,narsiau vieje ir kitoje neberandu ax.gif

MAXI - auksarankėj ieškokit smile.gif
Atsakyti