Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Avijacija @ 2011 02 13, 10:17)
nu va mano pabandymas su 2.5 numerio virbalais:


Kaip gražu wub.gif Ir mezginys labai lygus, ir siūlas gražiai žiūrisi, ir spalvytė super, ir modeliukas dailus ax.gif

Kas domėjosi LAMA siūlais Vilniuje, tai ta parduotuvėlė netoli Petro Povilo bažnyčios dar gyva, tik siūliukų pasirinkimas ne kažin koks, buvau vakar užsukus. Lamos siūlų ten sruogomis yra, aš panašių turiu, tai nepirkau, o ir spalvos tokios šiaip sau buvo.
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 02 13, 14:03)
Na taip, gan standziai ir lygiai mezgate...as tai su tais wollywasch mezgu 3 nr virbaliukais. Turbut mezgu laisvokai, nes man atrodo, kad reikes kazka pasivilkt po apacia... sad.gif Rekomenduoja su 3 arba 3.5 nr megzt. Gal irgi reikejo imt plonesius virbaliukus  g.gif
o pasirinktas modeliukas Jusu grazus  wub.gif ar mezgate is akies ar turite schemute?


nu tai kad kokia ten schemutė.... pynukes tik kai prieisiu į knyga reiks pažiūrėt raštelį. paprastutė labai gi. Tik šiaip įdomu kaip žiūrėsis, nes ant manekenių tai tobula o realybėj tai velnias žino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 02 13, 10:17)
nu va mano pabandymas su 2.5 numerio virbalais:



Labai grazu thumbup.gif
As visada imu plonesnius virbalus negu rekomenduojama,man graziau tada gaunasi.

Ar pasidaret ir isskalbet bandinuka?is situ siulu mezginys labai suminksteja ir kiek suskysteja.Bet suknelei puikiai turetu tikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 13 vasario 2011 - 18:44
QUOTE(Avijacija @ 2011 02 13, 14:58)
nu tai kad kokia ten schemutė.... pynukes tik kai prieisiu į knyga reiks pažiūrėt raštelį. paprastutė labai gi. Tik šiaip įdomu kaip žiūrėsis, nes ant manekenių tai tobula o realybėj tai velnias žino  lotuliukas.gif

ax.gif tai jau taip, labaii senai bemezgiau, tai pamirstos ir pynutes... blush2.gif atrodo, sukeist ten reikia, jei gerai pamenu...turbut reikia koki zurnaliuka mezgimo rastu nusipirkt prisiminimui smile.gif na, o as tai tik spalvomis zaidziu si karta, pirmas blynas po desimt metu bus gerai rolleyes.gif
na, manau, kad ziuresis neblogai, juk ir liemene Jusu su pynutem, o ziurisi graziai 4u.gif

Atsakyti
Gal esate mezgusios/nerusius is Lanoso Alisya?
http://www.siulai.eu...;category_id=27

Ar netista labai? O pats siulas storesnis ar plonesnis uz Summer? Aciu:)
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 02 13, 15:27)
o kaip pats siulas??? svelnus??? nevatinis??

Na jei atvirai tai jis man nelabai verysad.gif
Daugiau tai nemegsiu is ju, nepatiko. Jei vos tik patempi stipriau tai plaukeliai dingsta ir lieka tik sintetinis vienas, fu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zifara @ 2011 02 14, 12:56)
Na jei atvirai tai jis man nelabai verysad.gif
Daugiau tai nemegsiu is ju, nepatiko. Jei vos tik patempi stipriau tai plaukeliai dingsta ir lieka tik sintetinis vienas, fu 4u.gif



labai aciu 4u.gif matyt kokia kaina tokia ir kokybe ax.gif
Atsakyti
Merginos vaziuokit i Prisma pirkti siulu ar kitu priedu,nuo vasario 14-16d 40% nuolaida nemaisto prekem.Pirkau elastini siula imezgimui sumokejau 4,97 lt vietoj 8,39 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2011 02 14, 20:21)
Merginos vaziuokit i Prisma pirkti siulu ar kitu priedu,nuo vasario 14-16d  40% nuolaida nemaisto prekem.Pirkau elastini siula imezgimui sumokejau 4,97 lt vietoj 8,39 lt thumbup.gif

Reikia kokios korteles???
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 02 14, 23:08)
Reikia kokios korteles???

nieko nereikia,dar pasiemus reklamini Prisma leidini, issikirpus 5lt kupona ir perkant virs 50 lt,minusuoja 5 lt thumbup.gif
Atsakyti
eva, o kurioje tiksliau vietoje ši parduotuvėlė? g.gif
"...Kas domėjosi LAMA siūlais Vilniuje, tai ta parduotuvėlė netoli Petro Povilo bažnyčios dar gyva..."
Čia prie sustojimo, kur viskas rankdarbiams?
Atsakyti
QUOTE(zifara @ 2011 02 15, 08:30)


jep, ta pati.
Atsakyti