Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

gal zinot kaip sie siulai?esu mezgus is kidmoherio Midaros,ar cia kas panasu kazin?man kaina labai jau nedidelepagal Midara,daigiau kaip 2 lt pigaiu uz matkeli....
www.siulai.eu/lt/siulu-katalogas?page=shop.browse&category_id=31
6.00 LT
Chinchilla
25g,250m,85%kid moheris,15% poliamidas
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2011 02 12, 16:57)
mergaites mezgejeles kaunietes, help! pritruko Vernito 100 proc medvilnes (nerimo, plonos) raudonos spalvos. kur uzmatet gal yra? ABC siuluose ir Silainiu maximos 2 a nera.. kur dar Vernito Kaune ieskot?
aciu 4u.gif



Prieš Zanavykų turgų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 02 11, 18:55)
o aš merino softus užpirkau tai su 2.5 numerio virbalais kankinsiuos. nu bet norėjau plonesnės suknikės  doh.gif

na, as taip pat masciau apie plonesne... Tie Wollywasch ne tokie stori pasirode is pradziu...pradejau megzt ir supratau, kad paeisiu gal koki menesi ir teks kist i spinta, velesniam pavasariui reikes vistiek is merino kankintis ax.gif parasykit kaip sekasi Jums suknute, kai pradesit 4u.gif ir kaip kazin su merino soft - galima ir su 2 nr virbaliukais megzt? kazin nesigaus permatoma ar kaip cia pasakius - apatinuko nereikes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merlin: 12 vasario 2011 - 18:17
QUOTE(Bijuna @ 2011 02 10, 10:15)
Ar tiks sitam megstukui
user posted image
Tokie siulai: http://www.yarnart.i...ay.aspx?uid=54#
YarnArt - Angora Classik (70% Mohair 30% Acrylic 100g/520m)
Man jie tokie ploni atrodo  g.gif  O jei netinka, tai gal koki panasu modeliuka turite  4u.gif



QUOTE(dontstop @ 2011 02 12, 08:57)
Pats tas šitam megztukui  4u.gif

Megztuko receptas biggrin.gif

Siūlus rekomenduoja 25g/100m, kaip kidmoheriui tai ne patys ploniausi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 02 12, 19:16)
na, as taip pat masciau apie plonesne... Tie Wollywasch ne tokie stori pasirode is pradziu...pradejau megzt ir supratau, kad paeisiu gal koki menesi ir teks kist i spinta, velesniam pavasariui reikes vistiek is merino kankintis  ax.gif parasykit kaip sekasi Jums suknute, kai pradesit  4u.gif ir kaip kazin su merino soft - galima ir su 2 nr virbaliukais megzt? kazin nesigaus permatoma ar kaip cia pasakius - apatinuko nereikes  g.gif


nu aš varau su 2.5 tai visai nesišviečia. bet aš mezgu gan tvirtai, kietokai ta prasme. Kas mėgsta laisviau tai liuosiai būtų galima ir 2 numeriuką rinktis virbalų. Galėsiu ryt pafotkint ir įmest vaizdą, sprinduką jau numezgiau smile.gif
Papildyta:
nes šiaip gamintojai patys rekomenduoja 3-3.5 numeriuko virbalus. aš kad nesitasytų pasirinkau mažesnius. Nors liemenė prieš tai kur rodžiau megzta 3 numerio virbalais tai irgi nesišviečia nieks. Tik suknikei man norėjos daugiau tokio tvirtumo.
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2011 02 12, 16:41)
Kaunietės, o aš šiandien per pūgą lėkdama, tik spėjau pamatyti, kad netoli autobusų stoties kažkokia parduotuvėlė nauja - prieš buvusią mokamą dantų gydyklą. Gal kas buvot jau, matėt, kas gero?  ax.gif

Ten ji jau senokai, koks pusmetis gal.. Bet iš siūlų - nieko gero schmoll.gif

smile.gif o siūlų kioskelio nuo autobusų stoties turinys persikėlė į Stoties turgaus tą naująjį pasažą (dabar ten 2 siūlų parduotuvytės). Kainos lyg tos pačios išliko..
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2011 02 12, 17:37)
gal zinot kaip sie siulai?esu mezgus is kidmoherio Midaros,ar cia kas panasu kazin?man kaina labai jau nedidelepagal Midara,daigiau kaip 2 lt pigaiu uz matkeli....
www.siulai.eu/lt/siulu-katalogas?page=shop.browse&category_id=31
6.00 LT
Chinchilla
25g,250m,85%kid moheris,15% poliamidas


turiu katik nesenai numegzta sukne-sarafana ir angora2 siuliuku. Megzta dvigubu siulu su 4 nr. virbaliukais. Kaina pagal metraza tai superine, suknei isejo dvigubu siulu tik 2.5 matkiuko, o nusipirkau 4 doh.gif doh.gif doh.gif
viskas kaip ir liux, bet jau kannnnnda doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif bent jau man.
o kas nebijot kandimo, tai labai ekonomiskas variantas gaunas mezgant.
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2011 02 12, 18:37)
gal zinot kaip sie siulai?esu mezgus is kidmoherio Midaros,ar cia kas panasu kazin?man kaina labai jau nedidelepagal Midara,daigiau kaip 2 lt pigaiu uz matkeli....
www.siulai.eu/lt/siulu-katalogas?page=shop.browse&category_id=31
6.00 LT
Chinchilla
25g,250m,85%kid moheris,15% poliamidas

As is CHINCHILLA dabar salika mezgu, nezinau gal partija bloga pasitaike, bet siulas vieno matkiuko labai sutrukinejes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 02 12, 19:16)
na, as taip pat masciau apie plonesne... Tie Wollywasch ne tokie stori pasirode is pradziu...pradejau megzt ir supratau, kad paeisiu gal koki menesi ir teks kist i spinta, velesniam pavasariui reikes vistiek is merino kankintis  ax.gif parasykit kaip sekasi Jums suknute, kai pradesit  4u.gif ir kaip kazin su merino soft - galima ir su 2 nr virbaliukais megzt? kazin nesigaus permatoma ar kaip cia pasakius - apatinuko nereikes  g.gif


nu va mano pabandymas su 2.5 numerio virbalais:

user posted image

o mezgu kažką panašaus į šitą jei gausis lotuliukas.gif

user posted image

Atsakyti
Darbstuolytes, gal zinot, kaip "tramdyti" viskoze? Neriu skara is 100 proc. viskozes ir reikes daryt kutus, paprastus, perkisamus, bet siulai toookie slidus doh.gif Mazgelius mezginyje jauciu tvirtinsiu klijais, o ka daryt su kutais? g.gif Dar nebandziau, bet beveik neabejoju, kad perkisti jie nesilaikys, nes net nuo kamuoliuko siulai krenta kruvom vos palietus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 02 13, 09:17)
nu va mano pabandymas su 2.5 numerio virbalais:

user posted image

o mezgu kažką panašaus į šitą jei gausis  lotuliukas.gif

user posted image


Na taip, gan standziai ir lygiai mezgate...as tai su tais wollywasch mezgu 3 nr virbaliukais. Turbut mezgu laisvokai, nes man atrodo, kad reikes kazka pasivilkt po apacia... sad.gif Rekomenduoja su 3 arba 3.5 nr megzt. Gal irgi reikejo imt plonesius virbaliukus g.gif
o pasirinktas modeliukas Jusu grazus wub.gif ar mezgate is akies ar turite schemute?
Atsakyti
QUOTE(zifara @ 2011 02 13, 08:20)
As is CHINCHILLA dabar salika mezgu, nezinau gal partija bloga pasitaike, bet siulas vieno matkiuko labai sutrukinejes doh.gif



o kaip pats siulas??? svelnus??? nevatinis??
Atsakyti