Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

[quote=Merlin,2011 02 08, 20:41]
[/quote]
ohoho koks grozis thumbup.gif 4u.gif na ar tikrai cia nuo siulu tas rastas toks lygus, tubut labai kruopsciai ir dailiai mezgate smile.gif 4u.gif turbut teisingai sakote - juk kokybe kainuoja...vis linkstu as prie merino soft...drauge riesinukes mezge is siu siulu, tai super nesiojasi, dziaugiasi, nors tai juk ne suknele ar liemene...o idomu kiek jums patyso ta liemene, ar visu dydziu ar tik i ilgi? 4u.gif

Papildyta:
beje, ziuriu, kad merino soft nera ryskiai zaliu siulu... sad.gif juoda raudona yra, kuriu man reikia, o zaliu - nea...idomu tik sioj svetainej nera ar visai ju nebuna sios rusies?
[/quote]

daugiau į ilgį pasiduoda, į plotį labai nežymiai. man tai jie įdomūs tokie siūklai. aš rankom skalbiau tai atrodo vandeny visai pasileidžia, ištysta....... bet paskui išgrežiu su skalbianke ir viskas čiki būna. Kaune tai jų spalvas galima gyvai pamatyt casa lanoj. Aišku ne tik Kaune. O kažin internetu pigiau nei pardėj? man čia suknikei irgi reiks..... ryt varau i siūlų paieškas. Gimtadieninius gautus pinigėlius taškysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 02 09, 17:58)
O kažin internetu pigiau nei pardėj?

manrods vienodos kainos. Dar nedidelė dalis Casa Lanos siūlų ABC yra. Na, o internetinė parduotuvė yra Vilniuj, greičiausiai dar ir atsiuntimas prisidės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 09 vasario 2011 - 18:37
QUOTE(Avijacija @ 2011 02 09, 17:58)
daugiau į ilgį pasiduoda, į plotį labai nežymiai. man tai jie įdomūs tokie siūklai. aš rankom  skalbiau tai atrodo vandeny visai pasileidžia, ištysta....... bet paskui išgrežiu su skalbianke ir viskas čiki būna. Kaune tai jų spalvas galima gyvai pamatyt casa lanoj. Aišku ne tik Kaune. O kažin internetu pigiau nei pardėj? man čia suknikei irgi reiks..... ryt varau i siūlų paieškas. Gimtadieninius gautus pinigėlius taškysiu  lotuliukas.gif


zodziu, suprantu, kad tiko ir patiko, jei pirksit antra karta smile.gif Kiek zinau drauge casa lanoj mokejo 12 lt, tai tik 10 ct skirtumas nei neto parduotuvej. O skalbianke neskalbiate? tik greziate? ir kokiom apsukom? g.gif
beje, ryt ir as varau i casa lana, pradesiu mezginuka ax.gif Jei nebus zalios spalvos, tai teks pirkti anksciau minetus wolywash, ju spalvu tai yra kiek maciau nete...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merlin: 09 vasario 2011 - 21:21
QUOTE(dontstop @ 2011 02 09, 18:49)
Man rodos, kad juso dar gamina  g.gif  Sprendžiu iš to, kad rudenį pasirodė visokių naujų rūšių, skirtingų storių, tvidiniai, melanžiniai...


Ačiū, reiks šoktelt, kai Kaune būsiu blush2.gif

cushy, tai nėra konkrečiai siūlų parduotuvė, tai tokia tipo rankdarbių - karoliukai, biseris, biškis siūlų. Ji yra prie tos stotelės, kur paskutinė prieš žiedą, prie Dvarionkės/Čiurlionkės važiuojant nuo Senamiesčio, šalia yra bandelės, raštinės prekės (bent jau buvo), ir tada ta parduotuvėlė. Ne pulkas ten tų siūlų, bet truputį buvo, kai kadaise buvau. Reiks šoktelt kada, net negarantuoju, kad jie dar vis egzistuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 02 09, 22:18)
. O skalbianke neskalbiate? tik greziate? ir kokiom apsukom? g.gif
beje, ryt ir as varau i casa lana, pradesiu mezginuka  ax.gif  Jei nebus zalios spalvos, tai teks pirkti anksciau minetus wolywash, ju spalvu tai yra kiek maciau nete...

nu kažkaip baisu skalbt... bet gręžimą tai maximalų užvarius buvau, nieko neatsitiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2011 02 10, 08:06)
nu kažkaip baisu skalbt... bet gręžimą tai maximalų užvarius buvau, nieko neatsitiko  lotuliukas.gif

kazin o jei vilnos programa arba ale "skalbimo rankom" uzdet? labai jau as tingiu rankom skalbt blush2.gif o del grezimo tai geras bigsmile.gif
Atsakyti
Ar tiks sitam megstukui
user posted image
Tokie siulai: http://www.yarnart.i...ay.aspx?uid=54#
YarnArt - Angora Classik (70% Mohair 30% Acrylic 100g/520m)
Man jie tokie ploni atrodo g.gif O jei netinka, tai gal koki panasu modeliuka turite 4u.gif
Atsakyti
Merginos, patarkite, is kokiu siulu reiktu nerti taip vadinama garbanotaji salika... norisi, kad butu lengvas.
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2011 02 11, 10:42)
Merginos, patarkite, is kokiu siulu reiktu nerti taip vadinama garbanotaji salika... norisi, kad butu lengvas.

aš nėriau iš tokių
http://dl.dropbox.co...dial_volant.jpg
Yra ir kitų gamintojų, draugė mezgė iš YarnArt, tai gavosi kietesnis, tvirtesnis. Iš šitų - minkštutis.
Atsakyti
Kaunietes ar dar pardavineja Akropolyje troikos siulus dar?Jei taip tai kurioje vietoje? 4u.gif
Atsakyti
Gal mezgėt kuri iš Fifranatura "TUNDRA" siūlų ? Va tokių. Nusipirkau, o dabar mąstau ar mezginys iš jų netįs g.gif Taip įdomiai, puriai suskti..
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 02 09, 21:18)
zodziu, suprantu, kad tiko ir patiko, jei pirksit antra karta smile.gif Kiek zinau drauge casa lanoj mokejo 12 lt, tai tik 10 ct skirtumas nei neto parduotuvej. O skalbianke neskalbiate? tik greziate? ir kokiom apsukom? g.gif
beje, ryt ir as varau i casa lana, pradesiu mezginuka  ax.gif  Jei nebus zalios spalvos, tai teks pirkti anksciau minetus wolywash, ju spalvu tai yra kiek maciau nete...


Buvau vakar Casa lanoj, tai Merino soft siuliukai po 11.95 lt, bet visgi pirkau Wollywasch ax.gif po 8.95 lt. Jie truputi storesni uz merino soft ir tokie minkstuciai wub.gif 100 % proc vilna, galima ir skalbiankej skalbt, kaip viena forumiete anksciau minejo. Zadejau pirkt merino soft, bet suabejojau...del to kad teks ilgai megzt suknute, nes plonesni uz wollywasch...tai siandien jau kibau i darba smile.gif kai vaikai uzmigs, pratesiu, kol azartas nedingo bigsmile.gif
Atsakyti